مجتمع فنی تهران پایتخت
ثبت نام

اگر میخواهید بدانید که نحوه مشاهده حساب خصوصی اینستاگرام چگونه امکان پذیر است حتما در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

3 راه برای مشاهده یک حساب کاربری خصوصی اینستاگرام

روش های مختلفی وجود دارد که می توانید برای مشاهده یک حساب کاربری خصوصی اینستاگرام امتحان کنید. ما درک می کنیم که ممکن است کمی کنجکاو باشد که بدانیم این دارندگان حساب خصوصی چه چیزی را در پروفایل های اینستاگرام خود ارسال می کنند. در اینجا چند روش وجود دارد که می توانید برای مشاهده یک حساب خصوصی امتحان کنید.

روش 1: ارسال درخواست پیگیری

اصلی ترین راه برای مشاهده یک حساب کاربری خصوصی در اینستاگرام ارسال درخواست فالو به کاربر است. بنابراین ، اگر درخواستی را برای کاربری که یکی از آشنایان شما است ارسال می کنید ، به احتمال زیاد وی درخواست شما را می پذیرد و شما به راحتی می توانید مشخصات خصوصی وی را مشاهده کرده و تمام پست های وی را مشاهده کنید.

بنابراین برای ارسال درخواست می توانید این مراحل را دنبال کنید.

1. اینستاگرام را باز کنید و به پروفایل کاربر حساب خصوصی بروید.

2. بر روی دکمه “دنبال” کلیک کنید.

3. هنگامی که روی دکمه Follow کلیک کنید ، به “Requested” تغییر می کند.

4. پس از ارسال درخواست ، کاربر اخطار اعلان در مورد درخواست دنباله را دریافت می کند.

با این حال ، اگر در حال ارسال درخواست برای کاربری هستید که آن را نمی شناسید یا شخصی که دوست دوست شماست ، بهترین راه برای پذیرش درخواست شما ارسال پیام مستقیم به آن کاربر (DM) است. حتی اگر کاربر یک حساب خصوصی داشته باشد ، شما هنوز هم می توانید پیام های مستقیم ارسال کنید. ارسال پیام مستقیم به کاربر حساب خصوصی در مورد شخص متقاضی پیگیری اطلاع می دهد. برای دریافت ایده درباره نوع پیام های مستقیم که می توانید برای کاربر حساب خصوصی ارسال کنید ، به شرح زیر است. در مورد خود چیزی بگویید ، مانند اینکه چه کسی هستید و چگونه آنها را می شناسید.
شما همچنین می توانید پیام مناسبی ارسال کنید و از آنها بخواهید با آنها آشنا شوید.
می توانید در مورد دوستان مشترکی که با کاربر حساب خصوصی دارید صحبت کنید.
اگر قبلاً با کاربر حساب خصوصی آشنا هستید ، می توانید مکان یا زمان ملاقات با وی را یادآوری کنید.
اینها برخی از ایده ها درباره پیام های مستقیمی است که می توانید برای ایجاد یک اتصال به کاربر حساب خصوصی ارسال کنید. در صورت احساس ارتباط با شما ، بسیاری از کاربران حساب خصوصی درخواست های فالو شما را می پذیرند.

اگر به دنبال

روش 2: از نمایه جعلی اینستاگرام استفاده کنید

روش دیگر برای مشاهده یک حساب کاربری خصوصی اینستاگرام ساختن پروفایل جعلی اینستاگرام از شخص دیگری و فریب کاربر خصوصی حساب اینستاگرام برای پذیرش درخواست فالو شماست. این روش ممکن است عجیب به نظر برسد ، اما 70٪ از زمان کارساز است. بنابراین ، قبل از ایجاد یک پروفایل جعلی اینستاگرام ، نکات زیر را در نظر بگیرید:

1. سعی کنید یک پروفایل جعلی از یک زن ایجاد کنید زیرا احتمال بیشتری برای پذیرش درخواست شما وجود دارد.

2. اطمینان حاصل کنید که نمایه جعلی اینستاگرام شما واقعی به نظر می رسد. شما می توانید تصاویر ، فیلم ها را به صورت تصادفی اضافه کرده و یک بیوگرافی جذاب برای نمایه جعلی خود بنویسید. به این ترتیب مشخصات جعلی شما واقعی به نظر می رسد.

3. اطمینان حاصل کنید که حساب جعلی اینستاگرام خود را خصوصی می کنید ، زیرا این کار باعث می شود کاربر حساب خصوصی شما را برای دیدن نمایه خود دنبال کند.

بنابراین اینها نکاتی بود که می توانید هنگام ساختن پروفایل جعلی اینستاگرام خود در نظر بگیرید. با این حال ، اگر این روش جواب نداد ، و شما هنوز قادر به مشاهده یک حساب کاربری خصوصی در اینستاگرام نیستید ، ممکن است روش بعدی را دنبال کنید.

روش 3: از برنامه های شخص ثالث Viewer Instagram Viewer استفاده کنید

تعدادی برنامه یا ابزار خصوصی مشاهده گر اینستاگرام وجود دارد که می توانید برای دسترسی به یک حساب خصوصی در اینستاگرام استفاده کنید. در اینجا لیستی از برنامه هایی است که می توانید برای مشاهده یک حساب کاربری خصوصی اینستاگرام بررسی کنید.

