مجتمع فنی تهران پایتخت
ثبت نام
بهترین دستگاه لیزر موهای زائد

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد

hasan veisi

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد

یافتن بهترین دستگاه حرفه ای لیزر موهای زائد می تواند چالش برانگیز باشد زیرا دستگاه های مختلف زیادی وجود دارد. مرتب سازی از طریق تمام تولید کنندگان و مدل های مختلف فهرست طولانی از دستگاه را به همراه دارد. این مقاله انواع مختلف دستگاه لیزر موهای زائد  را به شما معرفی می کند و هر آنچه را که باید در مورد دستگاه لیزر موهای زائد حرفه ای بدانید را آموزش می دهد. در نهایت شما خواهید آموخت که بهترین دستگاه لیزر موهای زائد حرفه ای برای کسب و کار شما کدام است . پس از خواندن این مطلب شما خریدار تحصیل کرده تری خواهید بود و می توانید بهترین تصمیم را برای کسب و کار خود بگیرید.با ما در تهرات پایتخت همراه باشید…

3 دستگاه لیزر رفع موهای زائد

  • لیزر الکساندرایت 755 نانومتر
  • لیزر دایود 805 نانومتر یا 810 نانومتر
  • لیزر Nd:Yag 1064 نانومتر

هنگام مرتب سازی لیزرهای مختلف، مهم است که تشخیص دهید که این 3 طول موج لیزر تنها انواع لیزرهایی هستند که برای رفع موهای زائد استفاده می شوند. از آنجایی که انواع مختلفی از لیزر موجود است، فناوری خاصی که برای دستگاه لیزر موهای زائد حرفه ای استفاده می شود، لیزر پالس بلند است. این به این معنی است که مدت زمانی که لیزر روی پوست “استراحت می کند” طولانی تر است، اما نسبت به 1 ثانیه هنوز بسیار سریع است. لیزر در کسری از ثانیه بر روی پوست قرار می گیرد اما همچنان طولانی تر از لیزر کیو سوئیچ است. لیزر کیو سوئیچ برای حذف خالکوبی استفاده می شود و در زمان استراحت کوتاه تری نسبت به لیزر پالس طولانی که برای رفع موهای زائد استفاده می شود عمل می کند.

فناوری دیود میله در مقابل. تحویل فیبر با اندازه نقطه قابل تعویض:

تمام دستگاه حرفه ای لیزر موهای زائد از یک قطعه دستی استفاده می کنند که لیزر را بر روی پوست ساطع می کند. دانستن تفاوت بین فناوری دستی مهم است. لیزرهای دایود از نوک دست برای تماس با پوست استفاده می کنند در حالی که از ژل اولتراسوند شفاف به عنوان یک رسانه استفاده می کنند. ژل اولتراسوند شفاف به قطعه دستی کمک می کند تا روی پوست سر بخورد و پوست را خنک نگه دارد زیرا نوک دیود خنک فناوری خنک کننده را برای راحتی ساطع می کند. لیزرهای دایود بهترین گزینه برای انجام سریع لیزر درمانی و کاهش زمان زایمان شناخته شده است. اپراتور دارای دو روش درمانی مختلف با لیزرهای دیود است، 1. 1 پاس انرژی بیشتر یا 2. انرژی کمتر، سرعت آتش بالا و رویکرد چند گذر. لیزر دایود برای انواع پوست ایمن و موثر است. لیزر دایود یک دستگاه لیزر حرفه ای با قیمت مناسب برای رفع موهای زائد است که می تواند در تمام طول روز بدون وقفه استفاده شود.

