آموزش هوش مصنوعی در کسب و کار

در دوره های آموزش هوش مصنوعی در کسب و کار مفاهیم و تکنیک های مرتبط با استفاده از هوش مصنوعی در فرآیندهای کسب و کار آموزش داده می شود. این دوره ها معمولاً به صورت تئوری و عملی ارائه می شوند و موضوعاتی از ساخت مدل های یادگیری هوش مصنوعی تا کاربرد عملی هوش مصنوعی در تصمیم گیری های کسب و کار را پوشش می دهند.

فیلم معرفی
پادکست معرفی
آموزش حضوری یا مجازی آموزش حضوری یا مجازی

امکان یادگیری دوره بصورت حضوری یا مجازی

مدرک بین المللی و رسمی مدرک بین المللی و رسمی

دریافت مدرک معتبر فنی حرفه ای و بین المللی دوزبانه

تجدید دوره رایگان تجدید دوره رایگان

تضمین تا یادگیری کامل

شهریه اقساطی شهریه اقساطی

پرداخت شهریه تمامی دوره ها بصورت اقساطی در طول دوره

پشتیبانی حرفه ای پشتیبانی حرفه ای

پشتیبانی مادام العمر توسط اساتید حرفه ای و مجرب

خوابگاه خوابگاه

ارائه بهترین خوابگاه برای کاراموزان شهرستانی

هزینه دوره
قیمت دوره عمومی آموزش هوش مصنوعی در کسب و کار
تومان
حداقل ظرفیت 10 نفر
قیمت دوره نیمه خصوصی آموزش هوش مصنوعی در کسب و کار
تومان
حداقل ظرفیت 8 نفر
قیمت دوره خصوصی آموزش هوش مصنوعی در کسب و کار
تومان
حداقل ظرفیت 3 نفر
اطلاعات خوابگاه
اتاق‌های 2تخته، 4تخته و 6تخته مجهز به تخت، ملحفه، کمد، یخچال، تلویزیون سرویس بهداشتی و حمام ماشین لباسشویی عمومی در هر طبقه خوابگاه در غرب، مرکز و شرق تهران dorm
اطلاعات شهریه
300 هزار تومان بابت رزرو هر دوره پرداخت اقساطی اعطای وام خصوصی، عمومی و نیمه خصوصی بهترین قیمت ممکن dorm
arrow
در ارتباط باشید
سوالی دارید؟ مشاورین ما به شما کمک میکنن

کافیست تا فرم زیر را تکمیل کنین تا مشاورین مجتمع فنی تهران پایتخت با شما عزیزان در سریعترین زمان ممکن تماس بگیرن.

نمونه سوالات آزمون
جهت دریافت ایمیل خود را وارد نمایید
درباره دوره " آموزش هوش مصنوعی در کسب و کار " بیشتر بخوانید

آموزش هوش مصنوعی در کسب و کار

هوش مصنوعی شاخه‌ای از علوم رایانه است که به رایانه‌ها و سیستم‌های هوشمند کمک می‌کند تا کارهایی را انجام دهند که معمولاً  نیاز  به هوش انسان دارند. این تکنولوژی بر ایجاد برنامه‌هایی تمرکز دارد که به سیستم ها اجازه می دهد تا به جای انسان فکر کند و کارهایی که هوش انسان انجام می‌دهد را به کمک آن انجام دهند، تصمیمات مناسب بگیرند، از تجربه دیگران یاد بگیرند و کارهای پیچیده را به طور خودکار انجام دهند.

از فن‌آوری هوش مصنوعی می‌توان به طور موثر در کسب و کار هم استفاده کرد. در این مقاله به بررسی نحوه استفاده و آموزش هوش مصنوعی در کسب و کار اشاره خواهیم کرد.

برگزاری دوره آموزش هوش مصنوعی در کسب و کار

در دوره های آموزش هوش مصنوعی در کسب و کار مفاهیم و تکنیک های مرتبط با استفاده از هوش مصنوعی در فرآیندهای کسب و کار آموزش داده می شود. این دوره ها معمولاً به صورت تئوری و عملی ارائه می شوند و موضوعاتی از ساخت مدل های یادگیری هوش مصنوعی تا کاربرد عملی هوش مصنوعی در تصمیم گیری های کسب و کار را پوشش می دهند.

