آموزش نصب پکیج

تماس با شعبه رسالت تماس با شعبه انقلاب تماس با شعبه صادقیه

500,000 تومان2,100,000 تومان

آموزش حسابداری

آموزش حسابداری به انگلیسی (Accounting training) را میتوان به عنوان یکی از بهترین دوره های آموزشی نام برد که کاراموزان این دوره پس از اتمام دوره و دریافت مدرک معنبر فنی حرفه ای، وارد بازار کار حسابداری یا حساب رسی میشوند.دوره حسابداری و حساب رسی در آموزشگاه تهران پایتخت بصورت ویژه بازار کار توسط اساتید مجرب و متخصص حسابداری و حساب رسی اقتصاد تدریس میشود.سر فصل های این دوره در ادامه متن اعلام شده است که تمام این دوره های آموزشی همراه با کارورزی و کاراموزی عملی و کاربردی ویژه بازار کار میباشد.پس از اتمام دوره مدرک و گواهینامه معتبر داخلی و بین المللی به شما اهدا میشود.

1,800,000 تومان5,000,000 تومان

آموزش تعمیرات لپ تاپ

بدون امتیاز 0 رای
2,500,000 تومان3,500,000 تومان

آموزش تخصصی و صفر تا صد تعمیرات لپ تاپ که در مجتمع فنی تهران پایتخت در حال برگزاری است یکی از تاپ ترین رشته های موجود در مجتمع فنی تهران پایتخت است. این رشته با توجه به گرانی لپ تاپ های موجود و استهلاک بالای لپتاپ ها، خرابی در صورت تماس با آب، ضربه خوردن و …، بازار کار خیلی خوبی را دارد و شما میتوانید پس از گذراندن دوره آموزش تعمیرات لپ تاپ به انگلیسی (Laptop repair training) و دریافت مدرک دو زبانه(بین المللی) میتوانید علاوه بر کار در کشور، برای مهاجرت، و کار در کشور های دیگر هم استفاده کنید.

2,500,000 تومان3,500,000 تومان

آموزش تعمیرات چیلر

دوره آموزش تخصصی و کاربردی تعمیرات چیلر تراکمی (به انگلیسی:Chiller repair training) به صورت کاملا عملی و کاربردی با استفاده از اساتید نمونه کشور در مجتمع فنی تهران پایتخت برگزار می شود

به کلیه شرکت کنندگان این دوره گواهینامه معتبر مهارت در دوره آموزشی از طرف فنی حرفه ای اعطامی شود. ارزش و اعتبار گواهینامه دوره چیلرتراکمی بین المللی است.

5,000,000 تومان15,000,000 تومان

آموزش تعمیرات پکیج

نصب پکیج های مدرن آسان تر شده است، با این حال عیب یابی موثر و تعمیرات پکیج دشوارتر شده است. دوره آموزش تعمیرات پکیج (به انگلیسی:Package repair training) در مجموعه مجتمع فنی تهران پایتخت شامل تمامی تکنیک های عیب یابی و تعمیر است که کارآموز با گذراندن این دوره با درک کاملی از عملکرد پکیج های ترکیبی و سیستمی ، علائم خرابی در پکیجهای مختلف ، نحوه تعویض قطعات طبق دستورالعمل سازنده ، سرویس دهی تمامی اجزای پکیج و …. در تعمیرات پکیج تسلط پیدا می کند.آموزش تعمیرات پکیج در تهران پایتخت زیر نظر برترین اساتید و بهترین تجهیزات برگزار میشود و شما پس از اتمام دوره میتوانید با دریافت مدرک فنی حرفه ای وارد بازار کار تعمیرات پکیج شوید.

1,300,000 تومان2,800,000 تومان

آموزش تعمیرات اپل

در دوره آموزش تعمیرات موبایل و محصولات اپل آموزش های مربوط به تعمیرات موبایل های اپل بصورت فشرده قرار داده شده است، علاوه بر کارآموزان مبتدی ،تعمیرکاران عزیز به منظور بروزرسانی اطلاعات خود و یادگیری فنون و مطالب جدید و به روز، می توانند در این دوره شرکت کنند.آموزش تعمیرات اپل در مجتمع فنی تهران پایتخت زیر نظر اساتید مجرب و حرفه ای در حال برگزاری است که پس از اتمام دوره شما میتوانید مدرک قنی حرفه ای دریافت کنید و وارد بازار کار شوید.

آموزش تعمیرات ایسیو ECU (کامپیوتر خودرو)

بدون امتیاز 0 رای
4,500,000 تومان7,000,000 تومان

تدریس دوره تخصصی اموزش تعمیرات ایسیو خودرو های داخلی (مثل ایرانخودرو و سایپا و …) و خودرو های  خارجی (مثل کیا،هیوندای،تویوتا و هودروهای چینی …) در اموزشگاه تهران پایتخت برگزار میشود.سطح علمی این دوره به حدی بالا است که شما پس از اتمام دوره علاوه بر خودروهای داخلی و خارجی میتوانید خودرو های سنگین را نیز تعمیرات ایسیو نمائید.

تعمیرات ایسیو (به انگلیسی:ecu) مثل رشته های دیگر برق و تعمیرات خودرو بازار کار خیلی خوبی داد.به نطر من کسانی که علاقه به کار کارمندی ندارند و میخواهند کسب و کار خود را داشته باشند و یک کار با درامد بالا داشته باشند،یادگیری تعمیرات ایسیو پیشنهاد میشود.

4,500,000 تومان7,000,000 تومان

آموزش تعمیر کولر گازی

دوره تعمیرات کولر گازی (به انگلیسی:Air conditioner repair training) یکی  از دوره های پر ظرفیت و پولساز در بین سیستم های سرمایشی می باشد که افرادی که این دوره را می گذرانند می توانند در انتها با مهارت کسب کرده جذب بازار کار شوند.

این دوره ها از پایه آموزش داده می شود و مدرک فنی و حرفه ای نصب کولر گازی و اسپیلت در انتهای دوره به صورت دو زبانه به افراد داده می شود که با استفاده از آن می توان در شرکت های خصوصی و دولتی مختلف مشغول به کار شوند.مجتمع فنی تهران پایتخت با استفاده از متخصصان تحصیل کرده در این زمینه، کلاس های آموزش تعمیرات کولر گازی را به صورت حضوری در کارگاه های مجهز ارائه می نماید.

1,300,000 تومان2,100,000 تومان