آموزش انیمیشن سازی

دوره انیمیشن سازی یکی از دوره های پرطرف دار در حیطه گرافیک است که در آموزش انیمیشن سازی هنرجو با یادگیری اصول طراحی مدل و شخصیت و ساخت مدل سه بعدی آن آمادگی لازم برای خلق شخصیت را پیدا میکند و با یادگیری تکنیک های موجود در جلوه های کامپیوتر وارد ایجاد مدل سه بعدی در کامپیوتر میشود و در ادامه با ساخت صحنه های گرافیکی مورد نیاز و یادگیری انیمیت شخصیت ، انیمیشن خود را میسازید.

این دوره در مجتمع فنی تهران پایتخت با اساتید مجرب برگزاری میشود که شما میتوانید با شرکت در دوره آموزش انیمیشن سازی مدرک معتبر فنی حرفه‌ای دریافت کنید.

فیلم معرفی آموزش انیمیشن سازی
پادکست معرفی آموزش انیمیشن سازی
آموزش حضوری یا مجازی آموزش حضوری یا مجازی

امکان یادگیری دوره بصورت حضوری یا مجازی

مدرک بین المللی و رسمی مدرک بین المللی و رسمی

دریافت مدرک معتبر فنی حرفه ای و بین المللی دوزبانه

تجدید دوره رایگان تجدید دوره رایگان

تضمین تا یادگیری کامل

شهریه اقساطی شهریه اقساطی

پرداخت شهریه تمامی دوره ها بصورت اقساطی در طول دوره

پشتیبانی حرفه ای پشتیبانی حرفه ای

پشتیبانی مادام العمر توسط اساتید حرفه ای و مجرب

خوابگاه خوابگاه

ارائه بهترین خوابگاه برای کاراموزان شهرستانی

سرفصل های دوره آموزشی آموزش انیمیشن سازی
امکانات نرم افزار موهو ابزار جهت ترسیم و رنگ آمیزی پالت و لایه ها انواع و اقسام قلم ابزارهای متحرک سازی انواع فریم های کلیدی محیط کاربری عملکرد نوار نمایش متحرک سازی ترتیب اشکال در یک لایه نخوه ترسیم اشکال مختلف و پیچیده تنظیم لایه ها تایم لاین متحرک سازی بدون اسکلت و با اسکلت نحوه اتصال شکل به استخوان مراحل و نحوه استخوان گذاری ابزارهای ویرایش استخوان قوانین مربوط به نحوه حرکت استخوان ها در مراحل متحرک سازی روش اتصال لایه به استخوان و تنظیمات استخوان ساخت مدل با شکل های هیت مپ سویئچ کردن انواع محتلف شکل های مختلف حرک دوربین پروژه پایانی
↓ اسکرول کنید ↓
هزینه دوره
قیمت دوره آموزش انیمیشن سازی
15.000.000 تومان
اطلاعات خوابگاه
اتاق‌های 2تخته، 4تخته و 6تخته مجهز به تخت، ملحفه، کمد، یخچال، تلویزیون سرویس بهداشتی و حمام ماشین لباسشویی عمومی در هر طبقه خوابگاه در غرب، مرکز و شرق تهران dorm
اطلاعات شهریه
300 هزار تومان بابت رزرو هر دوره پرداخت اقساطی اعطای وام خصوصی، عمومی و نیمه خصوصی بهترین قیمت ممکن dorm
arrow
در ارتباط باشید
سوالی دارید؟ مشاورین ما به شما کمک میکنن

کافیست تا فرم زیر را تکمیل کنین تا مشاورین مجتمع فنی تهران پایتخت با شما عزیزان در سریعترین زمان ممکن تماس بگیرن.