مفاهیم کلی این دوره شامل:

 1. مقدمات هوش مصنوعی در کسب و کار:
 • مفاهیم پایه هوش مصنوعی
 • کاربردهای هوش مصنوعی در محیط کسب و کار
 • ارزیابی تأثیر هوش مصنوعی بر کسب و کار
 1. تحلیل داده‌ها و استخراج اطلاعات:
 • فرآیندهای تحلیل داده در کسب و کار
 • تکنیک‌ها و ابزارهای تحلیل داده و استخراج اطلاعات
 • مفاهیم آماری و ریاضی مورد نیاز برای تحلیل داده‌ها
 1. یادگیری هوش مصنوعی در کسب و کار:
 • انواع مدل‌های یادگیری ماشینی (مانیتورینگ، طبقه‌بندی، رگرسیون و…)
 • فرآیند ساخت و ارزیابی مدل‌های یادگیری ماشینی
 • مسائل عملی یادگیری ماشینی در کسب و کار
 1. پردازش زبان طبیعی (NLP) در کسب و کار:
 • کاربردهای پردازش زبان طبیعی در تجزیه و تحلیل متن
 • طراحی مدل‌های NLP برای اهداف کسب و کار
 • امکانات و چالش‌های NLP در محیط کسب و کار
 1. تصویربرداری و دید کامپیوتری:
 • کاربردهای تصویربرداری در کسب و کار
 • طراحی مدل‌های دید کامپیوتری برای مسائل مختلف
 • ابزارها و تکنیک‌های تصویربرداری
 1. سیستم‌های پیشنهاد دهنده و فیلترینگ محتوا:
 • الگوریتم‌های پیشنهاد دهنده
 • ساخت و ارزیابی سیستم‌های پیشنهاد دهنده
 • کاربردهای فیلترینگ محتوا در کسب و کار
 1. هوش تجاری (BI) با استفاده از هوش مصنوعی:
 • ارتباط بین هوش تجاری و هوش مصنوعی
 • استفاده از هوش مصنوعی در تحلیل و پیش‌بینی داده‌های تجاری
 • ابزارهای BI مبتنی بر هوش مصنوعی
 1. تصمیم‌گیری هوشمند:
 • ساخت مدل‌های تصمیم‌گیری هوشمند
 • ارزیابی عملکرد مدل‌های تصمیم‌گیری
 1. اخلاق و امنیت هوش مصنوعی در کسب و کار:
 • مسائل اخلاقی مرتبط با هوش مصنوعی
 • استانداردها و راهکارهای امنیتی در استفاده از هوش مصنوعی
 1. پروژه عملی هوش مصنوعی در کسب و کار:
 • انجام یک پروژه عملی بر روی یک مسئله واقعی در حوزه کسب و کار
 • تجربه عملی با ابزارها و تکنیک‌های هوش مصنوعی

این دوره‌ها به صورت حضوری یا آنلاین در مجموعه تهران پایتخت برگزار می‌شود و در پایان به علاقمندان مدرک معتبر فنی حرفه ای اعطا خواهد شد.

کاربرد هوش مصنوعی در کسب وکار

 1. صنعت و تولید
 2. بهداشت و درمان
 3. بازارهای مالی و اقتصاد
 4. بازاریابی و تبلیغات
 5. حمل و نقل
 6. آموزش الکترونیکی
 7. امنیت و حفاظت از اطلاعات

کاربرد هوش مصنوعی در تولید و صنعت

هوش مصنوعی به طور گسترده در تولیدات و صنعت برای بهبود کارایی و بهینه سازی فرآیند تولید استفاده می شود. برای پیش بینی زمان خرابی تجهیزات، برنامه ریزی تعمیرات و نگهداری قبل از وقوع خرابی از هوش مصنوعی استفاده می شود.

نظارت بر کیفیت محصول و بهبود کارایی و کاهش ضایعات با استفاده از الگوریتم‌های بهینه‌سازی از دیگر کاربردهای هوش مصنوعی در صنعت و تولید است. استفاده از ربات‌های هوشمند در خطوط تولید برای اجرای وظایف خاص و آسان کردن اتوماسیون و اجرای پروسه‌های پیچیده با دقت و سرعت بالا توسط سیستم‌های هوشمند انجام می‌شود.

