هدف این علم بهره بری مطلوب از انرژی و سوخت های فسیلی نظیر آب، برق، گاز همچنین استفاده بهینه از سیستم های تهویه مطبوع یا گرمایش ساختمان در جهت رفاه و آسایش ساکنین است.
این دپارتمان شامل دوره های کولرگازی ،پکیج و شوفاژ گازی ،چیلر ،تهویه مطبوع ،حرارت مرکزی و آموزش جوشکاری است.

آموزش بازرسی جوش

تماس با شعبه رسالت تماس با شعبه انقلاب تماس با شعبه صادقیه سرفصل های بازرسی جوش سرفصل آموزش بازرسی جوش…

رایگان!

آموزش جوشکاری فلزات رنگی

سرفصل دوره آموزش جوشکاری فلزات رنگی(استیل،آلومینیوم،مس) آشنایی با فرایند های حالت های مذاب و جامد مبانی جوشکاری ذوبی شناخت نحوه…

10,000,000 تومان

آموزش جوشکاری CO2

سرفصل های دوره ی آموزشی جوشکاری CO2 (MIG_MAG) معرفی فرایند های جوشکاری اعم از ذوبی و غیر ذوبی معرفی پارامتر…

4,500,000 تومان7,000,000 تومان

دوره آموزش جوشکاری آرگون

دوره آموزشی جوشکاری آرگون موسسه تهران پایتخت به منظور آشنایی شرکت کنندگان با مهمترین اصول، روش ها و مهارت های جوشکاری و نحوه حفظ ایمنی در حین استفاده از ابزارهای مختلف جوشکاری آرگون طراحی شده است.

این دوره شامل مقدمه ای جامع بر ابزارهای ایمنی و امنیتی در حین جوشکاری است. روش های استفاده ایمن از ابزار و اجتناب از اشتباهات رایج و قرار گرفتن در معرض خطر. شرکت‌کننده همچنین می‌تواند انواع جریان‌های مورد استفاده در جوشکاری آرگون، قطعات و تجهیزات آن و عملکرد هر قطعه را فرا بگیرند. و سپس با اتمام این دوره و دریافت گواهی معتبر به صورت فوری جذب بازار کار شوند.

4,800,000 تومان7,000,000 تومان

آموزش لوله کشی درجه 1 و درجه 2

از جمله قسمت های مهم در هر ساختمانی بخش لوله کشی ساختمان می باشد که در صورت انجام یک اشتباه خسارات زیادی به بار می آورد.لوله کشی ساختمان شامل سه بخش اصلی می شود که در زیر به آن ها اشاره می کنیم:

1-لوله کشی آب سرد 2- لوله کشی آب گرم 3- لوله کشی فاضلاب

 

3,500,000 تومان5,000,000 تومان

آموزش سیم پیچی موتور الکتریکی

سیم پیچی الکترونیکی یکی از شاخه های رشته الکترونیک میباشد. شما در این دوره میتوانید سیم پیچی انواع موتور های الکترونیکی را یاد بگیرید و در پس از اتمام دوره به یک تعمیر کار حرفه ای تبدیل شوید و با دریافت مدرک دوزبانه بین المللی وارد بازار کار شوید.

2,500,000 تومان4,000,000 تومان

آموزش جوشکاری برق

آموزش جوشکاری برق، یکی از سخت ترین و پردرآمد ترین رشته های حوزه تاسیسات میباشد که زیر مجموعه های این رشته شامل برق الکترونیک، co2، آرگون میباشد.

3,500,000 تومان6,000,000 تومان