مجتمع فنی تهران پایتخت
ثبت نام
نرم افزار بازیابی اطلاعات Android چگونه کار می کند؟

نرم افزار بازیابی اطلاعات Android چگونه کار می کند؟

hasan veisi

نکته قابل توجه در اینجا این است که با حذف یک پرونده ، داده های آن کاملاً پاک نمی شوند. Android آن فضا را خالی علامت گذاری می کند و پرونده را فاقد عنوان می کند. از این رو ، شما نمی توانید پرونده را مشاهده کنید ، و این فضا را می توان توسط پرونده های جدید بازنویسی کرد. وقتی این فضا توسط پرونده های اصلی اشغال می شود ، می توانید بگویید پرونده شما از بین رفته است.

از آنجا که اکثر تلفن های اندروید سطل آشغال ندارند ، نمی توانید داده های خود را از طریق آن بازیابی کنید. در نهایت ، برای نجات پرونده های شما می توانید از نرم افزار بازیابی اطلاعات Android استفاده کنید. این نرم افزار می تواند حافظه تلفن Android را جستجو کند تا صفحاتی را که با 0 مشخص شده اند جستجو کند تا بتواند داده های قابل بازیابی را پیدا کند.

علاوه بر این ، ابزار داده های قابل بازیابی را در کنار هم قرار می دهد در حالی که یک قالب قابل نجات به آن می دهد. همچنین ، توصیه می شود به محض پاک شدن پرونده ، از ابزارهای بازیابی اطلاعات استفاده کنید تا احتمال بازیابی اطلاعات نسبتاً زیاد شود.

به منظور بازیابی اطلاعات ، به طور معمول سه مرحله آسان درگیر می شوند:

اتصال موفقیت آمیز دستگاه با رایانه شخصی که در آن نرم افزار بازیابی نصب شده است

انتخاب نوع پرونده به دنبال اسکن

انتخاب پرونده های مورد نظر و بازیابی اطلاعات

در زیر برخی از نرم افزارهایی که می توانید برای بازیابی اطلاعات از دستگاه های Android خود استفاده کنید ذکر شده است.

Tenorshare UltData

Tenorshare یکی از بهترین نرم افزارهای بازیابی اطلاعات Android است که می توانید پیدا کنید. ادعا می کند که بالاترین میزان موفقیت در صنعت را دارد و با بیش از 6000 دستگاه از جمله سامسونگ ، اوپو ، شیائومی ، هواوی و غیره سازگار است.

این نرم افزار بدون ریشه بازیابی عکسهای پاک شده و پیام های WhatsApp را از تلفن هوشمندتان بدون دردسر انجام داده است. حتی اگر پشتیبان نداشته باشید ، می تواند فیلم ها ، صدا ، برچسب ها ، اسناد و غیره را در WhatsApp بازیابی کند.

اشتراک سهام

صرف نظر از نوع پرونده ، Tenorshare می تواند به شما کمک کند مخاطبین مهم ، عکس های ارزشمند را از گالری ، سوابق تماس و سایر پرونده ها در حافظه داخلی خود بازیابی کنید. برای این کار ، شما لزوما باید دستگاه خود را روت کنید.

بازیابی اطلاعات در سناریوهایی مانند:

  • حذف تصادفی
  • آسیب به آب
  • خرابی سیستم عامل
  • صفحه خراب است
  • ریشه سیستم

می توانید داده های خود را هم از حافظه داخلی و هم از طریق کارت های SD بازیابی کنید. همچنین می توانید پیش از بازیابی فایل ، آن را پیش نمایش کنید. اگر از جنبه امنیتی صحبت کنیم ، این ابزار فقط خواندنی و بدون خطر است ، جایی که احتمال نشت اطلاعات یا از دست رفتن اطلاعات وجود ندارد.

dr.fone

dr.fone نرم افزار بازیابی اطلاعات ادعا می کند اولین مارک در جهان است که خدمات بازیابی اطلاعات را برای استفاده شخصی ارائه می دهد. این بیش از هشت سال است که صنعت را هدایت می کند و بیش از 6000 دستگاه Android را پشتیبانی می کند. حتی می توانید از تلفن های هوشمند خراب سامسونگ فایل استخراج کنید.

هواپیمای بدون سرنشین

این نرم افزار قادر به بازیابی طیف گسترده ای از انواع فایل ها ، از جمله موسیقی ، پیام های متنی ، مخاطبین ، فیلم ها ، عکس ها ، اسناد و پیام های WhatsApp برای تلفن های روت شده است. با استفاده از این ابزار در کنار شما ، بدون در نظر گرفتن سناریو ، می توان داده های از دست رفته را بازیابی کرد ، به عنوان مثال ، حذف تصادفی ، خرابی سیستم ، رمزهای عبور فراموش شده ، مشکلات کارت SD ، خطاهای ریشه ، فلش ROM ، آسیب دیدگی ، صفحه سیاه ، تنظیم مجدد کارخانه و غیره .

با استفاده از راه حل dr.fone ، می توانید فایل های از دست رفته را اسکن کرده و سپس پیش نمایش آن ها را انجام دهید تا با چند کلیک ساده ، داده ها یا داده های انتخاب شده را بازیابی کنید. این سه حالت بازیابی ، یعنی حافظه داخلی ، دستگاه خراب و کارت های SD را ارائه می دهد.

iMyFone

D-Back راهی آسان برای بازیابی اطلاعات حذف شده از تلفن های هوشمند یا رایانه لوحی Android ارائه می دهد. حتی می توانید آنها را از تلفن های خراب برگردانید. این نرم افزار از چندین تلفن هوشمند هوشمند Android و انواع پرونده ها ، از جمله سیاهههای مربوط به تماس ، پیام ها ، عکس ها ، فایلهای دیداری ، فیلم ها ، مخاطبین ، اسناد و داده های WhatsApp پشتیبانی می کند.

dback

با D-Back ، پس از از دست دادن آنها به دلیل خرابی سیستم ، حذف تصادفی ، آسیب به آب ، حمله ویروس ، صفحه سیاه ، رمزهای عبور فراموش شده ، ریشه سیستم و عدم پاسخگویی به سیستم ، از سطح بالایی از امنیت و سرعت بازیابی سریعتر اطلاعات برخوردار می شوید. سناریوها

اطلاعات بیشتر درباره این نوشتار مبدأبرای اطلاعات ترجمه بیشتر، نوشتار مبدأ لازم است.

  • ارسال بازخورد
  • پانل‌های کناری
  • سابقه
  • ذخیره‌شده‌ها
  • مشارکت

محدودیت نویسه حداکثر ۵٬۰۰۰ نویسه است. برای ترجمه بیشتر، از دکمه‌های پیکان استفاده کنید.

این نرم افزار بازیابی اطلاعات از حافظه داخلی و همچنین از کارت های SD را ارائه می دهد. حتی می توانید فایل ها را پیش از بازیابی ، پیش نمایش و فیلتر کنید. مهم نیست که دستگاه شما روت شده باشد یا نه ، و این ابزار همچنان می تواند داده های شما را پس بگیرد.

EaseUS

نرم افزار آسان برای استفاده EaseUS می تواند فایلهای حذف شده شما مانند مخاطب ، پیام کوتاه ، فیلم ، عکس ، اسناد و صدا را به طور موثر بازیابی کند. از بیش از 6000 دستگاه اندرویدی از جمله سامسونگ ، ال جی ، HTC ، سونی ، وان پلاس ، ایسوس و غیره پشتیبانی می کند.

سهولت

این نرم افزار می تواند پرونده ها را از طریق از دست دادن داده ها از طریق آسیب تصادفی ، حمله ویروس ، خرابی دستگاه ، روت کردن ، مدیریت نامناسب دستگاه ، مشکلات کارت SD و موارد دیگر از کارتهای SD و حافظه داخلی بازیابی کند. شما فقط باید دستگاه خود را متصل کنید ، فایلهای از دست رفته را اسکن کنید و فایلهای مورد نظر خود را در عرض چند دقیقه بازیابی کنید.

EaseUS از امنیت و حریم خصوصی داده ها بدون رونویسی از آنها مراقبت می کند. علاوه بر این ، این یک ارتقا free رایگان را برای یک عمر ارائه می دهد تا بتوانید به محض انتشار از آخرین نسخه آن لذت ببرید. علاوه بر این ، اگر به هر مشکلی برخوردید ، می توانید از پشتیبانی فنی آنها به صورت رایگان کمک بگیرید.

برای بررسی کیفیت پرونده های بازیابی از قبل ، می توانید داده های قابل بازیابی را پیش نمایش کرده و موارد دلخواه را فیلتر کنید. علاوه بر این ، می توانید تغییرات را در زمان واقعی پیگیری کنید زیرا این نرم افزار اعلان های نتیجه بازیابی را به مرکز اطلاع رسانی دستگاه ارسال می کند.

تلفن نجات

PhoneRescue احتمالاً تنها کسی است که می تواند داده های حذف شده را بازیابی کرده و مستقیماً در تلفن هوشمند شما بازیابی کند. دستگاه خود را روت کنید یا نکنید ، همچنان می تواند داده های حذف شده را پیدا و بازیابی کند.

نجات تلفنی

این نرم افزار می تواند انواع مختلف داده ها از جمله داده ها و پیوست های WhatsApp را از تلفن شما بازیابی کند. با بهره گیری از فناوری های سفارشی برای هر تلفن هوشمند و رایانه لوحی ، PhoneRescue با سرعت چشمگیر پرونده ها را بازیابی می کند.