کاهش مصرف انرژی و استفاده از داده‌ها برای اندازه‌گیری و بهبود کارایی انرژی  با استفاده از سیستم‌های مدیریت انرژی هوشمند از دیگر کاربردهای هوش مصنوعی در صنعت است.

کاربرد هوش مصنوعی در بهداشت و درمان

هوش مصنوعی نقش بسیار مهمی در حوزه مراقبت های بهداشتی و درمانی دارد و به افزایش دقت تشخیص بیماری، بهینه سازی فرآیندهای درمانی، پیش بینی بیماری های همه گیر، توسعه پزشکی، مدیریت اطلاعات پزشکی و بهبود خدمات مراقبت های بهداشتی کمک می کند.

تکنیک های یادگیری عمیق برای تشخیص بیماری های مختلف از تصاویر رادیولوژیکی (مانند تصاویر اشعه ایکس و سی تی اسکن) و تشخیص علائم سرطان از تصاویر پزشکی با کمک هوش مصنوعی استفاده می شود.

از ربات های جراحی با قابلیت های هوشمند و دقیق برای استفاده از تصاویر و اطلاعات مکانی برای بهبود دقت جراحی استفاده می شوند. با استفاده از سنسورها و دستگاه های هوشمند، برای نظارت و بهبود عملکرد دستگاه های مراقبتی و پزشکی در خانه استفاده می شود.

کاربرد هوش مصنوعی در بازارهای مالی و اقتصاد

هوش مصنوعی نقش بسیار مهمی در بازارهای مالی و اقتصادی ایفا می کند و تاثیر زیادی بر تصمیم گیری ها، پیش بینی ها و بهینه سازی فرآیندهای مالی دارد.

استفاده از هوش مصنوعی برای تجزیه و تحلیل داده های بازار و پیش بینی رفتار آینده و همچنین برای تحلیل تاثیر اخبار و رویدادهای جهان بر بازارهای مالی بسیار مفید است.

مدل های هوش مصنوعی به طور گسترده ای برای پیش بینی تغییرات در قیمت ارزها و سایر دارایی ها و برای پیش بینی و مدیریت ریسک های مرتبط با سرمایه گذاری ها و تراکنش های مالی استفاده می شود.

همچنین از هوش مصنوعی برای پیش‌بینی نتایج مالی شرکت‌ها، ارزیابی و پیش‌بینی سلامت اعتباری و مالی شرکت‌ها، خودکارسازی معاملات مالی و شناسایی الگوهای معاملاتی و به‌کارگیری خودکار استراتژی‌های معاملاتی استفاده می‌شود.

کاربرد هوش مصنوعی در تبلیغات و بازاریابی

هوش مصنوعی نقش مهمی در بازاریابی و تبلیغات ایفا می‌کند و به شرکت‌ها کمک می‌کند تا استراتژی‌های بازاریابی، افزایش جذب مشتری و بهینه‌سازی هزینه‌های تبلیغاتی را بهبود بخشند. برای تجزیه و تحلیل داده های مشتریان و ارائه تبلیغات تخصصی و شخصی همچنین ایجاد تبلیغات بهینه برای جلب توجه بیشتر مشتریان از هوش مصنوعی استفاده می‌شود.

تجزیه و تحلیل داده های مشتری برای ایجاد اطلاعات دقیق تر و پیش بینی رفتار مشتری بر اساس الگوریتم های هوش مصنوعی انجام می شود. هوش مصنوعی برای تولید و بهینه سازی محتوای بازاریابی و تعیین بهینه ترین نوع محتوا بر اساس نیازها و ترجیحات مخاطبان استفاده می شود.

کاربرد هوش مصنوعی در حمل و نقل

هوش مصنوعی نقش بسیار مهمی در بخش حمل و نقل دارد و باعث بهبود عملکرد حمل و نقل ، افزایش ایمنی، کاهش هزینه ها و بهتر شدن تجربه سفر را فراهم می‌کند.

کاربرد هوش مصنوعی در آموزش الکترونیکی

هوش مصنوعی با بهبود فرآیندهای آموزشی، ارائه تجربه یادگیری بهتر و بهبود مؤسسات آموزشی، برای دانش آموزان نقش مهمی در آموزش الکترونیکی یا مجازی ایفا می کند. استفاده از الگوریتم‌های هوش مصنوعی برای تصحیح خودکار سوالات چند گزینه‌ای، تشریحی و انواع دیگر تصحیح و ارزیابی خودکار پروژه ها و تمرین های دانش آموزان کمک زیادی می کند. همچنین از هوش مصنوعی برای تولید محتوای متنی، صوتی، عکس و فیلم می‌توان استفاده کرد.