الف) PrivateInsta

PrivateInsta یک برنامه عالی است که از سیستم عامل های OSX ، iOS ، Windows و Android پشتیبانی می کند. این برنامه به شما امکان می دهد یک حساب خصوصی اینستاگرام را به راحتی مشاهده کنید. برای استفاده از این برنامه می توانید این مراحل را دنبال کنید.

1. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که به PrivateInsta مراجعه کرده و نام کاربری کاربر حساب خصوصی را در برگه نام کاربری Instagram بنویسید.

2. اکنون ، پنجره ای ظاهر می شود که تأیید صحت مورد نیاز انسان را نمایش می دهد. برای تأیید ، باید منتظر بمانید تا یک بررسی کوتاه انجام شود

3. پس از اتمام نظرسنجی ، می توانید حساب خصوصی را در اینستاگرام مشاهده کنید.

PrivateInsta به شما اجازه می دهد به صورت ناشناس به حساب خصوصی دسترسی پیدا کنید ، بنابراین لازم نیست نگران هویت خود باشید.


حتما بخوانید: مباحث دیجیتال مارکتینگ در مجتمع فنی تهران پایتخت


ب) مشاهده کننده خصوصی اینستاگرام
اگر می خواهید یک حساب خصوصی در اینستاگرام مشاهده کنید ، مشاهدهگر خصوصی اینستاگرام یکی دیگر از ابزارهای عالی است. این ابزار کاملاً رایگان است و برای گذراندن مراحل تأیید انسان نیاز به انجام یک نظرسنجی دارید. در اینجا مراحلی وجود دارد که می توانید برای استفاده از این برنامه دنبال کنید.

1. مشاهدهگر خصوصی اینستاگرام را در مرورگر Google خود باز کنید.

2. اکنون ، نام کاربری کاربر حساب خصوصی را که می خواهید مشخصات آن را مشاهده کنید ، یادداشت کنید.

3. بر روی جستجو کلیک کنید و مشخصات را مشاهده کنید.

4- برای گذراندن تأیید انسانی ، باید روی تأیید کلیک کنید و منتظر بمانید تا مراحل تأیید کامل شود.

5. پس از تکمیل مراحل تأیید ، شما می توانید به حساب خصوصی دسترسی پیدا کنید.

ج) InstaLooker
Instalooker ابزاری جاسوسی است که به کاربران امکان می دهد یک حساب خصوصی در اینستاگرام مشاهده کنند. در اینجا مراحل استفاده از این ابزار جاسوسی آورده شده است.

1. InstaLooker را در مرورگر google خود باز کنید.

2. بر روی دکمه “اکنون جاسوسی” که روی صفحه مشاهده می کنید کلیک کنید.

3. این مرحله شامل کپی کردن نام کاربری کاربر حساب خصوصی است که می خواهید مشاهده کنید و آن را بر روی گزینه متن قرار دهید.

4- برای ادامه بر روی بررسی نام کاربری کلیک کنید.

5. پس از شناسایی نام کاربری ، می توانید بر روی تایید کلیک کنید.

6. اکنون ، شما باید از فهرست کشویی گزینه “مشاهده نمایه” در بخش “چه کاری می خواهید انجام دهید؟” شما همچنین می توانید عکس ها را مشاهده و بارگیری کنید.

7. سپس بر روی start کلیک کنید تا بیشتر ادامه دهید.

8. بر روی گزینه “Verify You’re human” کلیک کنید و منتظر بمانید تا مراحل انجام شود.

9. پس از اتمام مراحل ، می توانید به حساب خصوصی دسترسی پیدا کنید.

د) InstaRipper

InstaRipper برنامه ای برای دسک تاپ و تلفن های هوشمند است. این یک برنامه جاسوسی در اینستاگرام است که کاربر را ملزم به بارگیری برنامه قبل از استفاده می کند. بنابراین ، می توانید از InstaRipper برای هک کردن حساب خصوصی شخصی استفاده کنید. با این حال ، ممکن است هک کردن حساب کاربری غیرقانونی به نظر برسد و توصیه نمی شود. این برنامه به طور ایده آل برای بازیابی رمزهای عبور یا یک حساب از دست رفته شما ساخته شده است.

ه) InstaGramies

برنامه عالی دیگری که می توانید برای مشاهده یک حساب کاربری خصوصی اینستاگرام استفاده کنید. به راحتی می توانید نمایه یک کاربر خصوصی را به صورت ناشناس مشاهده کنید. با این حال ، باید توجه داشته باشید که این یک برنامه هک است و ما آن را توصیه نمی کنیم. اگر هنوز می خواهید ادامه دهید ، می توانید این مراحل را دنبال کنید.

1. InstaGramies را در مرورگر وب خود باز کنید.

2. اکنون ، نام کاربری کاربر حساب خصوصی را که می خواهید هک کنید ، تایپ کنید.

3. پس از تایپ نام ، برنامه سعی می کند به داده ها دسترسی پیدا کند.

4. اکنون ، همه پست ها را در حالت مخفی با گزینه بارگیری آنها مشاهده خواهید کرد.

5- برای مشاهده نمایه خصوصی اینستاگرام می توانید به راحتی پست ها را بارگیری کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
hasan veisi
نویسنده: hasan veisi
تعداد نوشته ها:320

خلاصه از نویسنده: به عنوان یکی از اعضای تیم تهران پایتخت هستم

دیدگاه کاربران
1 1 رای
امتیازدهی به مقاله

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مقالات مشابه
© تمامی حقوق برای تهران پایتخت محفوظ میباشد.