آموزش تعمیرات چیلر تراکمی

دوره آموزش تخصصی و کاربردی تعمیرات چیلر تراکمی (به انگلیسی:Chiller repair training) به صورت کاملا عملی و کاربردی با استفاده از اساتید نمونه کشور در مجتمع فنی تهران پایتخت برگزار می شود.

پنج جلسه کلیات معرفی چیلر و آموزش کیفی و قابل توجهی در مورد چیلر و انواع آن و پس از آن کار عملی بر روی سه پروژه واقعی ارائه ده گیگ فیلم اطلاعات تخصصی در مورد چیلر روی پروژه های واقعی و نکات آموزنده از تجارب استاد جهت ارتقا علمی کارآموزان

به کلیه شرکت کنندگان این دوره گواهینامه معتبر مهارت در دوره آموزشی از طرف فنی حرفه ای اعطامی شود. ارزش و اعتبار گواهینامه دوره چیلرتراکمی بین المللی است.

فیلم معرفی
پادکست معرفی
آموزش حضوری یا مجازی آموزش حضوری یا مجازی

امکان یادگیری دوره بصورت حضوری یا مجازی

مدرک بین المللی و رسمی مدرک بین المللی و رسمی

دریافت مدرک معتبر فنی حرفه ای و بین المللی دوزبانه

تجدید دوره رایگان تجدید دوره رایگان

تضمین تا یادگیری کامل

شهریه اقساطی شهریه اقساطی

پرداخت شهریه تمامی دوره ها بصورت اقساطی در طول دوره

پشتیبانی حرفه ای پشتیبانی حرفه ای

پشتیبانی مادام العمر توسط اساتید حرفه ای و مجرب

خوابگاه خوابگاه

ارائه بهترین خوابگاه برای کاراموزان شهرستانی

سرفصل های دوره آموزشی
آشنایی با اصول و عملکرد چیلر های تراکمی آشنایی باکارکرد قطعات و نحوه ی تعمیرات قطعات مکانیکی توانایی اجرای سیم کشی کامل چیلر و تسلط بر تعمیرات برق و الکتریک آشنایی با نصب و تست انواع کنترل کننده های چیلر و روش تنظیم آنها آشنایی و بررسی با مدارات برق چیلر تراکمی و عیب یابی توانایی تست و عیب یابی و تعمیرات مکانیکی مدار چیلر آموزش جمع کردن گاز تست و عیب یابی الکتریکی تست و عیب یابی الکتریکی آموزش تعویض فیلتر و شارژ دوباره دستگاه آموزش اسید شویی چیلر شناخت بیماری های رایج در شغل و حفظ تندرستی شارژ و وکیوم و پمپ دان کردن سیکل آشنایی بر برج خنک کننده، پمپ­ها، سختی گیر
↓ اسکرول کنید ↓
هزینه دوره
قیمت دوره عمومی آموزش تعمیرات چیلر
7.000.000 تومان
حداکثر ظرفیت: 10 نفر
قیمت دوره نیمه خصوصی آموزش تعمیرات چیلر
14.000.000 تومان
حداکثر ظرفیت: 8 نفر
قیمت دوره خصوصی آموزش تعمیرات چیلر
تماس بگیرید تومان
حداکثر ظرفیت: 3 نفر
سوالات متداول
?
مدت دوره آموزش تعمیرات چیلر چقد است؟

50 ساعت

?
آیا دوره تعمیرات چیلر به پیش نیاز خاصی نیاز دارد؟

خیر ، صفر تا صد تمامی موارد مورد نیاز و پیش نیاز تعمیرات چیلر به صورت تخصصی در طول دوره به شما آموزش داده میشود.

?
بازارکار تعمیرات چیلر به چه شکل است؟

با توجه به رشد صنعت ساختمان و نیاز به تهویه مطبوع در آن، بازار کار تعمیرات چیلر بسیار پویا و رو به رشد است. افرادی که در این حوزه فعالیت می کنند، می توانند در زمینه هایی مانند نصب، تعمیر و نگهداری چیلرها، مهندسی و طراحی سامانه های تهویه مطبوع، فروش و توزیع تجهیزات تهویه مطبوع و غیره فعالیت کنند.

?
نوع پرداخت دوره آموزش تعمیرات چیلر به چه صورت است؟

پرداخت شهریه دوره میتواند به دو صورت نقد و اقساطی باشد.

