مجتمع فنی تهران پایتخت
ثبت نام

شیائومی که چارچوب GMS برای تلفن های آینده دارای رام MIUI China را تایید نمی کند. شیائومی تأیید نمی کند که چارچوب GMS برای تلفن های آینده دارای رام MIUI China است. چند روز پیش ، اخباری منتشر شد مبنی بر اینکه شیائومی از نصب GMS (Google Mobile Services) بر روی دستگاه های خود که دارای ROM MIUI China هستند ، جلوگیری می کند. به همین منظور ، این شرکت اکنون بیانیه رسمی صادر کرده است.شیائومی از طریق okes  سخنگوی شرکت Xiaomi ’تصویری در Weibo ارسال کرد.

این تصویر در مجموع شامل چهار نقطه است.

مورد اول می گوید که اطلاعات مربوط به GMS در تلفن های Xiaomi توسط یک گروه غیر رسمی جامعه Xiaomi به اشتراک گذاشته شده است. در حالی که ، در شرکت دوم ، این شرکت منکر جلوگیری از نصب GMS است و این خبر را “شایعه” می نامد.

با این حال ، نکته سوم شرکت با دو مورد اول مغایرت دارد. در این مورد ، این شرکت خاطر نشان می کند که چارچوب GMS از قبل روی برخی از تلفن های هوشمند فروخته شده در چین نصب شده است. اما در آینده اینگونه نخواهد بود.

از این رو ، کاربران نمی توانند بدون چارچوب مورد نیاز ، GMS را بر روی تلفن های خود نصب کنند. به هر حال ، شیائومی می گوید که این گوشی های منتخب با چارچوب GMS را بر اساس تقاضا ارسال می کند.

به نظر می رسد به جای “آینده” ، سازنده چینی گوشی های هوشمند قبلاً چارچوب را با آخرین به روزرسانی MIUI در برخی از مدل های خود حذف کرده است. بنابراین ، ما فکر می کنیم که با گزارش چندین کاربر از این موضوع ، گروه غیر رسمی Xiaomi Community این خبر را برای عموم مردم به ارمغان آورد.

بیانیه رسمی ROM GMS Xiaomi MIUI China

سرانجام ، نکته چهارم تأیید می کند که مدل های بین المللی تحت تأثیر قرار نمی گیرند. بنابراین ، مشتریان جهانی شیائومی نگران GMS در تلفن های هوشمند خود نیستند.


اگر به دنبال شغلی پر درآمد و آینده داری هستید آموزش تعمیرات موبایل را از دست ندهید.


بنابراین چه کسانی تحت تأثیر این تغییر قرار گرفته ند؟ اول و مهمترین افرادی که گوشی های شیائومی را از چین وارد می کنند. در صورت عدم ارائه چارچوب مورد نیاز ، این کاربران دیگر نمی توانند GMS را بر روی دستگاه خود نصب کنند. در مرحله دوم ، شهروندان چینی که می خواهند GMS را امتحان کنند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
hasan veisi
نویسنده: hasan veisi
تعداد نوشته ها:334

خلاصه از نویسنده: به عنوان یکی از اعضای تیم تهران پایتخت هستم

دیدگاه کاربران
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مقالات مشابه
© تمامی حقوق برای تهران پایتخت محفوظ میباشد.