کاربرد هوش مصنوعی در امنیت و حفاظت از اطلاعات

هوش مصنوعی نقش مهمی در امنیت و حفاظت اطلاعات ایفا می کند و بهبود سیستم های امنیتی، تشخیص تهدید و مدیریت ریسک امنیتی را تضمین می کند. از هوش مصنوعی برای شناسایی الگوهای غیرعادی در شبکه ها و هشدار در مورد حملات و همچنین استفاده از اعتبارنامه های جعلی در فرآیندهای ورود استفاده می کنند. استفاده از هوش مصنوعی برای نظارت بر فعالیت داده ها و تشخیص هرگونه انحراف از الگوهای عادی و محافظت از اطلاعات حساس بسیار کمک کننده است.

آموزش هوش مصنوعی در کسب و کار تهران پایتخت

با شرکت در کلاسهای آموزش هوش مصنوعی در کسب و کار آموزشگاه تهران پایتخت می‌توانید با شناخت درست از تکنولوژی هوش مصنوعی با کاربرد آن در کسب و کارهای مختلف آشنا شده و با کسب مهارت در این رشته در کسب و کارهای مختلف از آن استفاده کنید.

در این دوره شما می‌آموزید که هوش مصنوعی چگونه به کمک شما خواهد آمد تا با یاری آن بتوانید تصمیمات بهتری در کسب و کار خود پیدا کرده و با شناخت موانع و بهترین راه حل در رفع مشکلات، توانایی های خود را در حرفه خود بالا ببرید.

شما در این دوره پس از یادگیری مفاهیم پایه با اصطلاحات کلی آن و چگونگی کار با هوش مصنوعی و کاربرد آن در مشاغل مختلف آشنا خواهید شد. در پایان دوره به شما گوهینامه معتبر فنی حرفه ای اعطا خواهد شد.

شرکت در دوره آموزش هوش مصنوعی در کسب و کار مناسب چه کسانی است؟

دوره های آموزشی هوش مصنوعی در کسب و کار مجتمع تهران پایتخت برای گروه های مختلف مفید و مناسب است. این دوره ها به افرادی که علاقه مند به درک و بهره مندی از فناوری هوش مصنوعی در تجارت هستند کمک می کند. گروه های زیر افرادی هستند که می توانند از دوره های آموزشی هوش مصنوعی در تجارت بهره مند شوند:

 1. مدیران ارشد و تصمیم گیرندگان در سطح کلان کسب و کار که می خواهند از قابلیت های هوش مصنوعی برای بهبود استراتژی و تصمیمات خود استفاده کنند.
 2. افرادی که در تجزیه و تحلیل داده ها کار می کنند و از داده ها برای ایجاد اطلاعات مفید برای مشاغل استفاده می کنند.
 3. متخصصان فناوری اطلاعات و توسعه دهندگان نرم افزار

افرادی که در زمینه توسعه نرم افزار و پیاده سازی فناوری های هوش مصنوعی فعالیت می کنند.

 1. افرادی که در بازاریابی و فروش کار می کنند و می خواهند از هوش مصنوعی برای بهبود استراتژی ها و تصمیمات بازاریابی خود استفاده کنند.
 2. افرادی که علاقه مند به تحقیق و مطالعه در زمینه هوش مصنوعی هستند و می خواهند کاربردهای هوش مصنوعی در تجارت را بیاموزند.
 3. افرادی که در زمینه کسب و کار تجربه دارند و می خواهند دانش هوش مصنوعی را به تجربه و تصمیمات خود اضافه کنند.
 4. افرادی که در امور مالی و حسابداری کار می کنند و می خواهند از هوش مصنوعی برای تجزیه و تحلیل داده های مالی و پیش بینی های مالی استفاده کنند.
 5. افرادی که استارت آپ جدیدی را راه اندازی کرده اند و می خواهند از فناوری هوش مصنوعی برای بهبود محصولات یا خدمات خود استفاده کنند.
 6. افرادی که به دنبال پیشرفت حرفه ای خود در زمینه هوش مصنوعی و کسب و کار هستند.