اطلاعات خوابگاه
اتاق‌های 2تخته، 4تخته و 6تخته مجهز به تخت، ملحفه، کمد، یخچال، تلویزیون سرویس بهداشتی و حمام ماشین لباسشویی عمومی در هر طبقه خوابگاه در غرب، مرکز و شرق تهران dorm
اطلاعات شهریه
300 هزار تومان بابت رزرو هر دوره پرداخت اقساطی اعطای وام خصوصی، عمومی و نیمه خصوصی بهترین قیمت ممکن dorm
arrow
در ارتباط باشید
سوالی دارید؟ مشاورین ما به شما کمک میکنن

کافیست تا فرم زیر را تکمیل کنین تا مشاورین مجتمع فنی تهران پایتخت با شما عزیزان در سریعترین زمان ممکن تماس بگیرن.

ویدیوهای مرتبط
دانشجویان سابق تهران پایتخت دیدگاه برخی دانشجویان
کارآموز دوره تعمیرات چیلر
کارآموز دوره تعمیرات چیلر
نمونه سوالات آزمون
جهت دریافت ایمیل خود را وارد نمایید
درباره دوره " آموزش تعمیرات چیلر تراکمی " بیشتر بخوانید

آموزش تعمیر و نگهداری چیلر در مجتمع فنی تهران پایتخت

مجتمع فنی تهران پایتخت یکی از مراکز برتر آموزش تعمیرات چیلر تراکمی در تهران است. این مجتمع با استفاده از تجهیزات پیشرفته و اساتید مجرب، دوره آموزش چیلر تراکمی را برگزار می‌کند. در این دوره‌ها، شرکت‌کنندگان پس از پرداخت هزینه دوره تعمیرات چیلر تراکمی با اصول عملکرد چیلر، روش‌های تعمیر و نگهداری، عیب‌یابی و تعمیر قطعات مختلف آشنا می‌شوند.

محتوای دوره‌های آموزشی

بعد از پرداخت هزینه دوره تعمیرات چیلر تراکمی، آموزش تعمیرات چیلر تراکمی در مجتمع فنی تهران پایتخت شامل موارد زیر می‌شود:

معرفی چیلر: در این قسمت، اصول عملکرد چیلر و اجزای آن مانند کمپرسور، تبادل حرارت‌کننده، برج خنک‌کننده و کنترلرها مورد بررسی قرار می‌گیرد.

نصب و راه‌اندازی چیلر: شرکت‌کنندگان در دوره آموزش چیلر تراکمی با روش‌های نصب و راه‌اندازی چیلر و اتصال آن به سیستم تهویه مطبوع و سیستم‌های خنک‌کننده آشنا می‌شوند.

تعمیر و عیب‌یابی: در این بخش، شرکت‌کنندگان با روش‌های تعمیر و عیب‌یابی چیلر در مواقع خرابی‌های مختلف، مانند نشتی آب، خرابی کمپرسور، مشکل در سیستم کنترلی و… آشنا می‌شوند.

نگهداری و تعویض قطعات: در این بخش، شرکت‌کنندگان با روش‌های نگهداری و تعویض قطعات چیلر، از جمله فیلترها، شیرها، سنسورها و سیستم‌های کنترلی، آشنا می‌شوند.

اصول بهره‌برداری بهینه: در این بخش، به بهره‌برداری بهینه چیلر و کاهش مصرف انرژی توسط آن می‌پردازیم. شرکت‌کنندگان با روش‌های بهینه‌سازی کارکرد چیلر و کاهش هزینه‌های انرژی آشنا می‌شوند.

برگزاری دوره‌های آموزشی

دوره‌های آموزش تعمیرات چیلر تراکمی همانند آموزش تعمیرات ماینر در مجتمع فنی تهران پایتخت به صورت منظم برگزار می‌شوند. شما می‌توانید با تماس با مجتمع، جزئیات دوره‌ آموزش چیلر تراکمی را دریافت کنید و بعد از پرداخت هزینه دوره تعمیرات چیلر تراکمی ثبت نام نمایید. در این دوره‌ها، توسط اساتید مجرب و با استفاده از تجهیزات پیشرفته، آموزش عملی و تئوری برگزار می‌شود.

شرکت های معتبر در حال همکاری

وزارت دفاع، شرکت مخابرات ایران، شرکت نفت، شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران، شرکت برق منطقه ای اصفهان، سازمان بهشت زهرا، شرکت پتروشیمی اصفهان، صنایع شیمیایی ایران، سازمان انرژی اتمی ایران، بندر امام خمینی

آموزش تعمیرات چیلر تراکمی

دوره آموزش تعمیرات چیلر تراکمی همانند دوره تعمیرات چیلر جذبی به صورت کاملا تخصصی و کاربردی (به انگلیسی:Chiller repair training) به صورت کاملا عملی و کاربردی با استفاده از اساتید نمونه کشور در مجتمع فنی تهران پایتخت برگزار می شود.