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد

گاهی اوقات دستگاه لیزر موهای زائد حرفه ای که از فناوری دایود استفاده می کنند دارای طول موج های متعدد مانند الکساندریت 755 نانومتر و Nd:Yag 1064 نانومتر در یک دستگاه هستند اما رایج ترین آنها 810 نانومتر است. لیزر با طول موج 810 نانومتر به طور کامل مورد مطالعه قرار گرفته است و نشان داده است که بر روی انواع پوست بسیار ایمن و موثر است و به همین دلیل ترجیح داده شده است. دستگاه لیزر موهای زائد حرفه ای که با تحویل فیبر طراحی شده اند، گران ترین دستگاه برای نگهداری و بهره برداری در نظر گرفته می شوند زیرا هزینه ساخت بالاتر است. لیزر دایود یک گزینه ارجح برای لیزر موهای زائد حرفه ای در مقایسه با لیزر تحویل فیبر است. هنگام استفاده از یک سیستم لیزر دایود، زمان کار خود را کاهش می‌دهید و از این رو درمان‌های لیزر موهای زائد سریع‌تر را انجام می‌دهید و همچنین در هزینه‌های عملیاتی در مقایسه با سیستم تحویل فیبر، هزینه‌های قابل‌توجهی صرفه‌جویی می‌کنید.

مطالب مرتبط: آموزش تعمیرات دستگاه لیزر پزشکی

فیبر در اصل یک بند ناف شیشه ای است که به اپتیک متصل است که پرتو لیزر را از یک میله لیزر تولید می کند و از یک سری اندازه های نقطه ای استفاده می کند. دستگاه لیزر موهای زائد حرفه‌ای که با روش تحویل فیبر طراحی شده‌اند نیز دارای اندازه‌های مختلف نقطه‌ای هستند که مصرفی هستند و تعمیر یا تعویض آن هزینه بر است. مزایای یک دستگاه لیزر موهای زائد حرفه ای که یک فناوری لیزر دایود است باعث صرفه جویی قابل توجه در هزینه، کاهش یا حذف هزینه های مصرفی، کاهش خدمات یا نگهداری، کاهش چشمگیر زمان زایمان و ارائه درمان های لیزری تقریباً بدون درد می شود که به همین دلیل است که سیستم لیزر دایود. بهترین گزینه برای دستگاه لیزر موهای زائد حرفه ای است.

کروموفورها در لیزر

لیزر 3 جزء اصلی پوست یعنی اکسی هموگلوبین، آب و ملانین را جذب می کند. مهم ترین دستگاه لیزر موهای زائد حرفه ای، میزان ملانین است که هر طول موج لیزر جذب می کند. این برای درمان پوست های تیره بسیار مهم است زیرا تعداد ملانین در انواع پوست های 4، 5 و 6 بسیار بیشتر است. مو حاوی ملانین است و فرآیند لیزر موهای زائد به این صورت است که لیزر به ملانین موجود در مو جذب می شود و آن جزء را جذب می کند. . هنگام درمان پوست های تیره تر، طول موج لیزر باید ملانین کافی را جذب کند تا موثر باشد، اما نه آنقدر که باعث سوزش یا از بین رفتن رنگدانه های پوست شود، این به این دلیل است که لیزر ملانین را جذب می کند. زمانی که تصمیم می گیرید چه موهای حرفه ای را انجام دهیددستگاه مووال برای کسب و کار شما بهترین هستند، درک این 3 جزء مهم است.

بهترین طول موج لیزر برای انواع پوست

هنگام تعیین اینکه کدام دستگاه لیزر موهای زائد حرفه ای برای کسب و کار شما بهترین است، مهم است که بدانید چه نوع پوستی را در کسب و کار خود خواهید دید. تمام طول موج های لیزر برای انواع پوست مناسب نیستند.

لیزر الکساندریت 755 نانومتر

جذب ملانین بسیار بالایی دارد به این معنی که برای پوست های 4، 5 و 6 خوب نیست. اما برای پوست های 1، 2 و 3 مناسب تر است و یک لیزر با طول موج بسیار موثر برای رفع موهای زائد است.

