مجتمع فنی تهران پایتخت
ثبت نام

واتس اپ نقشی اساسی در زندگی ما دارد ، از ارسال پیام های متنی مهم تا ارسال فیلم و تصاویر برای دوستان و خانواده ما. واتس اپ ارتباطات را برای همه در سراسر جهان آسان کرده است. این برنامه پیام فوری تقریباً 2 میلیارد کاربر وفادار در سراسر جهان دارد. بدون هیچ مشکلی می توانید فایل ها و فیلم ها را در WhatsApp ارسال کنید. با این حال ، قبل از ارسال پرونده در WhatsApp ، باید از محدودیت اندازه پرونده 16 مگابایتی مراقبت کنید.

اگر بیش از 16 مگابایت باشد ، نمی توانید پرونده های بزرگی را در WhatsApp ارسال کنید. اگر از خود می پرسید که چگونه می توان فایل های ویدیویی بزرگ را در WhatsApp ارسال کرد؟ در این راهنما ، ما در اینجا چند روش آسان است که می توانید از آنها برای ارسال پرونده های بزرگ در WhatsApp استفاده کنید. ما می فهمیم که ممکن است ناامیدکننده باشد وقتی شما نتوانید فایلی را به دلیل بزرگ بودن WhatsApp ارسال کنید. بنابراین ، برای آگاهی از این روش ها و ترفندها ، این مقاله را بخوانید.


اگر به دنبال شغلی پردرآمد هستید آموزش تعمیرات موبایل را از دست ندهید.


ارسال فایل های حجیم در واتساپ

روش 1: برای به اشتراک گذاشتن پرونده های بزرگ از Google Drive استفاده کنید

شما این امکان را دارید که پرونده های بزرگ خود را از طریق Google Drive که یک بستر خدمات مبتنی بر ابر شخص ثالث است ، به اشتراک بگذارید. Google Drive یکی از چنین بسترهایی است که می توانید فایلهای خود را در هر قالبی ذخیره کرده و به راحتی از طریق خود درایو به اشتراک بگذارید. با این حال ، شما ممکن است نتوانید فایل دقیق را در WhatsApp ارسال کنید زیرا فقط می توانید پیوند فایل یا پوشه (در Google Drive) را از جایی که هر کسی پیوند داشته باشد ، به اشتراک بگذارد.

1. Google Drive را روی تلفن خود باز کنید.

2. از پایین روی نماد «+» ضربه بزنید.

3. اکنون شما می توانید یک پوشه جدید ایجاد کنید ، یا روی “بارگذاری” ضربه بزنید تا پرونده بزرگ را در یک پوشه موجود در درایو Google بارگذاری کنید.

4. پس از بارگذاری پرونده ها ، روی سه نقطه عمودی کنار پوشه ضربه بزنید.

5. برای کپی کردن پیوند پوشه ، روی ‘copy link copy ضربه بزنید. شما همچنین می توانید روی اشتراک گذاری ضربه بزنید.

6. پس از ضربه زدن روی Share ، می توانید گزینه دسترسی را برای کاربرانی مانند Viewer ، Commenter ، Editor یا Restricted انتخاب کنید.

7. سرانجام ، پیوند را کپی کنید و آن را در WhatsApp برای کاربر مورد نظر خود ارسال کنید.

هر کسی پیوند داشته باشد ، به فایل ها دسترسی پیدا می کند و می تواند آنها را به راحتی در تلفن خود بارگیری کند. این یکی از ساده ترین روش هایی است که می توانید برای ارسال فایل های بزرگ در WhatsApp استفاده کنید.


همچنین اگر علاقه دارید آموزش تعمیرات هارد و بازیابی اطلاعات را دنبال کنید.


روش 2: از وب سایت WeTransfer استفاده کنید

WeTransfer یک وب سایت عالی است که می توانید از آن برای به اشتراک گذاشتن پرونده های ویدیویی بزرگ در مخاطبین خود در WhatsApp استفاده کنید.

1. وب سایت WeTransfer را در مرورگر خود باز کنید.

2. برای اضافه کردن پرونده های ویدیویی یا سایر پرونده هایی که می خواهید در WhatsApp ارسال کنید ، بر روی نماد “+” کلیک کنید.

3. روی سه نقطه افقی در پایین کلیک کنید. .

4. اکنون بر روی گزینه های “دریافت انتقال پیوند” کلیک کنید و سپس “دریافت پیوند” را انتخاب کنید.

5- سرانجام ، می توانید پیوند را در چت باکس پیست کنید تا پرونده های بزرگ را در WhatsApp به اشتراک بگذارید.

WeTransfer به شما این امکان را می دهد که پرونده ها را از طریق ایمیل برای همه ارسال کنید. اگر این روش را دوست ندارید ، می توانید روش بعدی را امتحان کنید.


مطالب مرتبط: دوره تخصصی تعمیرات هارد موبایل

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
hasan veisi
نویسنده: hasan veisi
تعداد نوشته ها:320

خلاصه از نویسنده: به عنوان یکی از اعضای تیم تهران پایتخت هستم

دیدگاه کاربران
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مقالات مشابه
© تمامی حقوق برای تهران پایتخت محفوظ میباشد.