پنج جلسه کلیات معرفی چیلر و آموزش کیفی و قابل توجهی در مورد چیلر و انواع آن و پس از آن کار عملی بر روی سه پروژه واقعی ارائه ده گیگ فیلم اطلاعات تخصصی در مورد چیلر روی پروژه های واقعی و نکات آموزنده از تجارب استاد جهت ارتقا علمی کارآموزان به کلیه شرکت کنندگان  دوره تعمیرات چیلر تراکمی است.

به علاوه گواهینامه معتبر مهارت در دوره آموزش چیلر تراکمی از طرف فنی حرفه ای اعطامی شود. با پرداخت هزینه دوره تعمیرات چیلر تراکمی ارزش و اعتبار گواهینامه دوره چیلرتراکمی بین المللی دریافت می کنید.

معرفی دوره تعمیرات چیلر تراکمی

آموزش تعمیرات چیلر تراکمی به صورت تضمینی زیرنظر اساتید مجرب و تعمیرکاران حرفه ای میباشد

پشتیبانی آموزشی به صورت رایگان

دوره آموزش تعمیرات چیلر تراکمی پس از پرداخت هزینه دوره تعمیرات چیلر تراکمی آغاز شده و به صورت کاملا عملی و کاربردی با استفاده از اساتید نمونه کشور در مجتمع فنی تهران پایتخت برگزار می شود. به کلیه شرکت کنندگان دوره آموزش چیلر تراکمی گواهینامه معتبر مهارت در دوره آموزشی از طرف فنی حرفه ای اعطامی شود. ارزش و اعتبار گواهینامه دوره آموزش چیلرتراکمی بین المللی است.

نکته مهم در مورد آموزش تعمیرات چیلر

بسیاری از موسسات در سطح کشور بدون دارا بودن مجوز آموزشی از نهاد های معتبر علمی اقدام به برگزاری دوره های آموزشی می کند و درپایان دوره مدرکی غیر معتبر با مهر آن شرکت به کاراموزان اعطا میگردد که هیچ گونه اعتباری ندارد. مدرک ارائه شده ازسوی مجتمع فنی تهران پایتخت مورد تایید وزارت کار، سازمان فنی حرفه ای، دارای کد بین المللی و قابل ترجمه می باشد.

آموزش هایی که پس از پرداخت هزینه دوره تعمیرات چیلر تراکمی به مانند هزینه دوره تعمیرات چیلر جذبی در مجتمع فنی تهران پایتخت به هنرجویان جهت فعالیت در زمینه دوره آموزش چیلر تراکمی داده می شود علاوه بر بدست آوردن مدرک فنی و حرفه ای امکان دستابی به مهارت های لازم دوره تعمیرات چیلر تراکمی در آموزش تعمیرات چیلر تراکمی و یا نصب و تعمیر اسپیلت یا دوره تعمیر آبگرمکن دیواری یا پکیج دیواری و … را فراهم می کند.

ظرفیت دوره آموزش چیلر تراکمی

ازمزیت های دوره های آموزشی برگزار شده در مجتمع فنی تهران پایتخت میتوان به ظرفیت محدود این دوره ها اشاره کرد که معمولا افراد حاظر در کلاس15 نفر می باشند و شرایط برای کارعملی کارآموزان به خوبی مهیا می گردد

گواهینامه پایان دوره آموزش تعمیرات چیلر

به کلیه شرکت کنندگان در دوره آموزش تعمیرات چیلر تراکمی پس از پرداخت هزینه دوره تعمیرات چیلر تراکمی و کلاس ها و شرکت در آزمون نهایی تعمیرات چیلر تراکمی گواهینامه رسمی مهارت، که مورد تایید وزارت کار و سازمان فنی و حرفه ای است اعطا میگردد.  گواهینامه  دوره آموزش چیلر تراکمی قابل ترجمه و بین المللی می باشد.

پشتیبانی آموزشی به صورت رایگان

دوره آموزش تخصصی و کاربردی تعمیرات چیلر تراکمی به صورت کاملا عملی و کاربردی با استفاده از اساتید نمونه کشور در مجتمع فنی تهران پایتخت برگزار می شود

به کلیه شرکت کنندگان این دوره گواهینامه معتبر مهارت در دوره آموزشی از طرف فنی حرفه ای اعطامی شود. ارزش و اعتبار گواهینامه دوره چیلرتراکمی بین المللی است.

