مجتمع فنی تهران پایتخت
ثبت نام

آموزش جوشکاری برای مهاجرت به اتریش

ghorbani

اتریش، بهشت جوشکاران سراسر دنیاست

نیاز به جوشکاران در همه صنایع و کشورها به چشم می‌خورد. اما در این میان برخی از کشورها به علت صنایع پویا، زیرساخت‌های گسترده، تجهیزات قوی و… بازار کار ویژه‌تری در این حوزه دارند. اتریش به بهشتی برای جوشکاران معروف شده است. چرا که به دنبال افرادی با دقت و ظرافت بالا در این شغل می‌گردد. چون معتقد است هیچ دستگاه و تکنولوژی جایگزین مهارت یک جوشکار نخواهد شد. آلمان یکی از پرقدرت‌ترین اقتصادهای جهان است. بی‌شک کارخانه‌های متعدد این کشور به جوشکاران ماهری بسیاری احتیاج دارند.

رکود اقتصادی اخیر بسیاری از رشته‌های فنی و صنعتی را دچار مشکل نمود. جوشکاری نیز از این قاعده مستثنی نبود. برخی از رشته‌های جوشکاری نیز آسیب دیده و دچار رکود شدند. اما حتی در این شرایط نیز، جوشکاران با تغییر زیر شاخه فعالیت خود، توانستند به راحتی درآمدشان را حفظ نمایند. بنابراین در هر شرایط و بازار کاری، این افراد می‌توانند با تغییر حوزه کاریشان، فعالیت خود را از سر بگیرند.

با توجه به پیشرفت روزافزون صنایع و تاسیسات، نیاز به جوشکاری نیز بیش از بیش در جهان احساس می‌شود. در حقیقت جهان برای رشد و گسترش صنایع، زیرساخت‌ها و تجهیزات خود به جوشکاری وابسته است و این رشته هیچ‌گاه دچار رکود نخواهد شد.

جوشکاری یکی از پررونق‌ترین شغل‌های صنعتی به حساب می‌آید. به طوریکه، برای بقا و پیشرفت بسیاری از واحدهای صنعتی و فنی به این شاخه کاری احتیاج است. جوشکاری در بسیاری از واحدهای تولیدی مانند شرکت‌های نفت، پتروشیمی، گاز، ماشین‌سازی و… از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. افرادی با مهارت و توانایی بالا به راحتی می‌توانند به استخدام این صنایع در آیند.

بازارکار جوشکاری تنها به صنایع محدود نمی‌شود. ساخت در و پنجره، کمد و کابینت، صافکاری، ساخت ماشین آلات کشاورزی و… نیز جزو بازارهای هدف جوشکاران هستند. انواع مختلف جوشکاری به یکدیگر شباهت دارند. در نتیجه جوشکاران می‌توانند گزینه‌های مختلفی را برای فعالیت خود انتخاب نمایند.

به طور کلی اینکه، بازار کار رشته جوشکاری، بازار کار خوبی به حساب می‌آید. شما می‌توانید شاخه‌ها و پست‌های مختلفی را برای ادامه کار خود انتخاب کرده و آن ادامه دهید.

البته شرط ورود به چنین بازارهای کاری پررونقی، تحصیلات و علم بالا در حوزه جوشکاری است. شما می‌توانید در آموزشگاههای مختلف، آموزش جوشکاری CO2 را در کمترین زمان و بالاترین کیفیت، کسب کرده و  بلافاصله وارد بازار کار شوید.

مجتمع فنی تهران پایتخت برگزارکننده دوره های جوشکاری در سطح حرفه ای و جهانی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
ghorbani
نویسنده: ghorbani
تعداد نوشته ها:8

خلاصه از نویسنده:

دیدگاه کاربران
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مقالات مشابه
© تمامی حقوق برای تهران پایتخت محفوظ میباشد.