جدا از این ، این نرم افزار می تواند دستگاه شما را هنگامی که با الگو ، گذرواژه یا اثر انگشت قفل شده است ، بدون از دست دادن داده ذخیره کند.

FonePaw

با استفاده از FonePaw می توانید به راحتی رسانه ها و متن های حذف شده خود را از دستگاه Android خود بازیابی کنید. سرعت اسکن این ابزار در حالی که از حریم خصوصی داده های شما ، از جمله گزارش تماس ، پیام ، عکس ، فیلم ، اسناد و رسانه WhatsApp محافظت می کند ، نسبتاً سریع تر است.

از طیف گسترده ای از قالب های فایل مانند Excel ، Word ، PPT ، HTML ، PDF ، RAR ، ZIP و … پشتیبانی می کند. مهم نیست که داده های شما به دلیل آسیب دیدگی تصادفی ، خرابی سیستم عامل ، مشکلات SD ، چشمک زدن ROM و حمله ویروس از بین رفته باشد. این نرم افزار می تواند همه آنها را بازیابی کند.

بیش از 6000 دستگاه اندرویدی توسط نرم افزارهای مختلف از نسخه های 2.3-9.0 پشتیبانی می شوند. علاوه بر این ، این نرم افزار همچنین ویژگی هایی از جمله استخراج داده ها از تلفن های شکسته اندروید همراه با پشتیبان گیری و بازیابی را فراهم می کند.

مته دیسک

7-Data Recovery ، که اکنون Disk Drill است ، از فناوری قدرتمندی برای بازیابی اطلاعات از دستگاه های Android استفاده می کند. استفاده از آن ساده و رایگان است که می تواند داده های شما را پس از حذف ناخواسته یا از بین رفتن فساد بازیابی کند.

diskdrill

انواع پرونده های قابل بازیابی توسط این نرم افزار اسناد ، برنامه ها ، فایل های موسیقی ، فیلم ها ، پایگاه داده ، ایمیل ها و موارد دیگر است. برای بازیابی اطلاعات ، پس از فعال کردن حالت “ذخیره سازی گسترده” ، باید دستگاه Android خود را به رایانه متصل کنید. اکنون ، نرم افزار را باز کرده و پرونده های از دست رفته را اسکن کرده و آنها را بازیابی کنید. با این حال ، اگر این حالت در دستگاه شما موجود نیست ، آن را از قبل ریشه کن کنید.

این نرم افزار نه تنها می تواند داده ها را از تلفن های هوشمند Android شما بلکه از جداول Android و TV Boxes نیز بازیابی کند.

AirMore

اگر با به روزرسانی سیستم ، فلش ROM ، روت شدن دستگاه یا به طور تصادفی ، برخی از داده های مفید را از دستگاه خود پاک کرده باشید ، AirMore می تواند به شما کمک کند فایل ها را بازیابی کنید مانند اینکه هرگز آنها را از دست نداده اید. این یک روش سریعتر برای بازیابی اطلاعات از هر دو کارت SD و حافظه داخلی دستگاه است.

هوای بیشتر

از طریق حافظه داخلی ، این نرم افزار می تواند داده هایی مانند مخاطبین ، پیام ها ، عکس ها ، صدا ، فیلم ها ، گزارش تماس ها ، اسناد و داده های واتس اپ را بازیابی کند. از طرف دیگر ، دستگاه می تواند داده هایی مانند عکس ، فیلم ، صدا و اسناد را از کارت های SD بازیابی کند.

در شرایطی که دستگاه شما خراب است ، در آب افتاده یا سیستم خراب شده است ، داده های آن قابل بازیابی است. با این حال ، این ویژگی فقط برای مدل های تلفن سامسونگ گلکسی قابل استفاده است ، اما انتظار می رود دستگاه های بیشتری به زودی پشتیبانی شوند.

بسته بندی کردن

از دست دادن داده ها واقعاً یک تجربه دردناک است ، خصوصاً وقتی توانایی از دست دادن دائمی آنها را ندارید. اما این اتفاق می افتد و نگران نباشید. نرم افزار بازیابی اطلاعات Android ذکر شده در بالا می تواند به شما در بازیابی پرونده ها کمک کند. بدون توجه به نوع فایلی که از دست داده اید یا دستگاه اندرویدی که استفاده می کنید ، یک نرم افزار بازیابی اطلاعات روشی کارآمد ، ایمن و سریعتر برای بازگرداندن آنها ارائه می دهد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
hasan veisi
نویسنده: hasan veisi
تعداد نوشته ها:320

خلاصه از نویسنده: به عنوان یکی از اعضای تیم تهران پایتخت هستم

دیدگاه کاربران
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مقالات مشابه
© تمامی حقوق برای تهران پایتخت محفوظ میباشد.