آموزش نصب دزدگیر خودرو

در دوره آموزشی نصب دزدگیر خودرو در مجتمع فنی تهران پایتخت، کارآموزان با مفاهیم کلی نصب دزدگیر خودرو، انواع دزدگیرها و تجهیزات مورد نیاز برای نصب دزدگیر، روش‌های نصب دزدگیر خودرو و همچنین روش‌های عیب‌یابی دزدگیر خودرو آشنا می‌شوند. با پایان دوره، کارآموزان قادر خواهند بود که به صورت تئوری و عملی، دزدگیر خودرو را نصب کنند و در صورت وجود هرگونه خرابی، بتوانند به راحتی آن را تعمیر کنند. با داشتن این مهارت، کارآموزان می‌توانند به عنوان کارشناس نصب دزدگیر خودرو در شرکت‌های مختلف فعالیت کنند و در صنعت خودرو شرکت داشته باشند.

در دوره آموزشی نصب دزدگیر خودرو، کارآموزان به صورت کاملاً عملی و تمرینی با دستگاه‌ها و تجهیزات مورد استفاده در نصب دزدگیر، نحوه اتصالات و رابطه گیری قطعات مختلف دزدگیر، روش‌های نصب و راه‌اندازی دزدگیر و همچنین روش‌های عیب‌یابی دزدگیر، آشنا می‌شوند. در پایان دوره، دانشجویان با استفاده از دانش و مهارتی که دریافت کرده‌اند، قادر به نصب دزدگیر خودرو برای خود و دیگران خواهند بود.

فیلم معرفی
پادکست معرفی
آموزش حضوری یا مجازی آموزش حضوری یا مجازی

امکان یادگیری دوره بصورت حضوری یا مجازی

مدرک بین المللی و رسمی مدرک بین المللی و رسمی

دریافت مدرک معتبر فنی حرفه ای و بین المللی دوزبانه

تجدید دوره رایگان تجدید دوره رایگان

تضمین تا یادگیری کامل

شهریه اقساطی شهریه اقساطی

پرداخت شهریه تمامی دوره ها بصورت اقساطی در طول دوره

پشتیبانی حرفه ای پشتیبانی حرفه ای

پشتیبانی مادام العمر توسط اساتید حرفه ای و مجرب

خوابگاه خوابگاه

ارائه بهترین خوابگاه برای کاراموزان شهرستانی

سرفصل های دوره آموزشی
منبع تغذیه (باطری): bttery , batt=source=power سر باطری مثبت(+): +12v=positive=gostant سر باطری منفی(-): GND=negative =chassis کاپوت = hood صندوق عقب= trunk صندوق بازکن یا صندوق پران= trunk opener , release شاسی فشاری = pin switech شاسی فشاری در (-) = کلید لادری منفی (-) = (-) door pin switch شاسی فشاری در (+) = کلید لادری مثبت (+)= (+) door pin switch فلاشر =علامت دادن: (+)parking light= hazard=light= signl سیم = wire برق پله اول سوییچ = ACC آژیر= siren قطع کردن ، غیر فعال کردن= cut = interrupt= kill= dusable (بعدا در باره ان صحبت می کنم) بوق= بلندگو : horn شاسی ریست = over-ride , reset سنسور ضربه : shock sensor قفل مرکزی: centeral lock آنتن= گیرنده یا فرستنده: Antenna , ANT تحریک( عاملی که باعث زدن دزدگیر می شود)= Trigger ترمز= Brake ترمز دستی = hand Brake پیجر= pager , beepe کل تریگرهایی که در دزدگیر باعث فعال شدن می باشد ضربه = شوک سنسور باز شدن درب = سیم لادری باز شدن کاپوت یا صندوق = سیم لادری صندوق یا کاپوت ON شدن سوئیچ = سیم (ON) دزدگیر در صورت وجود چشم التراسونیک ورودی های مهم (حتما باید سیمهایشان وصل شوند): برق مثبت +12 برق منفی GND (اتصال بدنه) سیم لادری مثبت (+) یا منفی (-) سیم شاسی کاپوت و صندوق ، منفی (-) سوئیچ (سیم ON) خروجی های مهم ( حتما باید سیمهایشان وصل شود) آژیر (+) فلاشرها (+)‌ که بیشر اوقات دو سیم دارند. قفل مرکزی که بعدا بطور مفصل در مورد تیپهای ان بحث می شود.
↓ اسکرول کنید ↓
هزینه دوره
قیمت دوره عمومی آموزش نصب دزدگیر خودرو
2.000.000 تومان
حداقل ظرفیت 10 نفر
قیمت دوره نیمه خصوصی آموزش نصب دزدگیر خودرو
3.000.000 تومان
حداقل ظرفیت 8 نفر
قیمت دوره آنلاین آموزش نصب دزدگیر خودرو
1.680.000 تومان
ظرفیت : نامحدود
سوالات متداول
?
1.آیا نصب دزدگیرهای تصویری نیز در این دوره آموزش داده می‌شود؟

بله. نصب دزدگیر تصویری نیز در آموزش دوره نصب دزدگیر خودرو به شما کارآموزان عزیز تدریس خواهد شد.

?
2.آیا در این دوره کار عملی نصب دزدگیر توسط کارآموز انجام خواهد شد؟

بله. قطعا یکی از روش‌های یادگیری ما در آموزشگاه فنی تهران پایتخت این است که کارآموز در کارگاه فعالیت عملی داشته باشد.

?
3.در آموزشگاه فنی تهران پایتخت، پشتیبانی از این دوره به چه صورت است؟

در آموزشگاه تهران پایتخت، پشتیبانی همه دوره‌ها به‌صورت نامحدود است و حتی این پشتیبانی پس از اتمام دوره نیز برقرار است.