نمونه سوالات آزمون
جهت دریافت ایمیل خود را وارد نمایید
درباره دوره " آموزش انیمیشن سازی " بیشتر بخوانید

آموزش کارگاهی انیمیشن

هدف اصلی کلاس،رویکرد این کلاس،آموزش انیمیشن سازی ( با عنوان تخصصی :جنرالیست در سطح مقدماتی) خواهد بود به این شرح که با در نظر گرفتن یک فیلنامه ( فیلمنامه ای که اکثر موارد عمومی انواع انیمیشن رو شامل میشه) و قرار دادن آن به عنوان خط اصلی کلاس آموزشی،استاد و هر یک از شاگردان،انیمیشن خود را تولید خواهند کرد ، که در این راه هنرجو تعداد زیادی از ابزار های نرم افزار تردی مکس و همچنین چالشهای تولید یک انیمیشن کوتاه را فرا خواهد گرفت.

آموزش انیمیشن

انیمیشن یک فرآیند ساخت و ایجاد حرکت در تصاویر است که با تعداد زیادی تصاویر در تعداد ثانیه های زیاد، سبب زنده‌شدن اشیاء و شخصیت‌ها می‌شود. انیمیشن می‌تواند به صورت دستی (با استفاده از دستکاری تصاویر) یا دیجیتال (با استفاده از نرم‌افزارهای کامپیوتری) انجام شود. انیمیشن انواع مختلفی دارد، از جمله انیمیشن سه‌بعدی، انیمیشن دوبعدی، انیمیشن استاپ‌موشن و در صنایع مختلف، از جمله سینما، تلویزیون، تبلیغات، آموزش، بازی‌های ویدئویی و غیره مورد استفاده قرار می‌گیرد. صنعت انیمیشن یکی از صنایع پربازده و جذاب دنیای هنر و سرگرمی است. این صنعت تأثیرات گسترده‌ای در صنایع مختلف از جمله سینما، تلویزیون، بازی‌های ویدئویی، تبلیغات، طراحی وب و غیره دارد، بنابراین دارای بازار کار بسیار مناسبی است و دوره آموزش انیمیشن در آموزشگاه تهران پایتخت می‌تواند به شما جهت ورود به یک شغل پردرآمد کمک کند.

مراحل ساخت انیمیشن

پس از آموزش انیمیشن به عنوان یک انیمیشن کار برای ساخت یک انیمیشن، لازم است مراحل زیر را انجام ‌دهید:

 1. ابتدا باید یک ایده برای انیمیشن خود انتخاب کنید که می‌تواند یک داستان جذاب، یک شخصیت جالب یا یک مفهوم خاص باشد.
 2. سپس لازم است تا برای انیمیشن خود یک داستان بنویسید که شامل شخصیت‌ها، رویدادها و تغییرات مختلف باشد.
 3. در مرحله بعدی طراحی شخصیت‌های اصلی و فرعی انیمیشن خود را انجام دهید و آن‌ها را به صورت دستی یا با استفاده از نرم‌افزارهای طراحی دیجیتال ایجاد کنید.
 4. برای هر صحنه از انیمیشن، تصویر مرحله‌ای را به همراه حرکات و اعمال مختلف آن تدوین کنید.
 5. با استفاده از نرم‌افزارهای انیمیشن سازی، هر صحنه را به تصویر متحرک تبدیل کنید.
 6. به انیمیشن خود صدا و موسیقی اضافه کنید تا به آن زندگی ببخشید.
 7. تمام قسمت‌های انیمیشن را تدوین کرده و نقص‌های آن را برطرف کنید.

آموزش انیمیشن در آموزشگاه

دوره آموزش انیمیشن در آموزشگاه‌ها به صورت متنوع و گسترده‌ای ارائه می‌شود. این آموزش‌ها شامل مباحث مختلفی از جمله اصول پایه‌ای انیمیشن، نقاشی دیجیتال، استفاده از نرم‌افزارهای انیمیشن سازی، طراحی شخصیت، ساخت داستان، تکنیک‌های حرکت و… باشند.

در آموزشگاه‌ها معمولاً از نرم‌افزارهای حرفه‌ای مثل Adobe Animate, Toon Boom Harmony, Autodesk Maya, Blender و… برای آموزش انیمیشن استفاده می‌شود. همچنین تکنیک‌های استاپ‌موشن و اصول انیمیشن سه‌بعدی نیز مورد آموزش قرار می‌گیرند.

آموزشگاه‌ها معمولاً دوره‌های مختلفی برای افراد با سطوح مختلف تجربه ارائه می‌دهند، از دوره‌های مقدماتی برای آشنایی با اصول پایه تا دوره‌های پیشرفته برای توسعه مهارت‌های حرفه‌ای. برخی آموزشگاه‌ها مانند تهران پایتخت، همچنین دوره‌های آموزش آنلاین انیمیشن را نیز ارائه می‌دهند که به دانشجویان اجازه می‌دهد به صورت اینترنتی و در زمان‌های مناسب برای خود، به یادگیری انیمیشن بپردازند.

کلاس آموزش انیمیشن فنی حرفه ای

برای شرکت در کلاس‌های آموزش انیمیشن فنی حرفه ای و اعطای گواهینامه معتبر آن، می‌توانید به موسسات آموزشی و دانشگاه‌های معتبر مراجعه کنید که دوره‌های آموزش انیمیشن حرفه ای را ارائه می‌دهند. در این دوره‌ها، شما می‌توانید مهارت‌های پیشرفته انیمیشن، تکنیک‌های حرفه ای، استفاده از نرم افزارهای پیشرفته و اصول طراحی و تولید انیمیشن را یاد بگیرید. یکی از آموزشگاه های معتبر در زمینه آموزش انیمیشن زیر نظر سازمان فنی حرفه ای، مجموعه تهران پایتخت است که این دوره را به صورت حضوری و مجازی زیر نظر بهترین اساتید برگزار می‌کند.  با شرکت در دوره آموزشی انیمیشن در پارک فنی تهران می توانید از گواهینامه معتبر بین المللی دوزبانه اعطا شده توسط سازمان فنی حرفه ای بهره مند شوید. این مدرک نشان دهنده اتمام دوره و کسب مهارت های لازم در این زمینه می باشد.

مهارت‌هایی که با شرکت در کلاس‌های آموزش انیمیشن یاد می‌گیرید

انیمیشن به معنای ایجاد حرکت و زنده کردن اشیاء و شخصیت‌ها از طریق تصاویر است. این تصاویر ممکن است به صورت دستی رسم شده و به ترتیب تغییرات کوچک در هر تصویر، حرکت و انیمیشن را ایجاد کنند، یا از طریق استفاده از نرم‌افزارهای ویدئویی و انیمیشن سازی به وجود بیایند.

مهارتهایی که در کلاسهای آموزش انیمیشن یاد می‌گیرید شامل موارد زیر است:

 1. اصول پایه‌ای انیمیشن: شامل مباحثی مانند حرکت، زمان‌بندی، اصول فیزیکی و شکل‌های مختلف حرکت.
 2. نقاشی دیجیتال: آموزش تکنیک‌های نقاشی دیجیتال و استفاده از نرم‌افزارهای نقاشی برای طراحی شخصیت‌ها و صحنه‌ها.
 3. نرم‌افزارهای انیمیشن سازی: آموزش استفاده از نرم‌افزارهای حرفه‌ای مانند تری دی مکس برای ساخت انیمیشن، اضافه کردن جزئیات و افکت‌های ویژه.
 4. طراحی شخصیت: آموزش نحوه طراحی شخصیت‌های انیمیشنی با توجه به ویژگی‌های شخصیت، حرکت و ابراز صورت.
 5. ساخت داستان: آموزش نحوه ساخت یک داستان جذاب برای انیمیشن و چگونگی ترکیب صحنه‌ها و اتفاقات
 6. تکنیک‌های حرکت: آموزش تکنیک‌های مختلف حرکت مانند استاپ‌موشن، حرکت دست ساخته، حرکت سینماتیک و…
 7. اصول انیمیشن سه‌بعدی: شامل آموزش نحوه ساخت و حرکت دادن شخصیت‌ها و اشیاء در فضای سه‌بعدی
 8. پروژه‌های عملی: شامل اجرای پروژه‌های عملی برای تمرین مفاهیم یادگیری شده در دوره می‌باشد.

این مهارت‌ها معمولاً به صورت گام به گام و با توجه به سطح هنرجو در دوره‌های آموزش انیمیشن تهران پایتخت ارائه می‌شوند تا دانشجوان بتوانند به صورت کامل مفاهیم اساسی و پیشرفته انیمیشن را یاد بگیرند.

کلاسهای حضوری آموزش انیمیشن تهران پایتخت

آموزش انیمیشن در آموزشگاه فنی تهران پایتخت به صورت کلاس‌های حضوری ارائه می‌شود. در این کلاس‌ها، دانشجوان با استفاده از تکنیک‌های مختلف، نرم‌افزارهای حرفه‌ای و روش‌های طراحی شخصیت، انیمیشن سازی و اصول انیمیشن آشنا می‌شوند.

کلاس‌های حضوری آموزش انیمیشن معمولاً شامل جلسات درسی، کارگاه‌ها، پروژه‌های عملی و ارائه‌های دانشجویی است. در این کلاس‌ها، دانشجوان می‌توانند از تجربیات مستقیم اساتید و همکلاسی‌های خود بهره مند شده و مهارت‌های لازم برای ساخت انیمیشن را یاد بگیرند.

سرفصل‌های آموزش انیمیشن حضوری در مجتمع تهران پایتخت شامل موارد زیر است:

استفاده از ابزار ترسیم و رنگ آمیزی، پالت و لایه ها، انواع و اقسام قلم، ابزارهای متحرک سازی، انواع فریم های کلیدی، محیط کاربری، عملکرد نوار نمایش متحرک سازی، ترتیب اشکال در یک لایه، نخوه ترسیم اشکال مختلف و پیچیده، تنظیم لایه ها تایم لاین متحرک سازی بدون اسکلت و با اسکلت، نحوه اتصال شکل به استخوان، آموزش نرم افزار موهو، مراحل و نحوه استخوان گذاری، ابزارهای ویرایش استخوان، قوانین مربوط به نحوه حرکت استخوان ها در مراحل متحرک سازی، روش اتصال لایه به استخوان و تنظیمات استخوان، ساخت مدل با شکل های هیت مپ، سویئچ کردن انواع محتلف، شکل های مختلف حرک دوربین، انجام پروژه پایانی.

با توجه به پیشرفت فناوری، آموزشگاه تهران پایتخت این دوره‌ها را به صورت آنلاین نیز ارائه می‌دهند که به هنرجویان این امکان را می‌دهد تا به صورت غیرحضوری و در زمان مناسب ، آموزش انیمیشن را یاد بگیرند.

از مزایای شرکت در این دوره تهران پایتخت می‌توان به برگزاری کلاسهای تجدید دوره، ارائه خوابگاه با شرایط ویژه، اعطای گواهینامه معتبر بین المللی فنی حرفه ای، پرداخت اقساطی شهریه و …. می‌توان اشاره کرد.

