آموزش نقاشی کودک و نوجوان

نقاشی، هنری است که علاوه بر بهبود حالات روحی، بر عملکرد جسمی افراد و کودکان نیز تاثیر می گذارد. آموزش نقاشی به کودکان همواره یکی از بهترین راه ها برای شکوفا کردن استعدادشان توسط شما والدین عزیز می باشد که ما این کار را برای شما اسان تر کرده ایم. شرکت در دوره آموزش نقاشی به کودکان درمجتمع فنی تهران پایتخت علاوه بر افزایش سطح توانایی و مهارت کودکان در زمینه نقاشی، موجب افزایش خلاقیت، قوه تخیل و همچنین بهبود عملکرد مغز کودکان نیز می گردد.
آموزش نقاشی به کودکان بسیار مفید است و با توسعه فعالیت های مغزی آنان، سبب می شود ذهن آنان برای آموختن دروس دیگر فعال تر شود و به راحتی بتوانند مفاهیم دروس مختلف را درک کنند و همچنین ایده های خود را به سایر دوستان همسن خود ارئه دهند. همچنین آموزش نقاشی به کودکان باعث برانگیخته شدن احساس مسولیت پذیری در آن ها و همینطور باعث افزایش ذوق و در نتیجه خلق آثار زیبا می باشد. هنر نقاشی به مراتب تاثیر بسزایی در تمامی ابعاد زندگی کودکان دارد و باعث ایجاد احساس آرامش و امنیت به دلبندانتان می شود.

فیلم معرفی
پادکست معرفی
آموزش حضوری یا مجازی آموزش حضوری یا مجازی

امکان یادگیری دوره بصورت حضوری یا مجازی

مدرک بین المللی و رسمی مدرک بین المللی و رسمی

دریافت مدرک معتبر فنی حرفه ای و بین المللی دوزبانه

تجدید دوره رایگان تجدید دوره رایگان

تضمین تا یادگیری کامل

شهریه اقساطی شهریه اقساطی

پرداخت شهریه تمامی دوره ها بصورت اقساطی در طول دوره

پشتیبانی حرفه ای پشتیبانی حرفه ای

پشتیبانی مادام العمر توسط اساتید حرفه ای و مجرب

خوابگاه خوابگاه

ارائه بهترین خوابگاه برای کاراموزان شهرستانی

سرفصل های دوره آموزشی
گرفتن قلم مو کشیدن نقاط و خطوط مخلوط کردن رنگ‌ها برش با قیچی نقاشی با استفاده از چاپ مهر با سیب زمینی نقاشی عروسک و شخصیت های واقعی طراحی کاریکاتور نقاشی روی ورق شطرنجی نقاشی انتزاعی ( خط خطی ) نقاشی با استفاده از میانبر چهره های کمیکی نقاشی با استفاده از کلاژ نقاشی با استفاده از اریگامی
↓ اسکرول کنید ↓
هزینه دوره
دوره مقدماتی آموزش نقاشی کودکان
1.000.000 تومان
4جلسه 2 ساعته
دوره پیشرفته آموزش نقاشی کودکان
2.500.000 تومان
4جلسه 2 ساعته
دوره تکمیلی آموزش نقاشی کودکان
3.000.000 تومان
4جلسه 2 ساعته
اطلاعات خوابگاه
اتاق‌های 2تخته، 4تخته و 6تخته مجهز به تخت، ملحفه، کمد، یخچال، تلویزیون سرویس بهداشتی و حمام ماشین لباسشویی عمومی در هر طبقه خوابگاه در غرب، مرکز و شرق تهران dorm
اطلاعات شهریه
300 هزار تومان بابت رزرو هر دوره پرداخت اقساطی اعطای وام خصوصی، عمومی و نیمه خصوصی بهترین قیمت ممکن dorm
arrow
در ارتباط باشید
سوالی دارید؟ مشاورین ما به شما کمک میکنن

کافیست تا فرم زیر را تکمیل کنین تا مشاورین مجتمع فنی تهران پایتخت با شما عزیزان در سریعترین زمان ممکن تماس بگیرن.

