مجتمع فنی تهران پایتخت
ثبت نام

یک ترموستات هوشمند بهینه سازی وظیفه نگه داشتن خانه در دمای مناسب و در عین حال صرفه جویی در هزینه شما را با تنظیم درجه حرارت در زمانی که در آن نیستید ، انجام می دهد.

ترموستات های هوشمند همچنین می توانند فعالیت در یک اتاق را برای کاهش یا افزایش درجه حرارت تشخیص دهند و با حسگرهای از راه دور برای تنظیم درجه حرارت در مناطق مختلف خانه کار می کنند. گرمایش و سرمایش بزرگترین گرازهای انرژی در خانه شما است ، که 43 درصد از مصرف متوسط انرژی در خانه را شامل می شود. Dan DiClerico ، استراتژیست خانه هوشمند در HomeAdvisor ، می گوید: “پس انداز می تواند در طی یک سال حدود دوصد دلار باشد و اساساً هزینه دستگاه را پرداخت می کند.”

توجه: همیشه مطمئن شوید که از سازگار بودن ترموستات هوشمند انتخابی خود ، نوع سیستم گرمایشی که خانه شما استفاده می کند را دوباره بررسی کنید. ممکن است بخواهید برای کمک به اتصال به سیم کشی خانه خود با یک متخصص تماس بگیرید – اما پس از نصب ، ویژگی های هوشمند آن از بقیه مراقبت می کند.

در انتخاب بهترین ترموستات های هوشمند ، سه چیز اصلی را بررسی کردیم:

1. سهولت استفاده – راه اندازی و عملکرد آن چقدر ساده است؟

2. سودمندی – چه مقدار برای حفظ درجه حرارت مطلوب در یک خانه اضافه می کند؟

3. ادغام با دستگاه های دیگر – چقدر با سایر دستگاه های خانه هوشمند ، از جمله هاب های هوشمند خانه ، بازی می کند؟ ما به دنبال ادغام با مراکز محبوب خانه های هوشمند مانند آمازون الکسا ، گوگل هوم ، اپل هوم کیت و سامسونگ SmartThings و همچنین محصولات یک شرکت هستیم.

3 ترموستات برتر هوشمند


همچنین یادبگیرید: نصب درب اتوماتیک


بهترین ترموستات هوشمند برای بیشتر افراد: ترموستات Google Nest Learning، 3rd Generation

ترموستات Nest Learning با ارائه تلفیقی کشنده از هوشمندی و زیبایی از قابلیت های یادگیری بسیار خوبی برخوردار است که با استفاده از سنسورهای رطوبت و فعالیت می تواند بر اساس شرایط محیطی زمان گرم شدن اتاق و مدت زمان آن را پیش بینی کند. ترموستات Nest Learning همچنین سلامت سیستم HVAC شما را از نظر ناهنجاری در رسیدن یا حفظ دمای هدف کنترل می کند. هنگامی که شما دور هستید ، دمای محیط زیست به طور خودکار افزایش می یابد ، در صورتحساب صرفه جویی می شود و از لیست قابل یادآوری استفاده می شود.

خود ترموستات با کمترین نمایشگر شیشه ای دایره ای شکل که می درخشد و زمان و دما را هنگام ورود شخصی به داخل اتاق نشان می دهد ، از موارد زیبایی است. همچنین یک برنامه ساده برای ایجاد تنظیمات دستی و سنسورهای از راه دور (خریداری شده به صورت جداگانه) برای ردیابی استفاده از اتاق در خانه های بزرگتر وجود دارد.

Nest Learning Thermostat به طور مداوم نمره های برجسته – 4 یا بیشتر از 5 ستاره – از بازرسان حرفه ای ، از جمله 4.5 ستاره (انتخاب ویرایشگر) از PCMag ، 4.5 ستاره از راهنمای Tom و 4 ستاره از Cnet دریافت می کند. مصرف کنندگان همچنین ترموستات Nest Learning را با بررسی در آمازون به طور متوسط ​​4.5 ستاره ، بررسی در مورد Best Buy به طور متوسط ​​4.8 ستاره و بررسی در Home Depot با تقریباً 5 ستاره دوست دارند.

یادگیری: بله
با حسگرهای خارجی کار می کند: بله
ویژگی های اضافی: هشدار روی صفحه نمایش هنگام رسیدن به دمای کم مصرف ، سلامت سیستم HVAC شما را برای نشانه سو sign عملکرد کنترل می کند
ادغام با سایر دستگاه ها: با سایر دستگاه های Nest ، Google Assistant و Amazon Alexa کار می کند
قیمت: 249 دلار ، اکنون با قیمت 199 دلار در Google در فروش است


اگر به هوشمندسازی منازل علاقه دارید پیشنهاد میکنیم دوره آموزش هوشمند سازی منازل BMS را در مجتمع فنی تهران پایتخت بگذرانید.