چه کسانی برای حضور در دوره آموزش انیمیشن مناسب هستند؟

شرکت در دوره‌ آموزش انیمیشن برای افرادی که علاقه‌مند به این حوزه هستند و می‌خواهند مهارت‌های لازم برای ساخت انیمیشن را یاد بگیرند، مناسب است. همچنین افراد زیر می‌توانند برای حضور در دوره‌های آموزش انیمیشن مناسب باشند:

 1. دانشجویان رشته‌های هنری و گرافیک که علاقه‌مند به انیمیشن سازی و طراحی شخصیت هستند.
 2. افرادی که می‌خواهند به عنوان انیماتور حرفه‌ای در صنعت تولید فیلم و بازی‌های ویدئویی فعالیت کنند.
 3. طراحان و گرافیست‌ها که می‌خواهند مهارت‌های انیمیشن سازی را به تکمیل مجموعه مهارت‌های خود اضافه کنند.
 4. علاقمندان به ساخت انیمیشن‌های کوتاه، فیلم‌های کارتون و تبلیغات تبلیغات تلویزیونی و آنلاین.
 5. افراد علاقمند به اصول و تکنیک‌های حرکت و اصول طراحی شخصیت.
 6. هر کسی که علاقه‌مند به یادگیری چگونگی ساخت انیمیشن و داستان‌سرایی تصویری است.

دوره‌های آموزش انیمیشن در مجتمع تهران پایتخت، معمولاً برای افراد با هر سطح تجربه، از مبتدی تا پیشرفته، مناسب هستند. در نتیجه، هر کسی که علاقه‌مند به یادگیری این هنر است، می‌تواند در این دوره‌ها شرکت کند.

پیش نیاز آموزش انیمیشن چه مهارتی است؟

پیش نیازهای آموزش انیمیشن ممکن است بسته به نوع دوره و سطح آموزش متفاوت باشد، اما در کل مهارت‌های زیر می‌توانند به عنوان پیش نیاز برای شروع دوره‌های آموزش انیمیشن مدنظر قرار گیرند:

 1. مهارت در نرم افزارهای گرافیکی: آشنایی با نرم افزارهایی مانند Adobe Photoshop و Adobe Illustrator برای طراحی و ایجاد تصاویر و شخصیت‌های انیمیشن می‌تواند به عنوان یک پیش نیاز مفید باشد.
 2. آشنایی با نرم افزارهای انیمیشن: اگرچه دوره‌های آموزش انیمیشن معمولاً به صورت مقدماتی شروع می‌شوند و شرکت کنندگان را با نرم افزارهای انیمیشن آشنا می‌کنند، اما آشنایی مقدماتی با نرم افزارهای مانند Adobe After Effects، Autodesk Maya، Cinema 4D و 3ds Max می‌تواند به عنوان یک پیش نیاز مفید در نظر گرفته شود.
 3. تسلط بر اصول طراحی: شناخت اصول طراحی گرافیکی و حرکت، اصول رنگ، ترکیب تصاویر و ترکیب صدا می‌تواند به عنوان پیش نیاز برای شروع دوره‌های آموزش انیمیشن مفید باشد.
 4. خلاقیت و داستان‌سرایی: داشتن توانایی خلاقانه بودن و توانایی نقل و اجرای داستان‌های جذاب و جالب به صورت تصویری نقش مهمی در یادگیری انیمیشن دارد
 5. تسلط بر زبان انگلیسی: بسیاری از منابع و دوره‌های آموزش انیمیشن به زبان انگلیسی هستند، بنابراین تسلط بر زبان انگلیسی می‌تواند به عنوان یک پیش نیاز مفید در نظر گرفته شود.

با این حال، دوره‌ آموزش انیمیشن در تهران پایتخت بدون پیش نیاز است و برای افراد با هر سطح تجربه، از مبتدی تا پیشرفته، مناسب هستند و اساتید حرفه ای ما در این رشته مهارت‌ها و تکنیک‌های لازم را از ابتدا  را در حین دوره آموزش می‌دهند.