اگر بنا به دلایلی در زمینه کسب و کار و هوش مصنوعی و یا به عنوان یک فرد علاقه مند به این حوزه فعالیت می کنید، از دوره آموزش هوش مصنوعی در کسب و کار مجتمع تهران پایتخت بهره مند خواهید شد.

بازار کار هوش مصنوعی کسب و کار

بازار کار هوش مصنوعی در حال حاضر یکی از سریع‌ترین بخش‌های در حال رشد در دنیای فناوری محسوب می‌شود. افزایش استفاده از هوش مصنوعی در کسب و کار، ایجاد مشاغل جدید و تقاضای بالای افراد متخصص در این زمینه باعث گسترش سریع بازار کار هوش مصنوعی شده است.

بازار کار در زمینه هوش مصنوعی کسب و کار برای افرادی که در زمینه های زیر تخصص دارند بسیار پررونق است و در سالهای آینده نیز متقاضی این افراد بیشتر خواهد شد:

1-افرادی که قادر به تجزیه و تحلیل داده های زیاد هستند و می توانند از الگوریتم های یادگیری ماشین و هوش مصنوعی برای استخراج اطلاعات ارزشمند از داده ها استفاده کنند.

2- افرادی که توانایی پیاده سازی و ارزیابی مدل های یادگیری با هوش مصنوعی را دارند و می توانند از آنها برای پیش بینی و تحلیل پیچیده استفاده کنند.

3- افرادی که می توانند از تکنیک های تصویربرداری و کامپیوتری با استفاده از هوش مصنوعی برای تجزیه و تحلیل تصاویر و محتوا و فیلم استفاده کنند.

4- افرادی که توانایی کار با الگوریتم ها و تکنیک های پردازش هوش مصنوعی را دارند و می توانند از آنها برای تفسیر و تحلیل متون و اطلاعات زبانی استفاده کنند.

5- افرادی که می توانند هوش مصنوعی را در مدیریت و تجزیه و تحلیل اطلاعات کسب و کار به کار ببرند.

6- افرادی که مهارت های توسعه نرم افزار را با فناوری های هوش مصنوعی ترکیب می کنند تا برنامه ها و سیستم های جدید هوش مصنوعی ایجاد کنند.

با شرکت در دوره آموزش هوش مصنوعی در کسب و کار آموزشگاه تهران پایتخت می‌توانید با کسب مهارت در این حوزه به سرعت جزب بازار کار شوید.

نرم افزارهای هوش مصنوعی در تولید تیزر

استفاده از نرم افزارهای هوش مصنوعی در تولید تیزرها و ویدیوهای تبلیغاتی، به شما کمک می کند تا به صورت خودکار و با کیفیت بالا، تیزرهای جذاب و حرفه ای ایجاد کنید. در زیر چند نرم افزار معروف هوش مصنوعی برای تولید تیزرها ذکر شده است:

Adobe Premiere Pro – 1

– یکی از قدرتمندترین نرم افزارهای ویرایش ویدیو است که قابلیت های هوش مصنوعی برای بهبود فرآیند ویرایش و تولید تیزرها را داراست.

Filmora – 2

– یک نرم افزار ساده و کاربر پسند برای ویرایش ویدیوها با قابلیت های هوش مصنوعی که به شما کمک می کند تا تیزرهای جذاب و حرفه ای ایجاد کنید.

Animaker – 3

– یک پلتفرم آنلاین برای ایجاد انیمیشن ها و تیزرهای تبلیغاتی با استفاده از هوش مصنوعی است که به شما

امکان می دهد به راحتی و سریعاً تیزرهای خلاقانه بسازید.

L4. Lumen5 – 4

– یک نرم افزار آنلاین برای تبدیل متن ها به ویدیوهای جذاب با استفاده از هوش مصنوعی است که به شما کمک می کند تا تبلیغات خود را به شکل تصویری جذاب نمایید.

Vidnami – 5

– یک نرم افزار آنلاین برای ساخت ویدیوهای تبلیغاتی با استفاده از هوش مصنوعی که به شما امکان می دهد به سرعت و به صورت خودکار تیزرهای حرفه ای بسازید.

با استفاده از این نرم افزارها، شما می توانید به راحتی و به صورت حرف ای، تیزرها و ویدیوهای تبلیغاتی با کیفیت بالا را ایجاد کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
ثبت نام
دیدگاه کاربران

بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها