مجتمع فنی تهران پایتخت
ثبت نام

در این مقاله ما به شما ابزار هایی را معرفی میکنیم که میتوانید بصورت رایگان ویدئو های یوتیوب را دانلود کنید پس در ادامه با ما همراه باشید

گرچه یافتن دهها برنامه بارگیری آنلاین به راحتی امکان پذیر است ، اما استفاده از آن احتیاط لازم دارد. یافتن ده ها برنامه رایگان ضبط فیلم بصورت آنلاین آسان بود و همه آنها می خواهند به نوعی درآمد کسب کنند. متأسفانه ، بسیاری از افراد این کار را با نصب بدافزار یا سخت افزارهای سخت افزاری بر روی دستگاه شما انجام می دهند. ما بلافاصله این افراد را در آزمایش خود غربال کردیم.

نحوه دانلود ویدئوهای YouTube

انتظار ازYouTube Downloadersچیست

بارگیری برنامه ها با برنامه های ضبط صفحه اشتباه گرفته نمی شود. بارگیری کنندگان به همان سرعتی که وب اجازه می دهد یک ویدیو را مک می کنند. فیلم های ضبط صفحه نمایش آنچه را که اتفاق می افتد در زمان واقعی ضبط می کند. اگر می خواهید با استفاده از صفحه نمایش ضبط نیم ساعته ضبط کنید ، باید نیم ساعت وقت بگذارید.

با بارگیری برنامه ها ، دو نوع اصلی وجود دارد. برخی از آنها مبتنی بر وب هستند که نیازی به بارگیری نرم افزار ندارند. فقط آدرس صفحه را با ویدیو در یک کادر در صفحه بارگیری و voila کپی کنید! مورد دیگر یک بارگیری نرم افزار است که در رایانه شما زندگی می کند.

یکی از مزایای سرویس های آنلاین این است که آنها به طور مداوم در حال به روزرسانی هستند ، بنابراین شما همیشه آخرین نسخه را دارید. این مهم است زیرا هر بار که یک سایت ویدیویی تغییراتی ایجاد می کند ، مثلاً برای بهبود سرعت یا کیفیت (که اغلب انجام می شود) ، می تواند توانایی بارگیری کننده را برای کار با آن را از بین ببرد. از آنجا که تحت وب هستند ، آنها با هر سیستم عاملی نیز کار می کنند.

سایر پیشنهادات نیاز به بارگیری نرم افزاری دارند که در رایانه شما موجود است. بسیاری از اینها خدمات پرداختی هستند. اگرچه ممکن است مجبور باشید مرتباً برای به روزرسانی آنها را بررسی کنید تا به کار خود ادامه دهند ، اما احتمال اینکه بدافزار را در رایانه شما قرار دهند بسیار کمتر از نرم افزار رایگان است.

ما مجموعه ای از بارگیری کنندگان را در چند سایت مختلف با استفاده از Apple iMac با سیستم عامل X X El Capitan 10.11.5 و ASUS Transformer Book T300 Chi با ویندوز 10 با پردازنده Intel Core M آزمایش کردیم. بارگیری کنندگان از میان محبوب ترین و بهترین بررسی در انواع وب سایت ها و انجمن های دیداری صوتی انتخاب شدند. در اینجا گزینه های برتر ما وجود دارد.

Videograbber

موفق ترین بارگیری های YouTube در Mac با استفاده از محصولی پولی به نام Videograbber حاصل شد. هم به عنوان یک بارگیری کننده مبتنی بر مرورگر و هم به عنوان یک محصول نرم افزاری رایگان در دسترس است.

در ابتدا ، ما با محصول مبتنی بر مرورگر خوش شانس بودیم. برای کار با آزمایش آزمایشی ما نیاز به بارگیری برخی از نرم افزارهای کمکی برای آن بود ، پس از آن فیلم های YouTube را سریع و بدون نقص بارگیری کرد.

با این حال ، در آزمایش های بعدی ، بارگیری کننده مبتنی بر مرورگر بسیار ناخوشایند بود و قادر به بارگیری ویدیویی که قبلاً گرفته بود نبود. بارها از من خواست نرم افزار کمکی همراه را که قبلاً در رایانه من بود بارگیری کنم.

با استفاده از برنامه بارگیری مبتنی بر مرورگر Videograbber در ویندوز ، ما توانستیم سه ویدیوی مختلف را بارگیری کنیم ، سپس یک پیام خطا دریافت کردیم و صفحه قطع شد. با تازه سازی صفحه ، قطع شد.

این برنامه لیستی از فرمت ها و اندازه پرونده و وضوح تصویر را نشان می دهد و درک میزان فضای فایل را آسان می کند. اگر مرورگر خود را تنظیم نکرده اید و از شما می خواهد بارگیری های شما را در کجا ذخیره کند ، ممکن است بخواهید روی پرونده کلیک راست کرده و “save as” را انتخاب کنید تا مکان فایل انتخاب شود.

استفاده از نسخه نرم افزار پولی Videograbber آسان است و ویدئوهای YouTube من را بارگیری می کند. این برنامه همچنین توابع بسیاری را که در نرم افزارهای دیگر یافت نمی شوند ، مانند امکان افزودن فیلم به کتابخانه iTunes شما ارائه می دهد.

محصول پولی ، Videograbber Video Downloader for Mac با قیمت 50 دلار فروخته می شود ، اما در حال حاضر با قیمت 40 دلار برای “مجوز مادام العمر” به فروش می رسد. با پرداخت 60 دلار در سال از پشتیبانی برتر و یک سال ارتقا of رایگان بهره مند می شوید. مجموعه بارگیری ویدئو برای ویندوز نیز 40 دلار است.

لطفاً توجه داشته باشید که “مجوز مادام العمر” ممکن است شما را ملزم به پرداخت هزینه ارتقا کنید ، اگرچه کاملاً از وب سایت مشخص نیست. آیا اشاره کردیم که این گوشه از دنیای دیجیتال می تواند کمی طرح واره باشد؟

Keepvid.com

سادگی جذابیت Keepvid رایگان و مبتنی بر مرورگر است. که از یک طرف استفاده از آن را ساده می کند و از طرف دیگر به معنای ویژگی های محدود است.

یک آدرس وب برای یک صفحه ویدیویی در جعبه Keepvid با برچسب بارگیری وارد کنید ، سپس بارگیری قالب ها را انتخاب کنید. بالاترین وضوح ارائه شده که شامل هر دو تصویر و صدا می شود ، 720p است. شما می توانید فیلم های YouTube را به صورت کامل 1080p بارگیری کنید اما فقط فیلم بدون صدا را بارگیری کنید. می توانید صدا را جداگانه بارگیری کنید و سپس کاربران ویندوز می توانند با استفاده از برنامه وصال Keepvids صدا و تصویر شما را دوباره متحد کنند. کاربران Mac ، شما خودتان هستید.

با استفاده از گزینه بارگیری 720p در Mac من ، بدون هیچ مشکلی قادر به گرفتن فیلم های YouTube بودیم. و کیفیت پخش در 720 کاملاً خوب بود – ما در یک صفحه بزرگ تماشا نمی کنیم.

YouTube Video and Audio Downloader

افزونه ای است که در مرورگر Firefox قرار می گیرد و یک نماد کوچک در نوار ابزار اضافه می کند. هنگامی که فیلم مورد نظر خود را روی صفحه دارید ، روی نمادی کلیک کنید که به شما یک منو می دهد و سپس “بارگیری” کنید تا ویدیوی خود را بگیرید.

اگرچه این برنامه به برخی از پیکربندی ها نیاز دارد. برای ذخیره فیلم ها در قالب FLV تنظیم شد. اگر می خواهید در MP4 متداول ذخیره کنید ، بر روی نماد بارگیری کننده کلیک کنید ، سپس بر روی نماد چرخ دنده در پایین سمت چپ پنجره کشویی کلیک کنید. باید یک منو ظاهر شود. روی “نمایش همه تنظیمات برگزیده” کلیک کنید. سپس بر روی زبانه با علامت “بارگیری سریع” کلیک کنید. یک منوی کشویی برای “قالب فایل ترجیحی” و دیگری “کیفیت فیلم ترجیحی” وجود دارد. ما خود را روی MP4 و HD1080P قرار می دهیم. مراحل مشابه را در نسخه ویندوز دنبال می کنید.

پس از راه اندازی ، فیلم های YouTube من را با یک کلیک ضبط کرد. اما فقط فیلم های YouTube. این برنامه برای وب سایت های دیگری که ما امتحان کرده ایم کار نمی کند.آیا قانونی است؟

YouTube صریحاً هر بارگیری را از نظر سرویس ممنوع می کند. در این قانون آمده است: “شما توافق می کنید که به هر دلیلی غیر از استفاده شخصی ، غیرتجاری خود و غیره فقط برای پخش جریانی به محتوا دسترسی پیدا نکنید”. “… داده ها برای مشاهده در زمان واقعی در نظر گرفته شده اند و قرار نیست بارگیری شوند (به طور دائم یا موقت) ، کپی ، ذخیره یا توزیع مجدد توسط کاربر انجام شود.”

برخی استدلال می کنند قوانینی که اجازه می دهد برخی از اتاق های تکان دادن جایگزین قانون YouTube شود. اما نکته اساسی این است که YouTube تا زمانی که بارگیری را به اشتراک نگذارید ، لینک ارسال نکنید ، توزیع نکنید یا سعی نکنید ، بعید است وکلا را در مورد کسی که یک ساعت فیلم گربه را برای تماشای پرواز خود به سان دیگو بارگیری می کند ، جلب کند. از بارگیری درآمد کسب کنید.
یک کلمه احتیاط دیگر

بگذارید دوباره تکرار کنیم: شما باید به خصوص در بارگیری نرم افزار رایگان دقیق باشید. به عنوان مثال ، بارگیری ویدئو YTD که دارای امتیاز چهار ستاره از طرف ویراستاران در CNET و به طور متوسط ​​چهار و نیم ستاره از کاربران است. وقتی ما برای بارگیری آن رفتیم ، این برنامه “یک برنامه تمیزتر” را به ما ارائه داد. ما مدت ها پیش چنین برنامه ای را به اشتباه بارگیری کرده بودیم و برای خارج شدن از رایانه کاملاً به طول انجامید (اگر برنامه خوبی بود ، خود ریشه کن می شد). با کنار زدن این مشکل ، این برنامه همچنان موفق شد صفحه شروع من را به جستجوی یاهو ربود. خوش شانس بودم. نتیجه می توانست بسیار بسیار بدتر باشد. من آن را بدون استفاده بیشتر حذف کردم.

همچنین ، قبل از بارگیری ، با دقت مطالعه کنید. بسیاری از برنامه های “رایگان” در واقع رایگان بارگیری می شوند ، اما استفاده از آنها رایگان نیست. غالباً ویژگیهای اصلی غیرفعال می شوند مگر اینکه هزینه ای پرداخت کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
hasan veisi
نویسنده: hasan veisi
تعداد نوشته ها:334

خلاصه از نویسنده: به عنوان یکی از اعضای تیم تهران پایتخت هستم

دیدگاه کاربران
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مقالات مشابه
© تمامی حقوق برای تهران پایتخت محفوظ میباشد.