آموزش نصب و تعمیرات چیلر جذبی

آموزشگاه تهران پایتخت با افتخار دوره آموزش چیلر جذبی را برگزار می‌کند. این دوره با هدف آموزش دانش و مهارت‌های لازم برای عملکرد، نگهداری و تعمیرات چیلر جذبی طراحی شده است. چیلر جذبی، یک سیستم تهویه مطبوع است که با استفاده از روش جذب و ریجکت حرارت، برای خنک کردن هوا و تأمین خنکایش در محیط‌های مختلف استفاده می‌شود.

در این دوره، شرکت‌کنندگان با اصول عملکرد چیلر جذبی، اجزای آن و نحوه اتصال آن به سیستم‌های تهویه مطبوع آشنا می‌شوند. همچنین، در حین دوره، به روش‌های عیب‌یابی و تعمیرات رایج در چیلر جذبی پرداخته خواهد شد.

به علت داشتن سرفصل های بسیار سنگین و طولانی بودن مدت دوره ، دوره کارآموزی در کارگاه برگزار میشود.

فیلم معرفی
پادکست معرفی
آموزش حضوری یا مجازی آموزش حضوری یا مجازی

امکان یادگیری دوره بصورت حضوری یا مجازی

مدرک بین المللی و رسمی مدرک بین المللی و رسمی

دریافت مدرک معتبر فنی حرفه ای و بین المللی دوزبانه

تجدید دوره رایگان تجدید دوره رایگان

تضمین تا یادگیری کامل

شهریه اقساطی شهریه اقساطی

پرداخت شهریه تمامی دوره ها بصورت اقساطی در طول دوره

پشتیبانی حرفه ای پشتیبانی حرفه ای

پشتیبانی مادام العمر توسط اساتید حرفه ای و مجرب

خوابگاه خوابگاه

ارائه بهترین خوابگاه برای کاراموزان شهرستانی

سرفصل های دوره آموزشی
اصول عملکرد چیلر جذبی و اجزای آن انواع چیلر جذبی و کاربردهای آنها نحوه نصب و اتصال چیلر جذبی به سیستم تهویه مطبوع محاسبه و انتخاب ظرفیت مناسب چیلر جذبی روش‌های عیب‌یابی و تعمیرات رایج در چیلر جذبی راه‌اندازی و نگهداری چیلر جذبی
↓ اسکرول کنید ↓
اطلاعات خوابگاه
اتاق‌های 2تخته، 4تخته و 6تخته مجهز به تخت، ملحفه، کمد، یخچال، تلویزیون سرویس بهداشتی و حمام ماشین لباسشویی عمومی در هر طبقه خوابگاه در غرب، مرکز و شرق تهران dorm
اطلاعات شهریه
300 هزار تومان بابت رزرو هر دوره پرداخت اقساطی اعطای وام خصوصی، عمومی و نیمه خصوصی بهترین قیمت ممکن dorm
arrow
در ارتباط باشید
سوالی دارید؟ مشاورین ما به شما کمک میکنن

کافیست تا فرم زیر را تکمیل کنین تا مشاورین مجتمع فنی تهران پایتخت با شما عزیزان در سریعترین زمان ممکن تماس بگیرن.

نمونه سوالات آزمون
جهت دریافت ایمیل خود را وارد نمایید
درباره دوره " آموزش نصب و تعمیرات چیلر جذبی " بیشتر بخوانید

دوره آموزش نصب و تعمیرات چیلر جذبی

آموزش تعمیرات چیلر جذبی یک دوره جذاب برای علاقمندان به انجام تعمیرات چیلر جذبی می باشد. اگرچه هزاران چیلر جذبی در سراسر کشور وجود دارد که نیاز به سرویس، نگهداری و مدیریت دارند، اما متخصصان مجرب کافی در این زمینه وجود ندارند.

دوره آموزشی تخصصی نگهداری و تعمیر چیلرهای جذبی با هدف آموزش نیروهای ماهر در زمینه نگهداری و تعمیر چیلرهای جذبی در آموزشگاه تهران پایتخت زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای برگزار می شود.

با پرداخت هزینه دوره تعمیرات چیلر جذبی ، درست مانند آنچه در آموزش تعمیرات دستگاه ماینر انجام می شود دوره آموزشی چیلر جذبی را به صورت کاربردی و متمایز برای بازار کار به شما آموزش می دهیم.

انواع چیلر جذبی و کاربردهای آنها

یکی از انواع چیلر هایی که با پرداخت هزینه دوره تعمیرات چیلر جذبی در دوره آموزش تعمیرات چیلر جذبی تهران پایتخت به آن اشاره خواهد شد، چیلر ابزوربشن یا چیلر جذبی است که دستگاهی است که آب را با استفاده از منابع حرارتی مانند بخار داغ یا شعله مستقیم گاز خنک کرده و به واحدهای ساختمانی مانند فن کویل، چیلر یا واحدهای صنعتی ارسال می کند. در ادامه این متن به انواع چیلرهای جذبی می پردازیم:

انواع چیلر جذبی از نظر نوع ماده جاذب و مبرد:

در چرخه جذب، جاذب به عنوان مایع ثانویه استفاده می شود. ماده جاذب گازهای حاصل از تبخیر مبرد در اواپراتور را جذب می کند که به آن مایع اولیه می گویند. از نظر نوع ماده جذبی و مبرد دو نوع چیلر جذبی داریم که در آموزش تعمیرات چیلر جذبی با پرداخت هزینه دوره تعمیرات چیلر جذبی به طور کامل به آن اشاره خواهد شد. در چرخه آب لیتیوم برومید، لیتیوم برومید جاذب و آب مبرد است، اما در چرخه آمونیاک-آب، آمونیاک مبرد و آب جاذب است. نوع دیگری از چیلر جذبی که کمتر مورد استفاده قرار می گیرد نوع سیلیکا ژل است که در آن آب به عنوان مبرد و ماده ای به نام سیلیکاژل به عنوان جاذب عمل می کند.

انواع چیلرهای جذبی از نظر نوع ژنراتور

چیلرهای جذبی از نظر نوع مولد حرارت غیر مستقیم (مانند بخار، آب گرم و …) و نوع شعله مستقیم طراحی و تولید می شوند. گرمای غیرمستقیم به این معناست که گرمای هدر رفته و زباله های تولید شده توسط یک فرآیند یا دستگاه صنعتی می تواند توسط یک چرخه جذب به آب خنک کننده تبدیل شود و شعله مستقیم به این معنی است که گرمای لازم مستقیماً با سوزاندن سوخت های فسیلی تولید می شود. عملکرد این چیلرها را در آموزش تعمیرات چیلر جذبی با پرداخت هزینه دوره تعمیرات چیلر جذبی در تهران پایتخت  آن را به طور کامل توضیح می دهیم.

انواع مبردهای جذبی از نظر تعداد مراحل و کارایی آنها

از این نظر چیلرهای جذبی معمولاً به صورت تک اثره (تک فاز)، دو اثره و گاهی حتی سه اثره طراحی و تولید می شوند. در سال های اولیه که چرخه جذب اختراع شد، تنها نوع تک اثر طراحی و ساخته شد. کارشناسان به تدریج به فکر بهبود راندمان دستگاه و ایجاد لیتیوم بروماید غلیظ تری افتادند و به جای استفاده از یک ژنراتور، تصمیم گرفتند از دو ژنراتور به عنوان ژنراتور با دمای بالا و ژنراتور دمای پایین استفاده کنند که در مورد هر کدام در آموزش تعمیرات چیلر جذبی با پرداخت هزینه دوره تعمیرات چیلر جذبی توضیح خواهیم داد.

ثبت نام در دوره آموزش نصب و تعمیرات چیلر جذبی

اگرچه هزاران چیلر جذبی در سراسر کشور کار می کنند و نیاز به سرویس، نگهداری و مدیریت دارند، اما متخصصان ما در این زمینه آموزش کامل را ندیده اند. بنابراین ما با سابقه و تجربه طولانی در این زمینه می توانیم همراه شما باشیم. وجود هزاران دستگاه برودتی جذبی در کشور تقاضای زیادی برای نگهداری، مدیریت و تعمیر این دستگاه ها دارد و در نتیجه زمینه مناسبی برای اشتغال علاقه مندان خواهد بود. این دوره با هدف انتقال تخصص و آموزش های تخصصی در این زمینه می باشد.