نمونه سوالات آزمون
جهت دریافت ایمیل خود را وارد نمایید
درباره دوره " آموزش نقاشی کودک و نوجوان " بیشتر بخوانید

معرفی دوره آموزش نقاشی برای کودکان

یکی از بهترین و اصولی‌ترین راه‌های  نقاشی به کودک، شرکت در کلاس‌های آموزش نقاشی برای کودکان است. اگر می‌خواهید کودک شما به طور حرفه‌ای نقاشی را از پایه یاد بگیرد، شرکت در دوره کلاس‌های  آموزش نقاشی برای کودکان می‌تواند بسیار کمک کننده باشد. آموزش در کلاس نقاشی کودکان در آموزشگاه تهران پایتخت، توسط معلمان حرفه‌ای به صورت اصولی انجام می‌شود و کلاس‌ها کمک می‌کند تا مهارت نقاشی و خلاقیت کودک شما تقویت شود. در این کلاس‌ها تمرین‌های مناسبی برای یادگیری پایه ای نقاشی کودکان انجام می‌شوند و شما می‌توانید از آن برای بالا بردن تبحر در نقاشی کودکتان استفاده کنید.

لزوم آموزش نقاشی برای کودکان

آموزش اصولی نقاشی برای کودکان بسیار مهم است. این آموزش سبب افزایش خلاقیت، رشد ذهنی و فکری، افزایش اعتماد به نفس و به تصویر کشیدن احساسات و افکار کودک بر روی کاغذ می‌شود. این آموزش با روش‌های ساده و بازی‌های خلاقانه، سبب می‌شود تا کودکان احساس استرس و فشاری نداشته باشند و از نقاشی کشیدن لذت ببرند. شرکت در کلاس‌های آموزش نقاشی برای کودکان باعث می‌شود تا استفاده از مواد و ابزارهای مناسب، نقاشی را در کنار دوستان هم سن و سال خود یاد بگیرند.

کلاس‌های آموزش نقاشی برای کودکان که در آموزشگاه تهران پایتخت برگزار می‌شود،  به کودکان کمک می‌کند تا مهارت‌های هنری و خلاقیت خود را تا میزان زیادی تقویت کنند و به رشد شخصیت و هنری آنها کمک کند. همچنین فعالیت‌های هنری به کودکان کمک می‌کند تا بهترین استفاده را از زمان خود به دور از تبلت و بازی‌های رایانه ای داشته باشند و احساس موفقیت و اعتماد به نفس در کودک ما  افزایش یابد.

برگزاری کلاس آموزش نقاشی برای کودکان در تهران پایتخت

آموزشگاه تهران پایتخت دوره کلاس‌های آموزش نقاشی برای کودکان را در دوره‌های مقدماتی، پیشرفته و تکمیلی در محیطی بسیار شاد و کودکانه برگزار می‌کند. در این کلاس‌ها مفاهیم پایه‌ای نقاشی و تکنیک‌های مختلف نقاشی برای کودکان آموزش داده خواهد شد.

شرکت در کلاس آموزش نقاشی به کودکان، سبب افزایش اعتماد به نفس و تشویق آنها برای خلاقیت بیشتر در انتخاب رنگ‌ها و ترکیب با روش‌های مختلف هنری خواهد شد. در کلاس آموزش نقاشی برای کودکان در آموزشگاه تهران پایتخت هنرآموزان نحوه گرفتن قلمو در دست، مخلوط کردن رنگ‌ها، نقاشی با استفاده از اوریگامی، نقاشی با استفاده از کلاژ و میانبر، نقاشی بر روی صفحه شطرنجی، کشیدن نقاط و خطوط ، طراحی کاریکاتور، نقاشی با استفاده از چاپ مهر یا سیب زمینی، نحوه مخلوط کردن رنگ‌ها، نقاشی عروسک و شخصیت‌های واقعی و برش با قیچی را زیر نظر بهترین اساتید آموزش دیده در حوزه نقاشی کودکان یاد خواهند گرفت.

انواع تکنیک‌های آموزش برای نقاشی کودکان

آموزش نقاشی برای کودکان می‌تواند برایشان یک تجربه خوشایند و فوق العاده باشد و نقش مهمی در افزایش مهارت‌های دستی و بصری خلاقیت و درک آنها از هنر داشته باشد. اما این رشته دارای تکنیک‌های مختلفی است و آموزشگاه تهران پایتخت در کلاس‌های آموزش نقاشی برای کودکان از تکنیک‌های مختلفی استفاده می‌کند.

یکی از این تکنیک‌ها استفاده از اوریگامی در نقاشی است. با استفاده از تکنیک اوریگامی در نقاشی، کودک می‌تواند الگوها یا شکل‌های اوریگامی را بسازد سپس به عنوان بخشی از تصویر نقاشی خود استفاده کند. بنابراین نقاشی کودک ما می‌تواند تلفیقی از نقاشی و اوریگامی باشد که خلاقیت کودکان را افزایش می‌دهد.

