مجتمع فنی تهران پایتخت
ثبت نام

مواردی وجود دارد که ممکن است بخواهید تماس های شماره های خاص را مسدود کنید. این می تواند یک شخص مزاحم باشد ، یا یک دوست دختر یا دوست پسر سابق. به هر دلیلی که باشید ، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه می توانید تماس های تلفن Android خود را مسدود کنید. برای مسدود کردن تماس های ورودی نیازی به برنامه ندارید. تولیدکنندگان تلفن های هوشمند اندرویدی هر کدام به طور متفاوتی در برنامه های تلفن مربوطه خود آن را حل می کنند. به ما اجازه دهید راه حل های معروف ترین تولید کنندگان را به شما نشان دهیم.

Google Dialer

با تشکر از Google ، اکنون می توانید تماس گیرندگان هرزنامه را با Google Dialer مسدود کنید – اما فقط در صورت داشتن دستگاه Nexus ، Google Pixel یا Moto. برنامه Dialer به طور خلاصه برای تعداد دیگری از دستگاه های Android در دسترس بود اما گوگل گفت که این یک اشتباه بود و به سرعت برنامه را وصله کرد. حتی اگر APK را بارگیری کنید ، تلفن شما هنوز از نصب برنامه امتناع می کند. اگر Nexus یا Google Pixel ندارید متاسفانه باید منتظر بمانید تا برنامه برای همه تلفن های Android در دسترس باشد.


اگر به دنبال شغلی پر درآمد هستید آموزش تعمیرات موبایل را از دست ندهید.


اگر قبلاً این کار را انجام نداده اید ، ابتدا باید برنامه را نصب کنید. پس از پایان کار ، به زودی خواهید فهمید که این یکی از ساده ترین راه ها برای مسدود کردن شماره ها از دستگاه شما است. برای مسدود کردن هر شماره ، فقط این مراحل ساده را دنبال کنید:

Google Dialer را راه اندازی کنید
روی دکمه منو در کنار نماد میکروفون در حاشیه بالای برنامه ضربه بزنید
روی تنظیمات ضربه بزنید
در مرحله بعدی ، روی مسدود کردن تماس ضربه بزنید
روی افزودن شماره ضربه بزنید
شماره ای را که می خواهید مسدود کنید وارد کنید.

همچنین می توانید اعداد را فقط با انتخاب آنها از لیست تماس های اخیر یا دفترچه آدرس مسدود کنید. فقط شماره را انتخاب کرده و مسدود کردن / گزارش هرزنامه را انتخاب کنید. پس از انجام این کار ، دیگر هیچ وقت از آن تماس گیرنده آزار دهنده خبری نخواهید رسید. با اعلام این شماره ، این شماره از طریق Google و سایر شرکتهای مخابراتی ارسال می شود که به آنها امکان می دهد فیلترهای هرزنامه موثرتری در آینده بسازند.

مسدود کردن تماس ها در دستگاه های سامسونگ

برای مسدود کردن همه تماس های شخصی در دستگاه Samsung خود:

روی برنامه تلفن ، تنظیمات تماس و سپس گزینه بلوک شماره ضربه بزنید.
بعد ، روی افزودن شماره تلفن ضربه بزنید.
خودشه! برای معکوس کردن این ، فقط همان روند را دوباره طی کنید اما در پایان بر روی حذف از لیست رد خودکار ضربه بزنید.

 

با تلفن های هوشمند Huawei و Honor تماس را مسدود کنید

در EMUI می توانید با انتخاب مخاطب و فراخوانی منوی زمینه در بخش بیشتر مخاطبین را جداگانه مسدود کنید. همچنین می توانید همه تماس ها را به صندوق پستی هدایت کنید. از طریق سه نقطه در کنار نماد تماس در برنامه تلفن Huawei یا گوشی هوشمند Honor ، به منوی مسدود شده می رسید ، که شما را به نمای کلی تماس ها و پیام های مسدود شده و همچنین گزینه های تنظیمات گسترده دیگر می رساند.

 


آموزش مباحث دیجیتال مارکتینگ در مجتمع فنی تهران پایتخت


در HTC ، می توانید تماس های برنامه دفترچه تلفن را مسدود کنید

مانند سامسونگ ، HTC مسدود کردن تماس ها و مدیریت آسان شماره های مسدود شده را بسیار آسان کرده است. برای مسدود کردن تماس ها از طریق یک شماره خاص در تلفن HTC:

به برنامه Phone خود بروید ، سپس به Call History بروید یا روی نماد جستجو ضربه بزنید تا شماره ای را که می خواهید مسدود کنید پیدا کنید.
روی شماره ای که می خواهید مسدود کنید طولانی ضربه بزنید ، سپس روی مسدود کردن مخاطب ضربه بزنید.
برای مدیریت مخاطبین مسدودشده ، روی نماد منو در سمت راست بالای برنامه Phone خود و سپس مخاطبین مسدود شده ضربه بزنید. در اینجا می توانید مخاطبین مسدود شده را اضافه یا حذف کنید ، و حتی ببینید وقتی تلفن شما پیام ها و تماس های این مخاطب را مسدود می کند.

 

برنامه های مسدود کننده تماس را نصب نکنید

برنامه های مسدود کننده تماس وجود دارد که نوید عملکردی را می دهد که در بالا در فروشگاه Play توضیح داده شده است. با این حال ، از آنجا که این برنامه ها به مخاطبین و برنامه تلفن شما دسترسی دارند ، باید با احتیاط استفاده شوند. توسعه دهندگان می توانند از مجوزها برای تماس با شماره های خدمات گران قیمت استفاده کنند. آنها همچنین می توانند از اطلاعات تماس دوستان شما به صورت تجاری استفاده کنند. بهتر است از یکی از روش های توضیح داده شده در بالا استفاده کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
hasan veisi
نویسنده: hasan veisi
تعداد نوشته ها:320

خلاصه از نویسنده: به عنوان یکی از اعضای تیم تهران پایتخت هستم

دیدگاه کاربران
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مقالات مشابه
© تمامی حقوق برای تهران پایتخت محفوظ میباشد.