نکته مهم در مورد آموزش تعمیرات چیلر

بسیاری از موسسات در سطح کشور بدون دارا بودن مجوز آموزشی از نهاد های معتبر علمی اقدام به برگزاری دوره های آموزشی می کنددو درپایان دوره مدرکی غیر معتبر با مهر آن شرکت به کاراموزان اعطا میگردد که هیچ گونه اعتباری ندارد
مدرک ارائه شده ازسوی مجتمع فنی تهران پایتخت مورد تایید وزارت کار، سازمان فنی حرفه ای، دارای کد بین المللی و قابل ترجمه می باشد
آموزش هایی که در مجتمع فنی تهران پایتخت به هنرجویان جهت فعالیت در زمینه آموزش چیلر تراکمی داده می شود
علاوه بر بدست آوردن مدرک فنی و حرفه ای امکان دستابی به مهارت های لازم تعمیر چیلر تراکمی و یا نصب و تعمیر اسپیلت یا دوره تعمیر آبگرمکن دیواری یا پکیج دیواری و … را فراهم میکند.

ظرفیت دوره آموزش چیلر تراکمی

ازمزیت های دوره های آموزشی برگزار شده در مجتمع فنی تهران پایتخت میتوان به ظرفیت محدود این دوره ها اشاره کرد که معمولا افراد حاظر در کلاس15 نفر می باشند و شرایط برای کارعملی کارآموزان به خوبی مهیا می گردد

گواهینامه پایان دوره آموزش تعمیرات چیلر:

به کلیه شرکت کنندگان در دوره آموزشی پس از طی کلاس ها و شرکت در آزمون نهایی گواهینامه رسمی مهارت، که مورد تایید وزارت کار و سازمان فنی و حرفه ای است اعطا میگردد.

این گواهینامه قابل ترجمه و بین المللی می باشد

آموزش تعمیر و نگهداری چیلر در مجتمع فنی تهران پایتخت

مجتمع فنی تهران پایتخت یکی از مراکز برتر آموزش تعمیر و نگهداری چیلر در تهران است. این مجتمع با استفاده از تجهیزات پیشرفته و اساتید مجرب، دوره‌های آموزشی چیلر را برگزار می‌کند. در این دوره‌ها، شرکت‌کنندگان با اصول عملکرد چیلر، روش‌های تعمیر و نگهداری، عیب‌یابی و تعمیر قطعات مختلف آشنا می‌شوند.

محتوای دوره‌های آموزشی

دوره‌های آموزشی تعمیر و نگهداری چیلر در مجتمع فنی تهران پایتخت شامل موارد زیر می‌شود:

  1. معرفی چیلر: در این قسمت، اصول عملکرد چیلر و اجزای آن مانند کمپرسور، تبادل حرارت‌کننده، برج خنک‌کننده و کنترلرها مورد بررسی قرار می‌گیرد.
  2. نصب و راه‌اندازی چیلر: شرکت‌کنندگان با روش‌های نصب و راه‌اندازی چیلر و اتصال آن به سیستم تهویه مطبوع و سیستم‌های خنک‌کننده آشنا می‌شوند.
  3. تعمیر و عیب‌یابی: در این بخش، شرکت‌کنندگان با روش‌های تعمیر و عیب‌یابی چیلر در مواقع خرابی‌های مختلف، مانند نشتی آب، خرابی کمپرسور، مشکل در سیستم کنترلی و… آشنا می‌شوند.
  4. نگهداری و تعویض قطعات: در این بخش، شرکت‌کنندگان با روش‌های نگهداری و تعویض قطعات چیلر، از جمله فیلترها، شیرها، سنسورها و سیستم‌های کنترلی، آشنا می‌شوند.
  5. اصول بهره‌برداری بهینه: در این بخش، به بهره‌برداری بهینه چیلر و کاهش مصرف انرژی توسط آن می‌پردازیم. شرکت‌کنندگان با روش‌های بهینه‌سازی کارکرد چیلر و کاهش هزینه‌های انرژی آشنا می‌شوند.

برگزاری دوره‌های آموزشی

دوره‌های آموزشی تعمیر و نگهداری چیلر در مجتمع فنی تهران پایتخت به صورت منظم برگزار می‌شوند. شما می‌توانید با تماس با مجتمع، جزئیات دوره‌های آموزشی فعلی را دریافت کنید و ثبت نام نمایید. در این دوره‌ها، توسط اساتید مجرب و با استفاده از تجهیزات پیشرفته، آموزش عملی و تئوری برگزار می‌شود.

شرکت های معتبر در حال همکاری:

وزارت دفاع، شرکت مخابرات ایران، شرکت نفت، شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران، شرکت برق منطقه ای اصفهان، سازمان بهشت زهرا، شرکت پتروشیمی اصفهان، صنایع شیمیایی ایران، سازمان انرژی اتمی ایران، بندر امام خمینی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 4.7]
ثبت نام
دیدگاه کاربران

بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها