مجتمع فنی تهران پایتخت
ثبت نام

حذف یک پست کار چندان مهمی نیست. این ساده ترین وظیفه موجود در لیست ما است. اما مطمئن شوید که می خواهید حتما پست را حذف کنید. در غیر این صورت اگر یک بار آن را حذف کنید ، دیگر گزینه ای برای انجام مجدد همه مراحل برای ارسال مجدد آن نخواهید داشت. بنابراین بیایید ببینیم که چگونه می توانید اینستاگرام خود را حذف کنید

حذف تک پست در اینستاگرام

عکس ها:

1. برنامه Instagram را باز کنید و سپس روی نماد Profile ضربه بزنید.

2. روی پستی که می خواهید حذف کنید ضربه بزنید. روی منوی سه نقطه از سمت راست و بالای صفحه کلیک کنید.

3. در اینجا گزینه Delete را مشاهده خواهید کرد ، بر روی آن ضربه بزنید. و در عرض چند ثانیه ، پست از دسته Instagram شما حذف می شود.

چگونه پست چرخ فلک را حذف کنیم

Carousal post به معنای پستی است که دارای بیش از یک عکس یا فیلم ، مجموعه ای از عکس یا فیلم باشد. روش حذف پست چرخ فلک مانند روال یک پست است. شما باید به پست چرخ فلک خود بروید و فقط آن را حذف کنید.

1. برنامه Instagram را باز کرده و پست چرخ فلک خود را باز کنید.

2 روی منوی سه نقطه ضربه بزنید و روی دکمه Delete ضربه بزنید. همه عکس ها یا فیلم های موجود در آن پست دلخراش حذف می شوند.


اگر به دنبال شغلی پردرآمد هستید آموزش تعمیرات موبایل را از دست ندهید


در حال حذف یک عکس یا فیلم از یک پست چرخ فلک

اگر می خواهید یک عکس را از یک پست چرخ فلک حذف کنید ، متأسفانه امکان پذیر نیست. و اگر واقعاً می خواهید عکس را حذف کنید و بسیار مهم و فوری است ، باید پست کامل را حذف کنید. شما باید تمام عکس ها یا فیلم های داخل یک پست چرخ فلک را حذف کنید.

پس از به اشتراک گذاشتن پست ، یک روش واحد برای حذف یک عکس واحد از کل پست وجود ندارد. پس از حذف پست ، می توانید آن را بدون عکسی که می خواهید حذف کنید دوباره ارسال کنید.

تبلیغات
بهترین راه برای جلوگیری از این مشکل ، مرتکب اشتباه نکردن است. قبل از فشار دادن دکمه اشتراک گذاری ، حتما عکس های صحیح را انتخاب کنید. اما به دلیل محدودیت های اینستاگرام ، می توانید فقط تا ده عکس یا فیلم را در یک پست چرخ فلک به اشتراک بگذارید.

چگونه می توان پست های اینستاگرام را یک باره حذف کرد؟

در برنامه اینستاگرام ، می توانید همزمان فقط یک پست را حذف کنید. اگر می خواهید چندین پست را با هم حذف کنید ، باید یک برنامه شخص ثالث را انتخاب کنید. یکی از برنامه های معتبری که می توانید امتحان کنید Cleaner برای اینستاگرام است.

این برنامه Cleaner for Instagram به صورت رایگان در فروشگاه Google Play و Apple App Store در دسترس است. این برنامه در صورتی مفید است که می خواهید عکس ها ، ویدیوها ، پست ها و اینستاگرام های انبوه را حذف کنید. همچنین می توانید چندین کاربر را به طور هم زمان مسدود یا لغو انسداد کرده و یا لغو دنبال کنید. با این حال ، این برنامه فقط 50 اقدام رایگان به شما ارائه می دهد. بعد از رسیدن به این تعداد ، باید هزینه هر اقدام دسته جمعی بعدی را پرداخت کنید.

آیا گزینه دیگری برای حذف عکس های اینستاگرام وجود دارد؟

اگر می خواهید عکس ها را از نمایه خود حذف کنید تا دیگران نتوانند آنها را ببینند اما همچنان می خواهید به آن عکس ها دسترسی داشته باشید؟ در این صورت ، آرزو می کنید کاش می توانستید عکس های خود را در خود اینستاگرام مخفی کنید. سپس یک ویژگی در اینستاگرام به نام Archive وجود دارد که دقیقاً این کار را انجام می دهد.

1. در برنامه ، به پستی که می خواهید بایگانی کنید بروید.

2. روی منوی سه نقطه ای که در گوشه سمت راست بالای پست قرار دارد ضربه بزنید.

3. گزینه Archive را از لیست ظاهر شده انتخاب کنید.

پست از نمایه شما خارج می شود و بلافاصله در پوشه بایگانی ذخیره می شود. به این ترتیب می توانید عکس ها را از دید دیگران پنهان کنید. و هنوز هم ، آن را در اینستاگرام ذخیره کنید.


اگر به رشته نرم افزار علاقه دارید آموزش تعمیرات نرم افزاری موبایل را از دست ندهید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]
hasan veisi
نویسنده: hasan veisi
تعداد نوشته ها:333

خلاصه از نویسنده: به عنوان یکی از اعضای تیم تهران پایتخت هستم

دیدگاه کاربران
3 1 رای
امتیازدهی به مقاله

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مقالات مشابه
© تمامی حقوق برای تهران پایتخت محفوظ میباشد.