بهترین ترموستات هوشمند برای خانه های بزرگ: ترموستات هوشمند ecobee با کنترل صدا

همراه با ویژگی های درجه یک یادگیری که کنترل گرما را به فضای خاص و معمول شما اختصاص می دهند ، ترموستات هوشمند ecobee با کنترل صوتی یک بلندگوی هوشمند الکسا است. ویژگی های درجه یک یادگیری ecobee گرما را با فضای خاص و معمول شما سفارشی می کنند. همچنین می توانید از صدای خود برای کاهش گرما ، کنترل سایر دستگاه ها ، ارسال پیام به دوستان ، بازی Spotify و هر کار دیگری که یک هاب خانه هوشمند می تواند انجام دهد استفاده کنید.

ecobee دارای یک سنسور رطوبت داخلی است و دارای یک سنسور اتاق خارجی با دامنه 60 فوت برای کنترل بهتر دما در خانه های بزرگتر است. حالت تعطیلات هنگامی که دور نیستید ، دما را در سطح صرفه جویی در انرژی (اما گرم یا به اندازه کافی برای گیاهان) نگه می دارد و اگر هزینه های انرژی شما بر اساس قیمت های خارج از اوج و اوج باشد ، ترموستات می تواند به طور خودکار شما را گرم یا از قبل خنک کند برای صرفه جویی در هزینه بیشتر در خانه در دوره های خارج از اوج مصرف.

بازرسان عاشق ترموستات هوشمند ecobee هستند که با کنترل صدا با PCMag به او 4.5 ستاره می دهد (انتخاب سردبیر) ، Cnet به او 8 از 10 می دهد و Digital Trends به آن 9 از 10 می دهد. مصرف کنندگان نیز به آن نمره بالایی می دهند: 4.6 ستاره در آمازون ، 4.7 ستاره در Best Buy و درصد بالای 5 ستاره در هوم دپو.

یادگیری: بله
با حسگرهای خارجی کار می کند: بله
ویژگی های اضافی: می تواند به عنوان یک بلندگوی هوشمند عمل کند و دارای یک سنسور اضافی برای ردیابی درجه حرارت در قسمت دیگری از خانه است.
ادغام با سایر دستگاه ها: می تواند هر دستگاهی را که با آمازون الکسا کار می کند و با Google Assistant ، Apple HomeKit و Samsung SmartThings ادغام می کند کنترل کند
قیمت: 249 دلار برای ecobee

بهترین ترموستات هوشمند با بودجه: ترموستات Google Nest

کمی ساده تر کردن ترموستات Nest Nest از Google ، یک ترموستات غیرآموزشی است که هوشمند بودن آن به سنسورهایی بستگی دارد که تلفن هوشمند شما را در مجاورت تشخیص می دهند تا دمای هوا را در زمانی که شما نیستید تنظیم کند. از طریق برنامه Google Home ، دمای از پیش تعیین شده کم مصرف را برای خانه ، خواب یا بیرون بودن نیز به شما پیشنهاد می دهد ، یا می توانید با کشیدن انگشت روی لمس بصری بصری خود را تنظیم کنید. بدون پشتیبانی از حسگرهای خارجی ، این ترموستات Nest نسبت به سایر گزینه های انتخابی ما برای خانه های بزرگ کمتر مناسب است ، اما شما می توانید از چهار رنگ سلیقه ای – “مه” ، “شن” ، “ذغال” یا “برف” انتخاب کنید.

بازرسان حرفه ای Nest Thermostat تازه منتشر شده را دوست دارند: Cnet به آن 8.2 از 10 می دهد ، Android Authority به آن 4 ستاره و PCMag به 4 ستاره اعطا می کند (گزینه ویرایشگر). اکثر مصرف کنندگان نیز آن را دوست دارند ، با بررسی در Best Buy به طور متوسط ​​4.3 ستاره و بررسی در Amazon با میانگین 3.6 ستاره. کسانی که ترموستات Nest جدید را دوست ندارند ، اظهار داشتند که نمی دانند برای تأمین انرژی ترموستات به سیم C نیاز دارند. بنابراین قبل از خرید مطمئن شوید که ترموستات فعلی شما دارای سیم C است.

یادگیری: نه
با حسگرهای خارجی کار می کند: خیر
ویژگی های اضافی: گیربکس Geof برای تشخیص زمان نزدیک شدن تلفن هوشمند و شروع به کار خودکار گرمایش در خانه ، سلامت سیستم HVAC شما را از نظر سو عملکرد کنترل می کند
ادغام با سایر دستگاه ها: با سایر دستگاه های Nest ، Google Assistant و Amazon Alexa کار می کند
قیمت: 129.99 دلار در Google


همچنین یادبگیرید:

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
hasan veisi
نویسنده: hasan veisi
تعداد نوشته ها:320

خلاصه از نویسنده: به عنوان یکی از اعضای تیم تهران پایتخت هستم

دیدگاه کاربران
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مقالات مشابه
© تمامی حقوق برای تهران پایتخت محفوظ میباشد.