تهران پایتخت
ثبت نام
نحوه ریپورت کردن پست یا پروفایل در اینستاگرام

نحوه ریپورت کردن پست یا پروفایل در اینستاگرام

peyman ps

اگر در اینستاگرام با پست یا نمایه ای روبرو شدید که نامناسب میباشند میتوانید آنها را ریپورت کنید ، در اینجا نحوه گزارش دادن آن آورده شده است ..اینستاگرام یکی از محبوب ترین پلتفرم های رسانه های اجتماعی است که وجود دارد ، بنابراین به طور حتم افرادی هستند که از خط قابل قبول عبور می کنند. با این حال ، می توانید یکی از همکاران اینستاگرامر خود را به دلیل رفتار بد ، هرزنامه یا محتوای نامناسب گزارش دهید.

دلایل رایج برای گزارش مشخصات یا پست در اینستاگرام

به دلایل زیادی می توانید یک پست یا نمایه اینستاگرام را گزارش دهید ، اما برای اقدام توسط اینستاگرام ، این محتوا باید دستورالعمل های انجمن یا شرایط استفاده را نقض کند.


بیشتر یادبگیرید: آموزش تعمیرات موبایل در تهران پایتخت


این موارد رایج ترین موارد نقض قوانین اینستاگرام است:

محتوای به سرقت رفته: عکسها یا فیلمهایی که خودتان آنها را ضبط نکرده اید ، مواردی که از اینترنت گرفته شده است.
برهنگی: هنری باشد یا نباشد ، برهنگی در اینستاگرام مجاز نیست. این پلتفرم اجازه می دهد عکس هایی از اسکارهای ماستکتومی و شیردهی وجود داشته باشد اما از هیچ نوع برهنگی دیگری استفاده نمی شود.
جعل هویت: تظاهر به شخصی که نیستید دلیل تعلیق است.
هرزنامه: درخواست لایک یا نظرات تکراری در صفحات دیگران برای تبلیغ خود مجاز نیست.
فعالیت های غیرقانونی: درخواست رابطه جنسی ، مواد مخدر (حتی اگر در منطقه شما قانونی باشد) ، اسلحه و فروش خصوصی حیوانات خلاف سیاست های اینستاگرام است.
آزار و اذیت: اینستاگرام قوانین سختگیرانه ای دارد که شما را از انجام کارهای مخرب ، استفاده از سخنان نفرت انگیز ، فعالیت های تروریستی ، تهدید به آسیب و خشونت (مانند تخریب ، حمله یا سرقت) منع می کند.
خودآزاری: به اشتراک گذاشتن تصاویر یا پست هایی که باعث تجلیل از خودآزاری می شود ، دلیل تعلیق است.

تصاویر نقاشی یا مجسمه های برهنه مجاز است. با این حال ، اینستاگرام سیاست تحمل صفر در برابر محتوای جنسی شامل افراد خردسال و تهدید به اشتراک گذاری عکس های صمیمی دیگران را دارد.

نحوه گزارش دادن یک پست اینستاگرام

دستورالعمل های انجمن اینستاگرام شبیه اکثر قوانین سیستم عامل های رسانه های اجتماعی است. و اگر پستی را مشاهده کردید که قوانین بالا را نقض می کند ، می توانید آن را به اینستاگرام گزارش دهید.

 

برای گزارش یک پست در اینستاگرام:

سه نقطه را در گوشه بالا سمت راست انتخاب کنید.

روی گزینه Report ضربه بزنید.
دلیل گزارش دادن پست را انتخاب کنید. پس از انتخاب یکی از گزینه ها ، گزارش به طور خودکار ارسال می شود.

گزارش یک پست اینستاگرام منجر به حذف فوری پست یا تعلیق حساب نمی شود. تیم اینستاگرام قبل از اقدام برای اطمینان از نقض شرایط خدمات یا دستورالعمل های انجمن ، باید این حساب را بررسی کند.

نحوه گزارش دادن یک حساب Instagram

اگر در حال پیمایش در اینستاگرام هستید و به حسابی برخورد کرده اید که توهین آمیز است یا قوانین Instagram را نقض می کند ، می توانید مشخصات را گزارش دهید.

اگر حساب مرتباً محتوایی را نقض می کند که قوانین را نقض می کند یا در اطراف موضوعی قرار دارد که دستورالعمل های انجمن را نقض می کند ، باید از این گزینه استفاده کنید. به عنوان مثال ، می توانید یک حساب را برای آزار و اذیت ، ارسال نامه های ناخواسته یا ارسال مطالب مربوط به خودآزاری گزارش دهید.

برای گزارش یک حساب Instagram:

 

سه نقطه را در گوشه بالا سمت راست انتخاب کنید. روی گزینه Report ضربه بزنید. دلیل گزارش دادن حساب را انتخاب کنید. هنگامی که یکی از گزینه ها را انتخاب کردید ، گزارش به طور خودکار ارسال می شود. مشابه روند گزارش دادن یک پست اینستاگرام ، هنگام گزارش یک حساب کاربری اینستاگرام ، منجر به حذف فوری حساب از سیستم عامل نخواهد شد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
peyman ps
نویسنده: peyman ps
تعداد نوشته ها:311

خلاصه از نویسنده: به عنوان یکی از اعضای تیم تهران پایتخت هستم

دیدگاه کاربران
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مقالات مشابه
© تمامی حقوق برای تهران پایتخت محفوظ میباشد.