مجتمع فنی تهران پایتخت
ثبت نام

ما امروز به شما نحوه حذف یا غیرفعال کردن افزونه در Google Chrome را اموزش خواهیم داد:

برنامه های افزودنی می توانند طیف گسترده ای از ویژگی ها و قابلیت های جدید را به Google Chrome اضافه کنند ، اما گاهی اوقات شما باید یک یا چند مورد را حذف یا غیرفعال کنید. در اینجا نحوه انجام آن آورده شده است.

نحوه حذف یا غیرفعال کردن افزونه در گوگل کروم

ابتدا Google Chrome را باز کنید. در هر پنجره ای ، به دنبال نماد “Extensions” در نوار ابزار بگردید ، که شبیه یک قطعه پازل است. روی آن کلیک کنید (به طور متناوب ، می توانید با کلیک روی دکمه سه نقطه منوی اصلی را باز کرده و گزینه More Tools> Extensions را انتخاب کنید.)

وقتی منویی ظاهر شد ، “مدیریت برنامه های افزودنی” را انتخاب کنید.

در برگه «برنامه های افزودنی» که ظاهر می شود ، نام برنامه افزودنی موردنظر برای حذف یا غیرفعال کردن را پیدا کنید. هر برنامه افزودنی جعبه خاص خود را در برگه برنامه های افزودنی دارد. اگر می خواهید برنامه افزودنی را غیرفعال کنید اما آن را حذف نصب نکنید ، روی سوئیچ کنار آن کلیک کنید تا خاموش شود. در هر زمان می توانید به برگه برنامه های افزودنی برگردید و با چرخاندن مجدد آن سوئیچ ، آن را دوباره فعال کنید.

اگر می خواهید برنامه افزودنی را به طور همیشگی حذف کنید ، روی دکمه “حذف” کلیک کنید. با این کار برنامه افزودنی به طور کامل از Chrome حذف می شود و دیگر نمی توانید از آن استفاده کنید (مگر اینکه بعداً دوباره نصب کنید).

وقتی پنجره تأیید ظاهر شد ، دوباره روی “حذف” کلیک کنید.

برنامه افزودنی به طور کامل حذف خواهد شد.

متناوباً ، برای حذف سریع برنامه افزودنی ، می توانید روی دکمه “برنامه های افزودنی” در نوار ابزار کلیک کنید ، روی دکمه بیضی های عمودی در کنار نام برنامه افزودنی کلیک کنید ، سپس “حذف از Chrome” را از فهرست انتخاب کنید.

بیشتر بدانید:

آموزش icdl در تهران پایتخت 

آموزش طراحی و ساخت برد های الکترونیکی در تهران پایتخت 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
hasan veisi
نویسنده: hasan veisi
تعداد نوشته ها:334

خلاصه از نویسنده: به عنوان یکی از اعضای تیم تهران پایتخت هستم

دیدگاه کاربران
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مقالات مشابه
© تمامی حقوق برای تهران پایتخت محفوظ میباشد.