مجتمع فنی تهران پایتخت
ثبت نام
روشهای بهبود سیگنال در تلفن همراه خود

روشهای بهبود سیگنال در تلفن همراه خود

hasan veisi

زمانیکه ما از تلفن همراه تنها برای تماس و ارسال پیام استفاده مینمودیم به پایان رسیده است! امروزه تلفنهای هوشمند ما یک راه حل همه کاره هنگام برقراری ارتباط با خانواده، دوستان و محل کار، تعامل در رسانه های اجتماعی، گشت و گذار در وب؛ اساسا همه موارد در زندگی هستند. اما ابرقهرمان ما؛ تلفن هوشمند دارای اشکالات خود به ویژه در قدرت سیگنال ضعیف آزاردهنده است. اینکه گوشی با تمام قدرت در دستان شما بوده اما فایده­ای نداشته باشد بسیار خسته کننده است! بنابراین، ما گروهی از اقدامات لازم برای دستیابی به قویترین سیگنال ممکن برای تلفن شما را ترکیب نمودیم

 به حداقل رساندن انسداد

برج سیگنال ارائه دهنده خدمات و تلفن همراه شما میبایست بدون مانع باشد. از این رو، هر چیز از ساختمان تا دیوار یا تپه میتواند یک مانع به شمار رفته و قدرت سیگنال را تضعیف نماید. شما تنها میبایست یک فضای خالی مانند نزدیک یک پنجره، دیوار یا طبقات بالای یک ساختمان بیابید. تمامی این تلاشها حتی تنها چند قدم حرکت موجب بهبود گیرنده شبکه خواهد شد.

بیشتر بدانید:

آموزش تعمیرات موبایل در تهران پایتخت

آنتن تلفن همراه را پوشش ندهید

تلفن های همراه امروزه دارای انتهای ساخته شده در داخل خود هستند. از این رو، پوشش گوشی با دست یا یک پوشش ضخیم برروی تلفن همراه میتواند موجب کاهش قدرت سیگنال شما شود. ما توصیه میکنیم که شما تلفن خود را در یک موقعیت ایستاده نگه داشته یا در صورتیکه آن را در یک حالت افقی قرار داده­اید مطمئن شوید آنتن بدون انسداد است.

نزدیکترین برج سیگنال خود را شناسایی کنید

در صورتیکه موقعیت نزدیک برج ارائه دهنده خدمات خود را بیابید بسیار مفید خواهد بود. شما میتوانید با استفاده از مجموعه­ای از برنامه های موجود این کار را انجام داد. وجود برج سیگنال در نزدیکی شما یک پذیرنده قوی ارائه خواهد داد.

مطمئن شوید تلفن همراه شما دارای شارژ است

به منظور دستیابی به یک اتصال قوی شبکه، میبایست یک منبع قدرت ثابت به دست آورید. باتری کم به ناچار منجر به پذیرش ضعیف خواهد شد. از انجا که گوشیهای هوشمند فعلی به منظور اجرای مداوم ویژگیها و برنامههای کاربردی متعدد در پیش زمینه طراحی شده­اند، موجب تخلیه قدرت میگردد.

بیشتز بدانید:

آموزش تعمیرات نرم افزاری موبایل در تهران پایتخت 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
hasan veisi
نویسنده: hasan veisi
تعداد نوشته ها:333

خلاصه از نویسنده: به عنوان یکی از اعضای تیم تهران پایتخت هستم

دیدگاه کاربران
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مقالات مشابه
© تمامی حقوق برای تهران پایتخت محفوظ میباشد.