تکنیک بعدی استفاده از کلاژ در نقاشی است. تکه‌های مختلفی از کتاب‌ها، کاغذهای رنگی، چاپی، مجلات و روزنامه‌ها با استفاده از چسب به کاغذ نقاشی کودک چسبانده می‌شود. در این تکنیک همچنین می‌توان با استفاده از ابزارهای نقاشی مانند مدادرنگی و آبرنگ، کودک به نقاشی خود جزئیات بیشتری اضافه کند.

نقاشی با استفاده از میانبر نیز یکی دیگر از تکنیک‌های آموزش نقاشی برای کودکان در آموزشگاه تهران پایتخت است. از میانبرهای خلاقانه مانند اشکال هندسی، نمادها و خطوط برای طراحی اولیه استفاده می‌کنیم. در این تکنیک، کودک ابتدا با استفاده از الگوها شکل‌های هندسی ساده‌ای را می‌کشد و مرحله به مرحله خطوط و الگوهای زیادی را به آن اضافه می‌کند. در استفاده از میانبرها در نقاشی، کودک ما می‌تواند یک نقاشی خلاقانه در اثر هنری خود داشته باشد.

تکنیک بعدی استفاده از ورقه‌های شطرنجی در نقاشی است. نقاشی بر روی ورق‌های شطرنجی می‌‌تواند به کودک برای کشیدن صاف و یک دست بعضی الگوها و استفاده از نمادهای هندسی کمک کنند.

تکنیک بعدی استفاده از مهر یا سیب زمینی در نقاشی کودک است. نقاشی با استفاده از مهر یا سیب زمینی یکی دیگر از روش خلاقانه و جالب در آموزش نقاشی برای کودکان در آموزشگاه تهران پایتخت است. در این روش ابتدا کودک بر روی مهر یا سیب زمینی الگوی دلخواه را می‌کشد و سیب زمینی را با توجه به آن الگو برش می‌دهند. آن را رنگ می‌کند و به عنوان یک مهر بر روی نقاشی از آن استفاده می‌کند. با استفاده از ابزارهای مختلف نقاشی، کودک ما می‌تواند به این شکل کشیده شده توسط مهر جزئیات بیشتری نیز اضافه کند.

طراحی کاریکاتور به کودکان در تهران پایتخت

یکی از شاخه های جذاب هنر نقاشی  کودکان کاریکاتور است. اگر در کودکی کاریکاتور آموزش داده شود می‌تواند خلاقیت های هنری آنها را افزایش دهد. کودکان با استفاده از کاریکاتور یاد می‌گیرند که جوری دیگر به دنیای خود نگاه کنند و ایده های جدیدی را در نقاشی خود به کار برند.

در آموزش کاریکاتور به کودکان می‌توان به روش هایی مختلف این کار آموزش داده شود. به طور معمول در ابتدا کودک با  شکل‌ها و اندازه‌های مختلف آشنا می‌شود. یادگیری این اشکال ساده می‌تواند به آن‌ها کمک کند تا از پایه‌ شروع به کشیدن کاریکاتور کنند.

در مرحله بعدی از کودکان میپرسیم که شخصیت‌های مختلف را تصور کنند و برای هر شخصیت ویژگی‌هایی مختلف مثلا دست و پایی که خودشان تصور می‌کنند بکشند.

در ادامه می‌توانیم از کودک بخواهیم تا برای نقاشی خود داستان بنویسد تا از کاریکاتور و نقاشی برای خلق رویدادهای مختلف در آینده  استفاده کند.

در حین آموزش، کودک را تشویق می‌کنیم تا برای موضوع  نقاشی و کاریکاتور خود به صورت آزادانه شخصیت‌ها، صحنه‌ها و ایده‌های مورد علاقه خود را انتخاب کنند.

تشویق کودکان در هنگام کشیدن نقاشی یا کاریکاتور بسیار مهم است. کودک باید بدون اینکه در مورد کاریکاتور خود چه قضاوتی می‌شود و یا درست کشیده یا غلط، در کاریکاتوری که می‌کشد آزادانه  ایده های خود را استفاده کند. حتی اگر در پایان هم اثری خلاقانه و هنری ارائه ندهند تشویق باعث رشد خلاقیت هنری و تفکر کودک می‌شود.

بنابراین، هنگامی که کودک در حال کشیدن کاریکاتور خود است، باید به آن‌ها اعتماد کنیم تا از زمانی که صرف نقاشی و کاریکاتور خود می‌کنند، لذت ببرند.

در دوره آموزش نقاشی برای کودکان  در آموزشگاه تهران پایتخت، مربیان با تجربه و آموزش دیده ما کودک شما را برای افزایش خلاقیت و مهارت در زمینه نقاشی و کاریکاتور در محیطی شاد و دوستانه کمک خواهند کرد. ‌ها

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
ثبت نام
دیدگاه کاربران

بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها