تهران پایتخت
ثبت نام

درباره ما

عنوان اسلاید
عنوان اسلاید
عنوان اسلاید
عنوان اسلاید

معرفی تهران پایتخت

معرفی مجتمع فنی تهران پایتخت: مجتمع فنی تهران پایتخت با 23 سال سابقه درخشان آموزشی در سال 1378 با آموزش دوره های مخابرات، الکترونیک مالی بازرگانی و IT فعالیت خودرا با همت خانم فاطمه محمد بیگی فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد کسب و کار و کارآفرینی به عنوان یکی از پیشگامان خدمات آموزشی کشور با چشم‌انداز افزایش مهارت و ایجاد بازارکار فعالیت خودرا آغاز نمود. این مجموعه با 3 شعبه فعال در تهران (مرکز، غرب، شرق) موفق به دریافت مجوز از سازمان فنی و حرفه‌ای کشور وابسته به وزارت تعاون و امور اجتماعی شد، که در حال حاضر همواره سعی در رشد تصاعدی در زمینه صنعت کامپیوتر و الکترونیک، مخابرات داشته و با داشتن استراتژی مدون برای رسیدن به اهداف میان مدت و بلند مدت خود در تلاش بوده و باچشم انداز موسسه پیش‌رو و رونق در زمینه مهارت آموزی و ایجاد اشتغال و توسعه کارآفرینی به روزی می‌اندیشد که هرجوان ایرانی از تجارب عالی آموزشی این مرکز برخوردار شود این مرکز به منظور تحقق سند چشم‌انداز، ماموریت خود را توسعه اشتغال و کارآفرینی گسترده برای جوانان از طریق آموزش‌های مهارت محور در نظر گرفته است. این سازمان به عنوان یکی از باسابقه‌ترین و محبوب‌ترین موسسات آموزشی کشور در زمینه فناوری اطلاعات، برق و الکترونیک و… ،چشم‌اندازی از آموزش‌های مهارت محور با کیفیت در بخش خصوصی و همچنین در کلیه مناطق کشور همکاری با سایر کشورها را ترسیم می‌نماید.

مدیریت دانش محور و مهارت محور و تلاش برای ارائه خدمات و محصولات بیشتر در جهت آموزش مهارت و تخصص‌های پیشرفته و همچنین کارآفرینی و اشتغال‌بخشی از فعالیت‌های گسترده مجتمع فنی تهران پایتخت به منظور نیل به اهداف چشم‌انداز ده ساله کشور عزیزمان می‌باشد.
بیش از دو دهه است که پایه‌گذاران روشهای نوین آموزش کارآفرینی و توسعه صنعت IT و سایر مهارت‌های شغلی کشور در راستای توسعه اشتغال در مجتمع فنی تهران پایتخت دوشا دوش هم، برای آبادانی میهن و توسعه گسترش دانش و علوم جدید و به منظور ایجاد اشتغال در ایران عزیز تلاش می‌نمایند.
این مجتمع آموزشی همچنین با ارائه خدمات آموزشی در بستر آنلاین و همچنین آموزشهای مجازی در حال ارائه خدمات به عزیزان ایرانی داخل و خارج کشور می‌باشد.
بنام‌ترین موسسه و برند آموزشی در حوزه مخابرات پویاترین مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای.

پشتیبانی پس از دوره

یکی از مزیت های تهران پایتخت نسب به سایر رقبا داشتن پشتیبانی و پیگیری اموزش قوی به کاراموزان هست که این پشیتبانی پس از ثبت نام شما مادام العمر خواهد بود و تا اموزش کامل و صحیح دوره در کنار شما خواهد بود.

پلی میان آموزش و بازار کار

تهران پایتخت، پس از اتمام دوره های دانشجویان علاوه بر برگزاری کلاس های اموزشی جبرانی و تقویتی رایگان، کاراموزان برتر را به شرکت های طرف قرار داد خود جهت اشتغال معرفی میکند و تا مرحله رسیدن به درامد پشتیبانی رایگان دارد.

دارانده ایزو های آموزشی


ISO 21000


ISO 10003


ISO 9001


ISO 10002


ISO 10015

دارنده نماد BFQM

BFQM

شرکت های وابسته

انفجار آینده شغلی و مالی شما

شرکت‌های طرف قرارداد

کمیته امداد

خانه کارگر

انستیتو ایزایران

آدرس شعبه‌های مجتمع فنی تهران پایتخت

شعبه صادقیه

میدان صادقیه – ابتدای اشرفی اصفهانی – بالاتر از کوچه مرودشت – پلاک3 – جنب بانک گردشگری – طبقه دوم 


مسیریابی با نشان


مسیریابی با بلد


مسیریابی با ویز


مسیریابی با گوگل مپ

شعبه انقلاب

میدان انقلاب – ابتدای خیابان آزادی – نرسیده به جمالزاده شمالی – بن بست قائم مقام – بن بست اول – پلاک 37


مسیریابی با نشان


مسیریابی با بلد


مسیریابی با ویز


مسیریابی با گوگل مپ

شعبه رسالت

میدان رسالت – به سمت سرسبز – بعد از خیابان غیبی – پلاک 696 – طبقه دوم و سوم


مسیریابی با نشان


مسیریابی با بلد


مسیریابی با ویز


مسیریابی با گوگل مپ

برخی از مشتریان ما

download (1)
images
16qq
10qq
18qq
14qq
17qq

arrow
در ارتباط باشید
سوالی دارید؟ مشاورین ما به شما کمک میکنن

کافیست تا فرم زیر را تکمیل کنین تا مشاورین مجتمع فنی تهران پایتخت با شما عزیزان در سریعترین زمان ممکن تماس بگیرن.

© تمامی حقوق برای تهران پایتخت محفوظ میباشد.