الکترونیک شاخه ای از تکنولوژی است که با استفاده از قطعات برای کنترل جریان الکتریکی در خلا،گاز،مایع،نیمه رسانا و … سر و کار دارد.اجزا،مدارها و سیستم های الکتریکی جریان الکترون را کنترل می کنند.

آموزش برق ساختمان

همه ما می دانیم که برای اجرای طرح هایی نظیر کارهای ساختمانی باید قبل از هر چیزی نقشه ای جامع و کامل از آن طرح را تهیه کنیم. پس ابتدایی ترین کاری که در اجرای برق ساختمان انجام می دهیم، کشیدن نقشه ساختمانی می باشد که محتویات داخل این نقشه شامل: سیستم های روشنایی ساختمان، سوکت ها و پریز های برق ساختمان، آیفون تصویری و سیستم های صوتی ساختمان، محل قرار گیری آنتن مرکزی، برق اضطراری، اطفاء حریق، موتورخانه، پکیج و …

1,500,000 تومان2,500,000 تومان

آموزش تابلو برق

تماس با شعبه رسالت تماس با شعبه انقلاب تماس با شعبه صادقیه سرفصل های آموزش تابلو برق یادگیری گیت های…

2,800,000 تومان4,500,000 تومان

آموزش هوشمند سازی منازل BMS

تماس با شعبه رسالت تماس با شعبه انقلاب تماس با شعبه صادقیه آموزش هوشمند سازی منازل – آموزش عملی ساختمان هوشمند BMS…

720,000 تومان4,500,000 تومان

آموزش طراحی و ساخت بردهای الکترونیکی

تماس با شعبه رسالت تماس با شعبه انقلاب تماس با شعبه صادقیه آموزش طراحی برد های الکترونیکی در تهران پایتخت…

3,500,000 تومان5,000,000 تومان

آموزش سیم پیچی موتور الکتریکی

سیم پیچی الکترونیکی یکی از شاخه های رشته الکترونیک میباشد. شما در این دوره میتوانید سیم پیچی انواع موتور های الکترونیکی را یاد بگیرید و در پس از اتمام دوره به یک تعمیر کار حرفه ای تبدیل شوید و با دریافت مدرک دوزبانه بین المللی وارد بازار کار شوید.

2,500,000 تومان4,000,000 تومان

آموزش پنل خورشیدی

تماس با شعبه رسالت تماس با شعبه انقلاب تماس با شعبه صادقیه سرفصل های آموزشی دوره نصب وراه اندازی پنل…

رایگان!

آموزش تعمیرات پاورسوییچینگ

تماس با شعبه رسالت تماس با شعبه انقلاب تماس با شعبه صادقیه Swiched  mode  power  supply(smps) معرفی تمامی قطعات منابع…

رایگان!

آموزش PLC

تقریباً تمامی خطوط تولید، سیستمهای ماشینی و فرآیندهای تولید، میتوانند عملکرد بهتری را تحت نظر این سیستم کنترل کننده، داشته باشند. از آن جا که پی اِل سی، بیشتر در حوزه ی صنعت کاربرد دارد، به گونه ای مقاوم طراحی شده است؛ دلیل این موضوع میتواند این باشد که شرایط محیطهای صنعتی سخت و خشن مانند دماهای بسیار بالا یا بسیار پایین، لرزشهای شدید، رطوبت و نویزهای الکتریکی و غیره را بتواند تحمل کند.

یکی دیگر از دلایلی که باعث محبوبیت استفاده از پی اِل سی در صنایع مختلف شده است، این است که این کنترل کننده، فرآیند تولید را تسهیل میکند. سهولت در برنامه نویسی، سهولت در سیم کشی و سهولت در نصب و ایجاد تغییر، همگی، از مواردی به حساب میآیند که باعث محبوبیت پی اِل ال سی شده اند.

4,500,000 تومان8,000,000 تومان