تهران پایتخت
ثبت نام
نحوه نصب دو نسخه از یک برنامه در Android

نحوه نصب دو نسخه از یک برنامه در Android

peyman ps

آیا چندین حساب برای یک برنامه دارید اما تلفن Android شما فقط به شما امکان استفاده از یک برنامه را می دهد؟ جای نگرانی نیست ، در برخی از تلفنهای Android یک ویژگی وجود دارد که به شما امکان می دهد چندین نسخه از یک برنامه را اجرا کنید

به این ترتیب ، می توانید نسخه دوم از برنامه مورد علاقه خود را ایجاد کنید ، و حساب دوم خود را به آن اضافه کنید و از آن برنامه استفاده کنید گویا این برنامه اصلی است که در تلفن خود دارید.

برای ساختن کلون از برنامه های نصب شده ، حتی به برنامه دیگری نیاز ندارید. در اینجا کپی برنامه های Android خود را مشاهده می کنید.

چند نسخه از برنامه را در Android اجرا کنید

برای شفاف سازی ، ویژگی ایجاد چندین نسخه از برنامه فقط در برخی از دستگاه های Android موجود است. این ویژگی را باید در تلفن های سامسونگ ، شیائومی و وان پلاس پیدا کنید.

اگر تلفن شما این ویژگی را ندارد ، همچنان می توانید چندین نمونه از برنامه های Android خود را با استفاده از یک برنامه شخص دیگر اجرا کنید.

در حالی که هر تولید کننده نام خاص خود را برای این ویژگی دارد — به عنوان مثال در سامسونگ به آن Dual Messenger می گویند — بدون توجه به تلفن تقریباً به همان شکل عمل می کند.

در اینجا نحوه شروع کار آمده است. ما برای این نسخه آزمایشی از تلفن OnePlus با Android 10 استفاده کرده ایم

برنامه تنظیمات را باز کنید.
به پایین پیمایش کنید ، روی برنامه های کمکی ضربه بزنید و روی برنامه های موازی ضربه بزنید.
لیستی از برنامه ها را مشاهده می کنید که می توانید از آنها کپی کنید — از هر برنامه پشتیبانی نمی شود.
برنامه مورد نظر برای شبیه سازی را پیدا کرده و آن را به وضعیت روشن تبدیل کنید.
تلفن شما نسخه ای از برنامه انتخابی شما را به کشوی برنامه شما ایجاد و اضافه می کند.

برنامه تازه ایجاد شده شما هیچ یک از تنظیمات موجود شما را منتقل نمی کند. این به شما فرصتی می دهد تا این برنامه را به روشی کاملاً متفاوت از برنامه اصلی شخصی سازی کنید.

اکنون آماده استفاده از حساب های دیگر خود با برنامه شبیه سازی شده هستید.

Android کجا داده های برنامه های شبیه سازی شده را ذخیره می کند؟

تلفن Android شما داده های برنامه های شبیه سازی شده شما را در همان فهرست برنامه های اصلی ذخیره نمی کند. با این حال ، یافتن این داده ها نباید خیلی دشوار باشد.

در تلفن OnePlus ، داده های برنامه های شبیه سازی شده خود را در بخش ذخیره سازی برنامه های موازی خواهید یافت. با استفاده از مدیر فایل Android می توانید به این فضای ذخیره سازی دسترسی پیدا کنید.

محدودیت های برنامه های شبیه سازی در Android چیست؟

یک محدودیت عمده در برنامه های شبیه سازی این است که نمی توانید همه برنامه های Android خود را شبیه سازی کنید. برخی از برنامه ها مانند Google Chrome وجود دارد که هنوز نمی توانید برای آنها نسخه های کپی ایجاد کنید.

اساساً ، شما فقط می توانید از برنامه هایی که در صفحه برنامه های موازی می بینید کپی کنید. اگر برنامه ای در آنجا لیست نشده باشد ، نمی توانید برای آن کپی کنید.

چندین نسخه از برنامه را در Android غیرفعال کنید

حذف برنامه های شبیه سازی شده به همین سادگی:

به تنظیمات> برنامه های کاربردی> برنامه های موازی بروید.
برنامه ای را که می خواهید کپی آن را حذف کنید پیدا کنید و ضامن آن را به موقعیت خاموش تبدیل کنید.
تلفن شما نسخه تکراری برنامه و همچنین تمام داده های آن را حذف می کند. این تأثیری در نسخه اصلی برنامه نخواهد داشت. می توانید مانند گذشته به استفاده از آن ادامه دهید.

استفاده از حساب های دوگانه در برنامه های Android

اجرای چندین نمونه از برنامه به شما امکان می دهد از چندین حساب برای آن برنامه ها در تلفن خود استفاده کنید. با استفاده از این ویژگی که اکنون در سیستم شما تعبیه شده است ، دیگر نیازی به  ابزار شبیه سازی برنامه ندارید. همانطور که در بالا نشان داده شده است ، اکنون می توانید این کار را با ضامن سوییچ روی دستگاه Android خود انجام دهید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
peyman ps
نویسنده: peyman ps
تعداد نوشته ها:306

خلاصه از نویسنده: به عنوان یکی از اعضای تیم تهران پایتخت هستم

دیدگاه کاربران
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مقالات مشابه
© تمامی حقوق برای تهران پایتخت محفوظ میباشد.