وسایل و ابزارکار انیمیشن

برای انجام کار انیمیشن، شما به وسایل و تجهیزات مختلفی نیاز خواهید داشت. این وسایل ممکن است شامل نرم افزارها، سخت افزارها و تجهیزات دیگر باشد. در زیر به برخی از وسایل مورد نیاز برای انجام کار انیمیشن اشاره می‌کنیم:

۱. کامپیوتر یا لپ‌تاپ: برای انجام کار انیمیشن، نیاز به یک کامپیوتر قدرتمند یا لپ‌تاپ با توانایی پردازش گرافیک بالا و حافظه کافی دارید. برای انیمیشن‌های سه بعدی، معمولاً نیاز به کامپیوترهای با قدرت پردازش گرافیک و رم بالا است.

۲. نرم افزارهای انیمیشن: برخی از نرم افزارهای معروف برای انجام کار انیمیشن شامل: Autodesk 3ds Max، Autodesk Maya، Cinema 4D، Blender، Adobe After Effects و غیره هستند. این نرم افزارها به شما امکان می‌دهند تا به طور حرفه‌ای مدل‌سازی، رندرینگ، حرکت‌دهی و ایجاد انیمیشن‌های سه بعدی و دو بعدی را انجام دهید.

۳. تبلت گرافیکی: برای طراحی شخصیت‌ها و صحنه‌های انیمیشن، استفاده از تبلت گرافیکی مفید است. تبلت‌های گرافیکی به شما این امکان را می‌دهند که با دقت بالا و حساسیت فشار، طراحی و رسم کاراکترها و صحنه‌های انیمیشن را انجام دهید.

۴. دوربین: در صورت نیاز به انجام انیمیشن‌های استاپ موشن (Stop Motion)، دوربین با قابلیت عکاسی با کیفیت و قابل تنظیم برای نوردهی مناسب حائز اهمیت است.

۵. صداگذاری: در صورت نیاز به صداسازی و صداگذاری برای انیمیشن، ممکن است نیاز به تجهیزات صدابرداری، میکروفون، مبدل صدا و نرم افزارهای صدابرداری داشته باشید.

بسته به نوع انیمیشن و پروژه‌های خود، ممکن است به وسایل دیگر نیز نیاز داشته باشید. همچنین، همواره مطالعه و آگاهی از تکنولوژی‌های جدید و تجهیزات به روز در زمینه انیمیشن مفید است تا بتوانید با بهترین وسایل کار خود را انجام دهید. با شرکت در دوره آموزش انیمیشن در تهران پایتخت با بسیاری از این ابزارها آشنا خواهید شد.

سرمایه برای کسب و کار انیمیشن

سرمایه‌گذاری در کسب و کار انیمیشن می‌تواند به عنوان یک فرصت سرمایه‌گذاری پرسود مهم باشد. بیشترین سرمایه‌گذاری معمولاً در این صنعت به دو صورت انجام می‌شود: سرمایه‌گذاری در تولید انیمیشن و سرمایه‌گذاری در استودیوهای انیمیشن.

۱. سرمایه‌گذاری در تولید انیمیشن:

– تجهیزات و فناوری: برای تولید انیمیشن، نیاز به تجهیزات و فناوری مناسب دارید، از جمله کامپیوترهای قدرتمند، نرم افزارهای انیمیشن، تبلت‌های گرافیکی و دوربین‌ها.

– هزینه تولید: این شامل هزینه‌های مربوط به طراحی، مدل‌سازی، حرکت‌دهی، رندرینگ و صداسازی انیمیشن است.

– حقوق نامه‌ها و لایسنس‌ها: بسته به نوع انیمیشن و محتوای آن، ممکن است نیاز به خرید حقوق نامه‌ها و لایسنس‌های مربوط به موسیقی، کاراکترها و صحنه‌ها داشته باشید.

۲. سرمایه‌گذاری در استودیوهای انیمیشن:

– تأسیس یک استودیو: اگر تصمیم دارید که به عنوان یک سرمایه‌گذار استودیو انیمیشن را تأسیس کنید، باید هزینه‌های مربوط به مکان، تجهیزات، پرسنل و بازاریابی را در نظر بگیرید.

– پرداخت حقوق و دستمزد: این شامل هزینه‌های مربوط به حقوق و دستمزد هنرمندان، توسعه دهندگان نرم افزار و سایر پرسنل است.

– بازاریابی و تبلیغات: جهت جذب مشتری انیمیشن‌های تولید شده، نیاز به هزینه‌های بازاریابی و تبلیغات دارید.

در نهایت، میزان سرمایه مورد نیاز در حرفه انیمیشن بستگی به اندازه و نوع کسب و کار شما، سطح تولید و هدف سرمایه‌گذاری شما دارد. همچنین، باید به مطالعه دقیق بازار، تحلیل رقبا و تعامل با صاحبان کسب و کار موفق در این حوزه توجه کنید تا بتوانید سرمایه خود را بهترین شکل ممکن سرمایه گذاری کنید. اساتید ما در دوره آموزش انیمیشن در تهران پایتخت که ویژه بازار کار است شما را برای ورود به کار انیمیشن و موارد مورد نیاز جهت شروع و پیشرفت در آن، آشنا خواهند کرد.

بازار کار انیمیشن چگونه است؟

برای ورود به صنعت انیمیشن، مهارت‌هایی مانند توانایی در طراحی شخصیت، انیمیشن سه بعدی یا دو بعدی، طراحی محیط، تجسم ایده‌ها و داستان‌سرایی اهمیت زیادی دارد. همچنین، مسلط بودن به نرم‌افزارهای مربوطه مانند Adobe After Effects, Autodesk Maya, Blender و یا Cinema 4D ضروری است.

در این صنعت، تحصیلات نیز می‌تواند نقش مهمی داشته باشد. بسیاری از حرفه‌ای‌های انیمیشن دوره‌های آموزشی را مانند دوره آموزش انیمیشن تهران پایتخت را طی کرده‌اند. داشتن نمونه کارهایی از پروژه‌های انیمیشنی که تاکنون انجام داده‌اید می‌تواند به شما کمک کند تا بهترین شانس را برای ورود به این صنعت داشته باشید. این نمونه کارها می‌توانند قسمتی از پروفایل شغلی شما باشند.

با وجود رقابت فراوان، بازار کار انیمیشن پر از فرصت‌های مختلف است. با افزایش تقاضا برای محتواهای دیجیتال، شرکت‌ها در تلاشند تا توجه بیشتری به تولید انیمیشن و جلب استعدادهای خلاق بپردازند.  شبکه‌سازی و ایجاد ارتباط با افرادی که در این صنعت فعال‌اند بسیار مهم است. شرکت در نمایشگاه‌ها، کنفرانس‌ها و گروه‌های حرفه‌ای می‌تواند به شما کمک کند تا در جامعه انیمیشن قدم گذاشته و شناخته شوید. همیشه بروز بودن با فناوری‌های جدید و نرم‌افزارهای مورد استفاده در این صنعت امری ضروری است. با این وجود، پیشرفت در این حوزه نیازمند تلاش، علاقه و پشتکار بالاست و با انگیزه و تلاش، می‌توانید در این صنعت موفق شوید.

انواع شغل‌ها در زمینه کار انیمیشن

 1. طراح شخصیت

طراح شخصیت در طراحی شخصیت و ایجاد شخصیت‌های دلپذیر برای انیمیشن‌ها تخصص دارد.

 1. انیماتور

انیماتور کسی است که به شخصیت‌ها و اشیاء، حرکات و روح در انیمیشن می‌بخشد.

 1. مدل‌ساز

مدل‌ساز در ایجاد مدل‌های سه بعدی اشیاء، شخصیت‌ها و محیط‌ها برای استفاده در انیمیشن تخصص دارد.

 1. بازی‌ساز

کار بازی ساز، طراحی انیمیشن برای بازی‌های ویدئویی است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
ثبت نام
دیدگاه کاربران

بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها