مجتمع فنی تهران پایتخت
ثبت نام

بسیاری از دانش آموزان و افراد حرفه­ ای به دنبال دستیابی به شغل در زمینه تعمیر تلفن همراه هستند. آنها برای یادگیری به بهترین مراکز آموزشی در بمبئی مراجعه میکنند. این مطلب برای این افراد بسیار مهم است. آنها میبایست این متن را تا انتها خوانده و سپس در خصوص انتخاب بهترین موسسه آموزش تعمییرات موبایل در کشور تصمیم بگیرند. پیوستن به بهترین موسسه فنی برای دستیابی به تمامی مهارتهای تعمیر بسیار مهم است. از آنجا که میلیونها گوشی سالانه به فروش میرسند، آنها به صورت طبیعی نیازمند تکنسینهای بسیاری برای تعمیر آنها در صورت بروز عیب میباشند. فرصتهای شغلی بیشماری در مراکز خدماتی و شرکتهای مخابراتی وجود دارد. تولیدکنندگان گوشی مانند سامسونگ، سونی، HTC، LG، میکرومکس، و غیره فاقد تعداد کافی تکنسین برای تکمیل به موقع فعالیتهای تعمیراتی هستند. دانش آموزان همچنین میتوانند پس از تکمیل دوره تعمیر موبایل، مغازه های تعمیراتی خود را در تهران یا شهرها و روستاهای بومی خود افتتاح نمایند. این کار بسیار سودآور بوده و هر کس با سرمایه کم میتواند مرکز تعمیر خود را باز کند. یک مالک فروشگاه تلفن همراه در تهران به راحتی ماهانه  درآمد بین 2-5 میلیون  به دست میآورد. این میانگین درامد بوده در حالیکه برخی افراد دیگر خیلی بیشتر از میانگین ذکر شده در بالا به دست می­اورند. پیش از ادامه بحث، اجازه دهید توضیح دهیم شما چگونه میبایست بهترین مرکز آموزشی را انتخاب کنید. نامهای بزرگ بسیاری در سراسر کشور وجود داشته، اما مهمترین مساله کیفیت آموزش و برنامه درسی  در زمینه آموزش تعمییرات تخصصی موبایل است. یک گواهی در صورتیکه شما به درستی تمامی مهارتها را فرا نگرفته باشید بی فایده است. شما میبایست به راحتی پس از تکمیل این دوره قادر به تعمیر تلفن همراه و تبلت باشید.


بیشتر یادبگیرید:

آموزش تعمیرات موبایل در تهران پایتخت


کارآموزان بلافاصله پس از تکمیل دوره تعمیر تلفن همراه کارشناس نخواهند شد. ممکن است تبدیل شدن به متخصص مانند تکنسینهای قدیمی باتجربه چندین ماه یا سال به طول انجامد. همچنین به توانایی، علاقه، کار سخت و صداقت نامزدها بستگی دارد.

مواردی که میبایست هنگام انتخاب بهترین موسسه تعمیر موبایل در نظر بگیرید

آموزش عملی: آیا موسسه آموزش عملی ارائه میدهد؟ موسسات بسیاری در سراسر کشور وجود داشته که تنها به صورت نظری دروس را آموزش میدهند. در صورتیکه شما یک تلفن همراه برای تعمیر به انها بدهید، قادر به تعمیر آن نخواهند بود! بنابراین بسیار مهم است که مربیان از نحوه و چگونگی تعمیر آگاهی داشته باشند.


بیشتر یادبگیرید:

آموزش تعمیرات برد الکترونیکی در تهران پایتخت


برنامه درسی جامع: مباحث این دوره میبایست شامل تمامی موضوعاتی باشد که آگاهی از آنها لازمه تعمیر موبایل است. بسیاری از موسسات فنی دارای یک برنامه درسی بسیار ساده و اولیه بوده که برای تبدیل شدن به یک تکنسین متخصص کافی نیست. بسیاری از موسسات فنی تنها تعمیر سخت افزار را آموزش میدهند. آنها نرم افزار را آموزش نمیدهند. بنابراین میبایست این مساله را در نظر داشته باشید.

زیرساخت: یک موسسه به اندازه زیرساخت خود خوب و مناسب است. آنها میبایست دارای یک آزمایشگاه مناسب با تمامی ابزارهای تشخیصی مورد نیاز، ماشین آلات و تجهیزات باشند. آنها میبایست دارای جعبه فلاشر و نرم افزار برای آموزش تعمیرات نرم افزار نیز باشند.

توجه شخصی: هر دانش آموز میبایست برای سهولت در یادگیری به توجه شخصی دست یابد. گروه­ها میبایست کوچک و کم تعداد باشند. اندازه مطلوب یک گروه میبایست حداکثر 5 دانش آموز باشد.

دوره گواهی نامه: مرکز آموزش میبایست یک گواهی ارائه نموده به گونه ­ای که دانش اموزان به راحتی  مهارت دیپلم کار و دانش کسب کرده و بتوانند برای یک کار در مراکز خدماتی ثبت نام نموده یا کسب و کار تعمیر خود را آغاز کنند.

پشتیبانی فنی: بسیاری از دانش آموزان نیازمند پشتیبانی فنی در مرحله اولیه حرفه خود بوده، زیرا ممکن است هنگام تعمیر با تردید روبرو شده یا در آن با مشکل مواجه شوند. پشتیبانی فنی یک مزیت اضافه است.


بیشتر یادبگیرید:

آموزش تعمیرات نرم افزاری موبایل در تهران پایتخت


موسسه Prizm تعمیر تلفن همراه به منظم­ترین روش را پوشش میدهد. برنامه درسی در Prizm گسترده و جامع بوده و همچنین تمامی روشهای پیشرفته تعمیر را پوشش میدهد. این موسسه تعمیر سخت افزار و همچنین نرم افزار را پوشش میدهد. این موسسه تمامی جزئیات مربوط به مادربرد و تراشه و اجزای متعدد PCB را توضیه میدهد. در زمینه نرم افزار، آنها فلش، فرمت و باز کردن قفل گوشی را آموزش میدهند. آنها همچنین نظریه و آموزش عملی را به یک اندازه مهم میدادند. آنها همچنین دورههای آموزشی برای تعمیر تلفن همراه را به صورت آنلاین در اختیار دانشجویانی که قادر به شرکت در کلاسها نیستند قرار میدهند. آنها به آموزش عیب یابی خطا اهمیت میدهند. آنها دارای وسایل آموزشی  انگلیسی نیز هستند. مدرسان در این موسسه پرشور و وقف شده هستند.


بیشتر یادبگیرید:

آموزش تعمیرات اپل در تهران پایتخت

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
hasan veisi
نویسنده: hasan veisi
تعداد نوشته ها:333

خلاصه از نویسنده: به عنوان یکی از اعضای تیم تهران پایتخت هستم

دیدگاه کاربران
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مقالات مشابه
© تمامی حقوق برای تهران پایتخت محفوظ میباشد.