مجتمع فنی تهران پایتخت
ثبت نام

به گفته مایکروسافت ، پیشنهاد ارتقا free رایگان ویندوز 10 به پایان رسیده است. اما این کاملاً درست نیست تعدادی روش وجود دارد که شما همچنان می توانید به ویندوز 10 به صورت رایگان ارتقا دهید و مجوز قانونی دریافت کنید یا فقط ویندوز 10 را نصب کنید و از آن به صورت رایگان استفاده کنید. چند روش وجود دارد که می توانید ویندوز 10 را بدون استفاده از مجوز دزدی دریایی به صورت رایگان دریافت کنید: شما می توانید ویندوز 10 را با کلید 7 یا 8 نصب کنید یا ویندوز را بدون کلید نصب کنید – این بسیار خوب کار می کند ، صرفه جویی در هزینه های کوچک در اینجا نحوه کار هر یک از این روش ها آمده است.

یک ویندوز 7 ، 8 یا 8.1 کلید تهیه کنید

 

مرتبط: هنوز می توانید ویندوز 10 را با کلیدهای Windows 7، 8 یا 8.1 به صورت رایگان دریافت کنید در حالی که دیگر نمی توانید از ابزار “دریافت ویندوز 10” برای به روزرسانی از ویندوز 7 ، 8 یا 8.1 استفاده کنید ، هنوز می توانید رسانه نصب ویندوز 10 را از مایکروسافت بارگیری کنید و سپس هنگام تهیه کلید ویندوز 7 ، 8 یا 8.1 امکان پذیر است. شما آن را نصب کنید ما این روش را بار دیگر در تاریخ 5 ژانویه 2018 آزمایش کردیم و هنوز هم جواب می دهد.ویندوز با سرورهای فعال سازی مایکروسافت تماس گرفته و تأیید می کند که کلید نسخه قبلی ویندوز واقعی است. در صورت وجود ، ویندوز 10 روی رایانه شما نصب و فعال می شود. رایانه شخصی شما “مجوز دیجیتال” به دست می آورد و می توانید در آینده به استفاده و نصب مجدد ویندوز 10 روی آن ادامه دهید. اگر پس از نصب ویندوز به این روش ، به قسمت تنظیمات> به روزرسانی و امنیت> فعال سازی بروید ، عبارت “ویندوز با مجوز دیجیتال فعال می شود” را مشاهده خواهید کرد. مایکروسافت در مورد آنچه در اینجا می گذرد یا اینکه آیا این روش را در آینده مسدود می کند اطلاع نداده است. اما الان هم هنوز کار می کند. حتی اگر مایکروسافت در آینده این ترفند را مسدود کند ، رایانه شما مجوز دیجیتال خود را حفظ می کند و ویندوز 10 همچنان فعال خواهد بود.

 


حتما بخوانید: آموزش مباحث دیجیتال مارکتینگ در مجتمع فنی تهران پایتخت.


اگر از قبل به روزرسانی کرده اید ، Windows 10 را دوباره نصب کنید

مرتبط: نحوه استفاده از مجوز رایگان ویندوز 10 خود پس از تغییر سخت افزار رایانه شخصی اگر از هرگونه پیشنهاد رایگان ارتقا بهره مند شده اید – یا پیشنهاد ارتقا free رایگان اصلی در سال اول ، پیشنهاد قابلیت دسترسی ، یا با نصب ویندوز 10 و ارائه یک کلید برای نسخه قبلی ویندوز واجد شرایط – می توانید “دریافت ویندوز 10 به صورت رایگان ”در همان سخت افزار.برای این کار ، کافیست رسانه نصب ویندوز 10 را بارگیری کرده و بر روی آن رایانه نصب کنید. در مراحل نصب هیچ کلیدی ارائه نکنید. پس از تماس با سرورهای Microsoft ، باید به طور خودکار فعال شود.مطمئناً فقط در صورتی می توانید این کار را انجام دهید که قبلاً به ویندوز 10 به روزرسانی شده باشید ، اما می توانید در آینده به نصب رایگان ویندوز 10 روی همان رایانه ادامه دهید – حتی اگر هارد دیسک یا سایر اجزای آن را تعویض کنید. جادوگر فعال سازی جدید در Windows 10’s Anniversary Update حتی به شما در عیب یابی تغییرات سخت افزاری و ارتباط مجدد مجوز دیجیتال با رایانه صحیح کمک می کند.

کلید را رد کنید و هشدارهای فعال سازی را نادیده بگیرید

مرتبط: برای نصب و استفاده از ویندوز 10 نیازی به کلید محصول ندارید

این راز واقعی این است: برای نصب ویندوز 10 نیازی به ارائه کلید محصول ندارید. بدون ارائه یک کلید محصول ویندوز به طور عادی به کار خود ادامه خواهد داد و شما می توانید به طور عملی هر کاری که می خواهید انجام دهید.


مطالب مرتبط: آموزش تعمیر لپ تاپ


ویندوز 10 همچنان شما را خسته می کند تا آن را فعال کنید و به شما اجازه نمی دهد هیچ یک از گزینه های تنظیمات> شخصی سازی را تغییر دهید ، اما در غیر این صورت بسیار خوب کار می کند. این کاری نیست که شما لزوماً بخواهید روی رایانه اصلی خود انجام دهید ، اما راهی بسیار مناسب برای راه اندازی سریع ماشین مجازی ، آزمایش ویندوز 10 روی رایانه یا نصب ویندوز 10 در Boot Camp است. حتی می توانید پس از نصب ویندوز 10 ، از داخل سیستم ویندوز 10 غیرفعال شده خود ، به نسخه قانونی ، فعال شده ویندوز 10 بپردازید. دستورالعمل های مایکروسافت از نظر فنی این اجازه را نمی دهد ، اما آنها به طور خاص ویندوز را برای کار با این روش طراحی کرده اند. اگر مایکروسافت نمی خواهد افرادی این کار را انجام دهند ، تغییر Windows برای جلوگیری از این کار در آینده رایگان است – و ممکن است. اما ویندوز سالها به این روش کار کرده است. این حتی با ویندوز 7 امکان پذیر بود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
hasan veisi
نویسنده: hasan veisi
تعداد نوشته ها:334

خلاصه از نویسنده: به عنوان یکی از اعضای تیم تهران پایتخت هستم

دیدگاه کاربران
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مقالات مشابه
© تمامی حقوق برای تهران پایتخت محفوظ میباشد.