آمورش تعمیرات دوچرخه

یکی از آموزش های پرطرفدار این روز ها آموزش تعمیرات دوچرخه میباشد که بصورت کاملا تخصصی در مجتمع فنی تهران پایتخت آموزش داده میشود.این آموزش نه تنها برای افرادی که تمایل به راه اندازی این شغل را بصورت تخصصی دارند مفید است بلکه کاربرهای دوچرخه نیز میتوانند از این دوره استفاده کنند.این دوره زیر نظر متخصصان و تعمیر کاران حرفه ای آموزش داده میشود و کاراموزان پس از  گذراندن دوره آموزش تعمیرات دوچرخه میتوانند مدرک بین المللی از فنی حرفه ای دریافت نمایند که از مدارک لازم برای دریافت جواز کسب میباشد استفاده کنند.

2,100,000 تومان3,500,000 تومان

آموزش تعمیرات موتور سیکلت(موتور سازی)

اولین چیزی که در بازار کار از اهمیت ویژه ای برخوردار است این است که بتوانید خدمات بسیار با کیفیتی را ارائه دهید، و اعتماد مشتریان را جلب کنید، و این کار ممکن نیست مگر اینکه زیر نظر متخصصان و تعمیر کاران حرفه ای موتور سیکلت آموزش ببینید، آموزش تعمیر موتور سیکلت از جمله آموزش های پردرامد میباشد مجتمع فنی تهران پایتخت با کمک اساتید و تعمیر کاران بسیار ماهر در کارگاه تخصصی آموزش تعمیر موتور سیکلت را بر عهده دارند.آموزش های مجتمع فنی تهران پایتخت بسیار کاربردی میباشد.تجدید دوره در صورت عدم یادگیری کاراموز بصورت رایگان صورت میگیرد.

3,600,000 تومان4,700,000 تومان

آموزش تعمیرات ماینر

ماینینگ فرآیندی است که در آن شبکه‌ کامپیوترهای تخصصی(ماینرها)، بیت کوین جدید تولید و منتشر می‌کنند و تراکنش‌های جدید را تأیید می‌کنند.این فرایند به وسیله دستگاهی به اسم ماینر انجام میشود.دستگاه ماینر یکی از دستگاه ها پرکاربرد در زمینه ماینینگ و ارز دیجیتال است که اکثر افراد مشغول در حوزه استخراج ارزهای دیجیتال از ماینر استفاده میکنند.ماینر ها برای استخراج ارز های دیجیتال مثل بیت کوین به انرژی و وقت زیادی لازم دارند که این انرژی از طریق انرژی الکتریکی پرقدرت تامین میشود و لازم است که این دستگاه شبانه روز به فعالیت خود ادامه دهد تا بتواند به بهترین نحو ممکن ارزها دیجیتال استخراج کند.ماینر ها به دلیل استفاده استفاده شبانه روزی و تولید گرما و استفاده از برق پر قدرت استهلاک زیادی دارند که باعث خرابی زود هنگام این دستگاه ها میشود.

18,000,000 تومان

آموزش تعمیر آسانسور

دوره های آموزش نصب و تعمیرات آسانسور، دوره های کاملا تخصصی است. در دوره تعمیرات کارآموزان تعمیرات آسانسور را باید به شکل اصولی و حرفه ای آموزش ببینند زیرا این دوره بسیار پیچیده تر از نصب آسانسور می باشد

و اگر افراد برای تعمیر قطعات آن مهارت لازم و کافی را نداشنه باشند امکان اینکه هم خود و هم دیگران  را به خطر بیندازند زیاد است. برای انجام تعمیرات آسانسور شما ابتدا باید دوره های نصب آسانسور را بگذرانید تا بتوانید روش نصب صحیح و شناخت قطعات را به خوبی درک کنید و پس از اتمام این دوره به عیب یابی و تعمیرات آن بپردازید. مجتمع فنی تهران پایتخت، دوره های نصب و تعمیرات آسانسور را با بروز ترین متد آموزشی همراه با اساتید مجرب در کارگاه های مجهز، به صورت تئوری و عملی برگزار می کند. در تهران پایتخت پشتیبانی نامحدود برای کارآموزان وجود دارد و پس از اتمام دوه می توانند به عنوان افرادی متخص در شغل و حرفه خود وارد بازار کار شوند.

3,500,000 تومان5,000,000 تومان

آموزش تعمیرات هارد موبایل

تماس با شعبه رسالت تماس با شعبه انقلاب تماس با شعبه صادقیه سرفصل های اموزش تعمیرات هارد موبایل آموزش نرم…

8,000,000 تومان

اموزش تعمیرات نرم افزاری موبایل

تماس با شعبه رسالت تماس با شعبه انقلاب تماس با شعبه صادقیه سرفصل های آموزش تخصصی نرم افزار موبایل بررسی…

450,000 تومان1,000,000 تومان

آموزش تعمیرات لوازم خانگی

بدون امتیاز 0 رای
2,500,000 تومان6,000,000 تومان

تماس با شعبه رسالت تماس با شعبه انقلاب تماس با شعبه صادقیه سرفصل های آموزش تعمیرات لوازم خانگی آموزش جوشکاری…

2,500,000 تومان6,000,000 تومان

آموزش تعمیرات دستگاه جوش اینورتور

تماس با شعبه رسالت تماس با شعبه انقلاب تماس با شعبه صادقیه سرفصل‌ های دوره آموزش تعمیرات دستگاه جوش اینورتر…

رایگان!