جهت ثبت نام در دوره آموزش تعمیرات چیلر جذبی تهران پایتخت با پرداخت هزینه دوره تعمیرات چیلر جذبی می توانید به دو صورت حضوری و یا اینترنتی در دوره های عمومی، خصوصی و نیمه خصوصی ما در 3 شعبه تهران شرکت کنید.

عزیزان شهرستانی می توانند در کلاس های فشرده ما و با استفاده از امکانات خوایگاه از دوره تعمیرات چیلر جذبی استفاده کنند.

مزایای شرکت در دوره آموزش نصب و تعمیرات چیلر جذبی

دوره آموزش تعمیرات چیلر جذبی در دو قسمت عملی و تئوری توسط اساتید نمونه کشوری در آموزشگاه تهران پایتخت برگزار گردید. به کلیه شرکت کنندگان در این دوره پس از قبولی در آزمون توسط تکنسین حرفه ای گواهینامه معتبر مهارت دوره اعطا خواهد شد. ارزش و اعتبار گواهی آموزش چیلر جذبی بین المللی است و برای مهاجرت قابل قبول است. در زیر به مزایای شرکت در دوره تعمیرات چیلر جذبی  اشاره می کنیم:

  1. این دوره برای کمک به اپراتورهای موتور، تعمیرکاران، شرکت‌های تعمیر و نگهداری، مهندسین مشاور، پیمانکاران HVAC و سایر افرادی که به نوعی با نظارت، بهره‌برداری، نگهداری و تعمیر چیلرهای جذبی مرتبط هستند، مفید است.
  2. اعطای خوابگاه با شرایط ویژه برای عزیزان شهرستانی
  3. ارائه گواهینامه معتبر بین المللی قابل ترجمه جهت استخدام رسمی و مهاجرت به خارج از کشور
  4. امکان تهیه وام بر روی مدرک جهت راه اندازی کسب و کار
  5. همانند هزینه دوره تعمیرات چیلر تراکمی ، امکان پرداخت شهریه و هزینه دوره تعمیرات چیلر جذبی به صورت اقساطی وجود دارد.
  6. ارائه دوره آموزش تعمیرات چیلر جذبی به صورت حضوری یا غیر حضوری و آنلاین
  7. پشتیبانی حرفه ای توسط اساتید دوره به صورت مادام العمر
  8. امکان تجدید دوره به صورت رایگان در صورت عدم یادگیری و قبولی در آزمون برای یادگیری صد در صد و تضمینی دوره

درآمد و بازار کار تعمیرات چیلر جذبی

با توجه به گستردگی استفاده از تجهیزات برودتی در سردخانه های ساختمان های مسکونی، اداری و تجاری، نیروهای متخصص کافی در زمینه تعمیر این تجهیزات وجود ندارد، لذا افرادی که تجربه لازم در این زمینه را کسب می کنند به سرعت جذب بازار می شوند.

میزان دستمزد تعمیرکار چیلر کاملا به مشکلات و نقص فنی آن بستگی دارد. یعنی عدد ثابتی وجود ندارد و بدون عیب یابی نمی توان قیمت نهایی تعمیر چیلر را تعیین کرد. زیرا ممکن است گاهی مجبور شوید یک قطعه یدکی بخرید و آن را تعویض کنید اما در موارد دیگر نیازی به تعویض قطعه نباشد. در واقع هزینه نهایی بر اساس نوع خدمات مورد نیاز تعیین و بیان می شود.

با توجه به توضیحات بالا احتمالا متوجه شدید که دستمزد تکنسین تعمیر و نصب یخچال می تواند متفاوت باشد و این حرفه یکی از مهارت های پولساز محسوب می شود. پس اگر شما هم به دنبال آموزش و کسب درآمد هستید به شما پیشنهاد می کنیم این شغل را با آموزش تعمیرات چیلر جذبی با پرداخت هزینه دوره تعمیرات چیلر جذبی مناسب در تهران پایتخت بیاموزید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
ثبت نام
دیدگاه کاربران

بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها