هدف این علم بهره بری مطلوب از انرژی و سوخت های فسیلی نظیر آب، برق، گاز همچنین استفاده بهینه از سیستم های تهویه مطبوع یا گرمایش ساختمان در جهت رفاه و آسایش ساکنین است.
این دسته شامل دوره های کولرگازی ،پکیج و شوفاژ گازی ،چیلر ،تهویه مطبوع ،حرارت مرکزی و آموزش جوشکاری است.

آموزش لوله کشی درجه 1 و درجه 2

از جمله قسمت های مهم در هر ساختمانی بخش لوله کشی ساختمان می باشد که در صورت انجام یک اشتباه خسارات زیادی به بار می آورد

لوله کشی ساختمان شامل سه بخش اصلی می شود که در زیر به آن ها اشاره می کنیم:

1-لوله کشی آب سرد

2- لوله کشی آب گرم

3- لوله کشی فاضلاب

 

0
3,500,000 تومان5,000,000 تومان

آموزش تخصصی جوشکاری برق

دوره آموزش جوش کاری در تهران پایتخت سرفصل های دوره آموزشی جوشکاری برق : جوشکاری الکترود دستی (SMAW) آشنایی با…

0
3,500,000 تومان6,000,000 تومان

آموزش تخصصی حرارت مرکزی

فراهم سازي شرايط محيطي براي طراحي سيستم هاي كنترل هوشمند با توجه به استانداردها و قوانين و مقررات بررسي و آناليز هزينه- فايده و بازدهي سيستم هاي كنترل هوشمند در مقايسه با ساير روش هاي بهينه سازي مصرف انرژي  –طراحي چيدمان تجهيزات سيستم هاي حرارت مركزي طراحي موقعيت و چيدمان سيستم كنترل هوشمند با رعايت بهينه سازي مصرف سوخت با توجه به آناليز انجام شده پياده سازي تجهيزات كنترل هوشمند سيستم هاي حرارت مركزي تهيه و تدارک تجهيزات تأسيسات حرارت مركزي تهيه و تدارک تجهيزات كنترل هوشمند تأسيسات حرارت مركزي راهبري و راه اندازي تأسيسات حرارت مركزي مطابق با استانداردها و دستورالعمل ها با رعايت الزامات ايمني و بهداشت حرفه اي راهبري و پياده سازي و نصب تجهيزات كنترل هوشمند مطابق با استانداردها و دستورالعمل با رعايت الزامات ايمني و بهداشت حرفه اي انجام تنظيمات لازم سيستم كنترل هوشمند براي مصرف .

0
رایگان!

آموزش تخصصی تعمیرات چیلر

دوره آموزش تخصصی و کاربردی تعمیرات چیلر تراکمی به صورت کاملا عملی و کاربردی با استفاده از اساتید نمونه کشور در مجتمع فنی تهران پایتخت برگزار می شود

به کلیه شرکت کنندگان این دوره گواهینامه معتبر مهارت در دوره آموزشی از طرف فنی حرفه ای اعطامی شود. ارزش و اعتبار گواهینامه دوره چیلرتراکمی بین المللی است.

0
5,000,000 تومان15,000,000 تومان

آموزش تخصصی تعمیرات پکیج

نصب پکیج های مدرن آسان تر شده است، با این حال عیب یابی موثر و تعمیرات پکیج دشوارتر شده است. دوره آموزش تعمیرات پکیج در مجموعه تهران پایتخت شامل تمامی تکنیک های عیب یابی و تعمیر است که کارآموز با گذراندن این دوره با درک کاملی از عملکرد پکیج های ترکیبی و سیستمی ، علائم خرابی در پکیجهای مختلف ، نحوه تعویض قطعات طبق دستورالعمل سازنده ، سرویس دهی تمامی اجزای پکیج و …. در تعمیرات پکیج تسلط پیدا می کند.

0
1,800,000 تومان2,700,000 تومان

آموزشی تخصصی تعمیرات جارو برقی

مجتمع فنی تهران پایتخت  با 2 شعبه فعال در تهران از پر افتخارترین کار آفرینان حوزه فنی حرفه ای میباشد که با  سالها سابقه درخشان در زمینه آموزش تخصصی تعمیرات جاروبرقی  ، دوره های تخصصی این رشته را با استفاده از بروز ترین متد آموزشی  و با هدف کارآفرینی و آموزش مهارت های کوتاه مدت کارآموزان، برگزار می نماید و مهارت آموزان را آماده ی حضور در بازار کار می نماید .تعمیرات جارو برقی یکی از دوره های زیر مجموعه تعمیرات لوازم خانگی است که با شرکت در آن می توانید در مدت زمانی کوتاه صفر تا صد تعمیرات انواع مدل های جدید و قدیمی جارو برقی را یاد بگیرید و وارد بازار کار شوید. پس از پایان یافتن دوره در موسسه تهران پایتخت، یک مدرک معتبر فنی حرفه ای در اختیار شما قرار می گیرد.

0
رایگان!

دوره تعمیرات ماشین آلات اداری

با گذشت زمان و پیشرفت های سریع تکنولوژی، شاهد ظهور ماشین آلات پیشرفته در زمینه های مختلف هستیم. ماشین آلات اداری یکی از نیازهای اساسی هر کسب و کاری هستند به طوری که اگر در یکی از آنها مشکلی پیش بیاید، ممکن است بسیاری از کارهای اداری به تاخیر بیفتد و روند کار به کلی مختل شود. تجهیزات مورد نیاز در هر کسب و کاری باعث می شود در محل کار بهره وری کار افزایش یابد و سرعت کارها نیز زیاد گردد. دوره آموزشی تعمیرات ماشین آلات اداری یکی از حرفه هایی است که با یادگیری آن می توانید شغل مناسبی برای خود ایجاد کنید که این روزها بازار کار خوبی هم دارد.

0
2,900,000 تومان4,800,000 تومان