لیزر دیود 805 نانومتر یا 810 نانومتر

دارای جذب متوسط ملانین و پروفایل ایمنی خوب برای انواع پوست. این طول موج لیزر در مقایسه با الکساندرایت 755 نانومتری جذب ملانین کمی کمتر دارد که آن را برای پوست های تیره تر ایمن تر می کند. طول موج لیزر دایود 810 نانومتر همه کاره ترین طول موج است که می تواند ایمن و موثر بر روی انواع پوست استفاده شود، به همین دلیل است که طول موج 810 نانومتر بهترین طول موج لیزر مطلق برای دستگاه لیزر موهای زائد حرفه ای است.

  لیزر1064  نانومتر Nd: Yag

در مقایسه با طول موج های دیگر، لیزر 1064 نانومتر Nd:Yag یا Yag نیز یک لیزر با طول موج ایمن برای پوست های تیره است و گزینه ای امن برای پوست های 5 و 6 محسوب می شود. از آنجایی که لیزر دارای جذب کمتر ملانین است، اینگونه نیست. یک گزینه خوب برای حذف موهای زائد در رنگ های روشن تر.

تعمیر و سرویس دستگاه لیزر موهای زائد حرفه ای

پس از خرید دستگاه لیزر موهای زائد حرفه ای و درمان های در حال اجرا، گاهی اوقات لیزر شما نیاز به تعمیر یا خدمات دارد. دریافت خدمات با کیفیت بالا و تعمیرات مقرون به صرفه بسیار مهم است. اکثر شرکت های خدمات لیزری می توانند تا 20000 دلار در سال برای قرارداد خدمات دریافت کنند. اجتناب از لیزر تحویل فیبر با اندازه های نقطه ای قابل تغییر با صرفه جویی در هزینه شما. MedLaser USA خدمات مقرون به صرفه و گزینه هایی را برای ضمانت دستگاه خود ارائه می دهد. علاوه بر این، MedLaser USA قطعات جایگزینی را ارائه می دهد که کسری از هزینه به عنوان رقبا هستند. برخی از لیزرها دارای اجزای یکبار مصرف هستند و مهم است که سؤالاتی بپرسید تا مشخص شود چه دستگاه هایی دارای وسایل یکبار مصرف هستند. یکی دیگر از جنبه های مهم درک امید به زندگی قطعات، به ویژه قطعات دستی است. قطعات دستی دیود می توانند از چند میلیون پالس تا 10 میلیون دوام داشته باشند.

مطالب مرتبط: دوره آموزش لیزر موهای زائد

قیمت دستگاه لیزر موهای زائد حرفه ای

این یک واقعیت است که تمام لیزرهای زیبایی و دستگاه لیزر موهای زائد حرفه ای گران هستند. لیزرهای درجه تجاری که می توانید در آبگرم پزشکی، مطب جراحی پلاستیک یا کلینیک پوست پیدا کنید، برای انجام قطعات با کیفیت بالا ساخته شده اند. دستگاه لیزر موهای زائد حرفه ای با کیفیت می تواند از 30000 دلار و بیش از 200000 دلار متغیر باشد. بهترین نوع لیزر برای رفع موهای زائد، سیستم لیزر موهای زائد پایه دایود است که از لیزر دایود 810 نانومتری استفاده می کند. این به دلیل فناوری پرتو برتر، نتایج برتر، کاهش زمان کار، کاهش یا حذف مواد مصرفی و کیفیت دستگاه است. سیستم های لیزر دایود معمولاً 65000 تا 200000 دلار قیمت دارند. آنچه را که در رابطه با کیفیت، قیمت، ضمانت نامه و خدمات پرداخت می کنید، دریافت می کنید. تعیین بودجه در صورت خرید نقدی یا تعیین بودجه پرداخت ماهانه در صورت برنامه ریزی مالی یا اجاره به شما کمک می کند تا بهترین گزینه های خود را تعیین کنید.

