مجتمع فنی تهران پایتخت
ثبت نام
چگونه می توان فهمید شخصی شماره تلفن ما را مسدود کرده است

چگونه می توان فهمید شخصی شماره تلفن ما را مسدود کرده است

hasan veisi

چگونه می توان فهمید شخصی شماره تلفن ما را مسدود کرده است ، وقتی نمی توانید با کسی تماس بگیرید ، ممکن است از خود بپرسید که آیا او شما را مسدود کرده است. در اینجا برخی از نشانه های قصه گویی آورده شده است که باید مراقب آنها باشید. سعی می کنید بدون شانس به کسی برسید؟ ممکن است مسدود شده باشید. مطمئناً بهترین راه برای دانستن این مسئله س toال مستقیم از آن شخص است. اما اگر از انجام این کار راحت نیستید ، در اینجا چند ایده دیگر وجود دارد که می توانید امتحان کنید.حتی اگر هیچ راهی مشخص برای فهمیدن اینکه شخصی شماره تلفن شما را مسدود کرده است وجود ندارد ، علائم زیر ممکن است نشان دهنده این باشد.

1. بدون اعلان تحت iMessage ارسال شده

این روش فقط برای کاربران iOS کار می کند.آنچه باید انجام دهید در اینجا است: برنامه پیامها را باز کنید ، برای شخصی که فکر می کنید شما را مسدود کرده است پیامی تایپ کنید و آن را ارسال کنید. اما مطمئن شوید که iMessage ارسال کرده اید (باید در یک حباب آبی باشد ، نه سبز).

 

با دقت به اعلان زیر پیامی که ارسال کردید نگاه کنید. اگر وضعیت آن می گوید Delivered ، این بدان معناست که شخص پیام شما را دریافت کرده اما هنوز آن را نخوانده است. اگر می بینید Read در زیر پیام نوشته شده است ، به این معنی است که گیرنده قبلاً نگاهی به آن انداخته است. اما اگر آن شخص شما را مسدود کرده باشد ، فضای خالی و بدون وضعیت مشاهده خواهید کرد.


اگر به دنبال شغلی پر درآمد هستید آموزش تعمیرات موبایل را از دست ندهید.


بهتر است حداقل دو روز صبر کنید و ببینید آیا چیزی تغییر می کند زیرا ممکن است علاوه بر مسدود شدن ، دلایل دیگری نیز برای این اتفاق وجود داشته باشد. به عنوان مثال ، گیرنده ممکن است هیچ اتصال داده ای نداشته باشد یا تلفن او از بین رفته باشد.

2. شما به سرعت به پست صوتی هدایت می شوید

متأسفانه ، هنگام تماس با شخصی که شماره تلفن شما را مسدود کرده است ، هیچ نوع اعلانی در مورد آن دریافت نخواهید کرد. اما یک چیز می تواند اشاره کند که شما مسدود شده اید. اگر خیلی سریع بعد از شروع تماس متوجه شدید که به پست صوتی هدایت می شوید. بلافاصله به نتیجه نرسید ممکن است گیرنده تلفن خود را خاموش کرده یا در منطقه ای بدون پوشش خدمات باشد. اما اگر این اتفاق هر بار که برای مدت طولانی تماس می گیرید اتفاق بیفتد ، احتمال اینکه آنها شما را مسدود کرده باشند زیاد است.

3. شخص از شماره های تلفن دیگر تماس می گیرد

روش دیگری که می توانید امتحان کنید تماس گرفتن از آن شماره با شماره تلفن دیگر است. تلفن شخص دیگری را وام بگیرید و شماره آن شخص را بگیرید. شما لزوماً نیازی به صحبت ندارید ؛ فقط بررسی کنید که آیا تماس برقرار است و فرد بر می دارد یا نه. اگر آنها از این شماره استفاده کنند اما شماره شخصی شما مستقیماً به پست صوتی برود ، پاسخ ترس شما وجود دارد – شما مسدود شده اید. اگر نمی توانید از تلفن شخص دیگری برای این کار استفاده کنید ، شماره تلفن خود را پنهان کنید تا به جای آن از بلوک عبور کنید.

شاید آنها از حالت Do Not Disturb استفاده می کنند؟

گاهی اوقات ممکن است فکر کنید وقتی شخصی که با او تماس می گیرید در واقع از حالت Do Not Disturb استفاده می کند مسدود شده اید. وقتی کسی این حالت را در تلفن خود فعال می کند ، هنگام ارسال پیام یا تلاش برای تماس با او ، نه شما و نه آن شخص اعلانی دریافت نمی کنید. به محض اینکه تماس شما حالت «مزاحم نشوید» را غیرفعال کنید ، اعلانی دریافت می کنید که پیام شما تحویل داده شده است و آن پیام همزمان در تلفن او قابل مشاهده می شود.


مباحث مرتبط در مورد دیجیتال مارکتینگ را در مجتمع فنی تهران پایتخت بخوانید.


اگر شخصی که می خواهید به او دسترسی پیدا کنید حالت Do Not Disturb و تماسهای تکراری را فعال کرده است ، سعی کنید در عرض سه دقیقه یکی را پس از دیگری برقرار کنید. این می تواند به شما کمک کند حالت “مزاحم نشوید” از تماس شما دور بماند ، مشروط بر اینکه در واقع شما را مسدود نکنند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
hasan veisi
نویسنده: hasan veisi
تعداد نوشته ها:333

خلاصه از نویسنده: به عنوان یکی از اعضای تیم تهران پایتخت هستم

دیدگاه کاربران
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مقالات مشابه
© تمامی حقوق برای تهران پایتخت محفوظ میباشد.