مجتمع فنی تهران پایتخت
ثبت نام

با استفاده از برنامه مخاطبین یا برنامه People می توانید مخاطبین را مستقیماً از دستگاه Android خود حذف کنید. همچنین می توانید یک حساب را لغو همگام سازی کنید تا تمام مخاطبین همگام سازی شده از آن حذف شود. اگر مخاطبین خود را با حساب Google خود ذخیره می کنید ، می توانید از وب سایت مخاطبین Google برای مدیریت و حذف مخاطبین نیز استفاده کنید.

 

روش اول : حذف مخاطبین

روی برنامه مخاطبین یا افراد ضربه بزنید. نام برنامه بسته به اینکه از چه دستگاه اندرویدی استفاده می کنید متفاوت خواهد بود.

روی مخاطبی که می خواهید حذف کنید ضربه بزنید. با این کار جزئیات مخاطب باز می شود.
اگر می خواهید چندین مخاطب را حذف کنید ، ممکن است بتوانید اولین تماس را فشار دهید و نگه دارید تا حالت انتخاب فعال شود ، سپس روی هر مخاطب اضافی که می خواهید انتخاب کنید ضربه بزنید. این قابلیت بسته به دستگاه شما متفاوت است

 

روی Delete ضربه بزنید. موقعیت و ظاهر این دکمه متفاوت خواهد بود ، اما به طور کلی می توان آن را در بالای صفحه مشاهده کرد. ممکن است این عبارت “حذف” باشد ، یا ممکن است مانند یک سطل آشغال باشد. شاید لازم باشد ابتدا روی دکمه ضربه بزنید و سپس Delete را انتخاب کنید

برای تأیید اینکه می خواهید مخاطبین انتخاب شده را حذف کنید ، روی بله ضربه بزنید. از شما خواسته می شود تأیید کنید که می خواهید مخاطب (مخاطبین) را برای همیشه از دستگاه خود پاک کنید.

 

اگر به دنبال شغلی پر درآمد هستید آموزش تعمیرات موبایل را از دست ندهید.

روش دوم : غیرفعال کردن همگام سازی

روی برنامه تنظیمات ضربه بزنید. بدون همگام سازی حساب ، همه مخاطبینی که از آن همگام سازی شده اند حذف می شود. این می تواند برای از بین بردن تعداد زیادی مخاطب به طور هم زمان مفید باشه

روی Accounts ضربه بزنید. این را در بخش Personal پیدا خواهید کرد.

روی حسابی که می خواهید همگام سازی برای آن خاموش شود ضربه بزنید. هرگونه مخاطب از این حساب از دستگاه شما برداشته می شود.

روشن / خاموش کردن مخاطبین با این کار همگام سازی مخاطب خاموش می شود تا لیست مخاطب به طور خودکار با مخاطبین شما از آن حساب به روز نشود. اگر گزینه مخاطبین را مشاهده نمی کنید ، همگام سازی را برای آن حساب کاملاً غیرفعال کنید.

روی دکمه ضربه بزنید. این را در گوشه بالا سمت راست مشاهده خواهید کرد. یک منوی کوچک ظاهر می شود.

 

اکنون روی همگام سازی ضربه بزنید. این با حساب همگام سازی می شود و از آنجا که مخاطبین غیرفعال بودند ، تمام مخاطبین آن حساب از دستگاه شما برداشته می شوند

 

روش سوم :حذف مخاطبین گوگل

مرورگر وب خود را باز کنید. اگر مخاطبین خود را در حساب Google خود ذخیره می کنید ، می توانید از Google Contacts برای مدیریت کارآمدتر آنها استفاده کنید. این کار را می توان از وب سایت مخاطبین Google انجام داد.
این فقط برای مخاطبین ذخیره شده در حساب Google شما کار خواهد کرد. مخاطبین ذخیره شده در تلفن یا از حساب دیگر شما باید جداگانه حذف شوند.

Contact.google.com را در مرورگر خود وارد کنید. با همان حسابی که در دستگاه Android خود استفاده می کنید وارد شوید.

برای انتخاب تصاویر نمایه مخاطبین ، ضربه بزنید یا آنها را کلیک کنید. نوار جستجو در بالای صفحه می تواند به شما کمک کند تا سریعاً مخاطب مورد نظر خود را پیدا کنید

روی دکمه سطل زباله در بالای صفحه ضربه بزنید یا کلیک کنید. با این کار همه مخاطبین انتخاب شده از حساب Google شما پاک می شوند.
اگر سطل زباله خاکستری باشد ، یک یا چند مخاطب انتخابی شما از طریق + Google اضافه شده است. برای حذف آنها باید آنها را از حلقه های + Google خود حذف کنید. برای اطلاعات بیشتر به ایجاد حلقه ها در + Google مراجعه کنید

 

روی برنامه تنظیمات در Android خود ضربه بزنید. پس از حذف مخاطبین از وب سایت مخاطبین Google ، باید همگام سازی حساب خود را در Android خود انجام دهید.

روی Accounts ضربه بزنید. این را می توان در بخش شخصی یافت.

روی Google ضربه بزنید. اگر چندین حساب Google دارید ، از شما خواسته می شود یکی را که می خواهید اصلاح کنید انتخاب کنید.

 

روی دکمه ضربه بزنید. این را در گوشه بالا سمت راست پیدا خواهید کرد.

 

اکنون روی همگام سازی ضربه بزنید. حساب Google شما داده های Google شما ، از جمله مخاطبین شما را مجدداً همگام سازی می کند. مخاطبی را که در وب سایت مخاطبین Google پاک کرده اید از دستگاه Android شما حذف می شود.

 

همچنین بخوانید: آموزش تعمیرات بردهای الکترونیکی

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 3.5]
hasan veisi
نویسنده: hasan veisi
تعداد نوشته ها:320

خلاصه از نویسنده: به عنوان یکی از اعضای تیم تهران پایتخت هستم

دیدگاه کاربران
3 2 رای ها
امتیازدهی به مقاله

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مقالات مشابه
© تمامی حقوق برای تهران پایتخت محفوظ میباشد.