تامین مالی یا اجاره دستگاه لیزر موهای زائد حرفه ای

اگر در حال برنامه ریزی برای تامین مالی یا اجاره بهترین دستگاه لیزر موهای زائد حرفه ای یا لیزر زیبایی برای رفع موهای زائد هستید، درک کمی در مورد این فرآیند مفید خواهد بود. 2 نوع گزینه پرداخت ماهانه وجود دارد، تامین مالی یا لیزینگ. تامین مالی زمانی است که آخرین پرداخت خود را انجام می دهید و در پایان دوره خود صاحب دستگاه خود می شوید. لیزینگ زمانی است که دستگاه خود را در پایان دوره خود برمی گردانید اما همچنان در پایان دوره خود مبلغ خرید متغیری خواهید داشت. صرف نظر از اینکه اجاره می‌دهید یا تامین مالی می‌کنید، همچنان می‌خواهید ماهانه مبلغ قابل توجهی را پرداخت کنید و همیشه بهترین کار این است که دستگاه خود را در پایان دوره خود داشته باشید. به طور معمول، شرایط شامل 36 ماه، 48 ماه یا 60 ماه است. پرداخت ماهانه دقیق شما به بررسی اعتبار، زمان در تجارت و سلامت مالی کسب و کار شما بستگی دارد. کسب‌وکارهای جدید با نرخ بهره بالاتر یا پرداخت‌های ماهانه بالاتر به پایان می‌رسند، زیرا کسب‌وکارهای جدید خطر بیشتری دارند. فرآیند تامین مالی یا لیزینگ فرآیندی بسیار ساده است و معمولاً به درخواست اعتبار ۱ صفحه‌ای و صورت‌حساب‌های بانکی تجاری ۳ ماه گذشته شما نیاز دارد. برای کسب اطلاعات دقیق میتوانید به فروشگاههای تجهیزات پزشکی رجوع کنید.

لیزر Elysion Pro بهترین دستگاه حرفه ای لیزر موهای زائد

بهترین دستگاه حرفه ای لیزر موهای زائد، لیزر Elysion Pro Diode است. همانطور که در این مقاله بحث شد بهترین طول موج لیزر، لیزر دایود 810 نانومتر است. این طول موج لیزراین بهترین است زیرا آنها فناوری پرتوهای برتر و درمان های لیزر موهای زائد را برای انواع پوست ارائه می دهند. لیزر Elysion Pro یک سیستم لیزر 810 نانومتری است که برای انواع پوست ایمن است، کار با آن آسان است، قابل حمل است، در مقایسه با سایر لیزرها هزینه جذب پایینی دارد و موثرترین دستگاه لیزری حرفه ای حذف موهای زائد است.

Elysion Pro همچنین در مقایسه با سایر دستگاه‌های دارای فناوری مشابه، قیمت مناسبی دارد که باعث صرفه‌جویی قابل توجهی در هزینه می‌شود. Elysion Pro دارای ویژگی‌های زیادی مانند اثر کوچک پا، متحرک، ایمن برای انواع پوست، تقریباً بدون درد، صفحه نمایش لمسی آسان برای کارکرد آسان و سرعت سریع برای زمان‌های درمان سریع است. این جزئیات به همین دلیل است که لیزر دایود 810 نانومتری Elysion بهترین دستگاه لیزر موهای زائد حرفه ای در کل بازار لیزر است.

اگر به دنبال خرید دستگاه لیزر موهای زائد هستید و میخواهید در این زمینه فعالیت کنید میتوانید دوره های لیزر پزشکی را در تهران پایتخت بگذرانید تا بتوانید به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت کنید ،مجموعه تهران پایتخت با برگزاری دوره های آموزش انواع لیزرهای پزشکی این امکان را فراهم کرده است تا شما با هر میزان داتش اولیه در این زمینه بتوانید در دوره ها شرکت کنید و به بهترین نحو تحت نظر بهترین اساتید متخصص در این زمینه آموزش ببینید و وارد بازار کار شوید ،ما شما را تا آخرین گام همراهی خواهیم کرد.

مطالب مرتبط: آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
hasan veisi
نویسنده: hasan veisi
تعداد نوشته ها:334

خلاصه از نویسنده: به عنوان یکی از اعضای تیم تهران پایتخت هستم

دیدگاه کاربران
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مقالات مشابه
© تمامی حقوق برای تهران پایتخت محفوظ میباشد.