?
4.تفاوت آموزشگاه تهران پایتخت با آموزشگاه‌های دیگر چیست؟

برخورداری از اساتید برجسته، کار عملی کارآموزان برای آموزش بهتره دوره، پشتیبانی نامحدود، ارائه مدرک فنی و حرفه‌ای و… از ویژگی‌های مثبت آموزشگاه ماست.

?
5.آیا پس از گذراندن دوره آموزش نصب دزدگیر خودرو در آموزشگاه نیاز به کارآموزی در بیرون از آموزشگاه است؟

خیر. با توجه به اساتید مجربی که در کلاس‌های عملی این دوره در کنار کارآموزان هستند، کارآموزان پس از اتمام دوره در آموزشگاه فنی تهران پایتخت بدون نیاز به دوره کارآموز دیگری در بیرون آموزشگاه می‌توانند به آسانی وارد بازار کار شوند.

?
6.آیا راه اندازی مدار الکتریکی قفل مرکزی در این دوره آموزشی تدریس خواهد شد؟

بله. معرفی سیستم قفل مرکزی و تحلیل آن نیز در دوره نصب دزدگیر خودرو آموزشگاه تهران پایتخت تدریس خواهد شد.

?
7.آیا برق خودرو نیز در این دوره آموزش داده خواهد شد؟

بله. برق خودرو از جمله مباحثی است که به‌صورت مقدماتی در این دوره آموزش داده خواهد شد.

?
8.آیا پس از اتمام این دوره قادرم بر روی تمامی خودروها دزدگیر نصب کنم؟

بله. پس از اتمام دوره آموزش نصب دزدگیر خودرو در آموزشگاه فنی تهران پایتخت، شما قادر هستید بر روی تمامی خودروها دزدگیر نصب نمایید.

اطلاعات خوابگاه
اتاق‌های 2تخته، 4تخته و 6تخته مجهز به تخت، ملحفه، کمد، یخچال، تلویزیون سرویس بهداشتی و حمام ماشین لباسشویی عمومی در هر طبقه خوابگاه در غرب، مرکز و شرق تهران dorm
اطلاعات شهریه
300 هزار تومان بابت رزرو هر دوره پرداخت اقساطی اعطای وام خصوصی، عمومی و نیمه خصوصی بهترین قیمت ممکن dorm
arrow
در ارتباط باشید
سوالی دارید؟ مشاورین ما به شما کمک میکنن

کافیست تا فرم زیر را تکمیل کنین تا مشاورین مجتمع فنی تهران پایتخت با شما عزیزان در سریعترین زمان ممکن تماس بگیرن.

نمونه سوالات آزمون
جهت دریافت ایمیل خود را وارد نمایید
درباره دوره " آموزش نصب دزدگیر خودرو " بیشتر بخوانید

آموزش نصب دزدگیر خودرو :امروزه یکی از رشته‌های کاربردی سیستم‌های امنیتی خودرو دوره نصب دزدگیر خودرو بوده که با توجه به رشد روز افزون خودروها در خیابان‌های کشور و نیاز به مجهز کردن خودروها به این سیستم امنیتی بازار کار نصب دزدگیر خودرو بسیار عالی و درآمدزا می‌باشد.

آموزش نصب دزدگیر خودرو

آموزشگاه فنی تهران پایتخت دوره آموزش نصب دزدگیر خودرو را با هدف ورود کارآموزان خود به بازار کار عالی این رشته و زیر نظر اساتید برجسته و متخصص این آموزشگاه به‌صورت عملی در تهران برگزار می‌نماید. در حال حاضر دوره نصب دزدگیر خودرو یکی از دوره‌های پرطرفدار آموزشگاه فنی تهران پایتخت شده است و به شرکت کنندگان این دوره آموزشی این فرصت داده می‌شود تا با آموزش این مهارت فنی بتوانند به خوبی از این راه کسب درآمد کنند. برای آشنایی بیشتر با این دوره آموزشی پول‌ساز، عالی و کاربردی با تهران پایتخت تا انتهای این مطلب  آموزنده همراه باشید.

معرفی دوره نصب دزدگیر خودرو

در دوره آموزش نصب دزدگیر خودرو در آموزشگاه تهران پایتخت که یکی از بهترین آموزشگاه‌های برگزاری این کلاس در سطح تهران است مراحل نصب دزدگیر خودرو به‌صورت جامع و کامل به کارآموزان تدریس خواهد شد.

این دوره در آموزشگاه تهران پایتخت با آشنایی و معرفی با سیستم برق خودرو شروع شده و سپس به توضیح در مورد تست فیوزها و زمانی که باید فیوزها را تعویض نمود، پرداخته خواهد شد. در مرحله بعدی به مبحث سوئیچ مخفی که قبل از نصب دزدگیر خودرو قرار می‌گیرد و در پایان به حالت‌های مختلف سوئیچ پرداخته می‌شود.

این دوره در آموزشگاه تهران پایتخت به‌صورت تئوری و عملی در کارگاه‌های مجهز آموزشگاه و روی خودروهای واقعی و در کنار مربیان مجرب و حرفه‌ای و با استفاده از تجهیزات و ابزارهای مدرن و به‌روز به کارآموزان این دوره کاربردی آموزش داده خواهد شد.

نحوه برگزاری دوره آموزش نصب دزدگیر خودرو

مجتمع فنی تهران پایتخت یکی از بهترین آموزشگاه‌های کشور در زمینه برگزاری دوره نصب دزدگیر خودرو می‌باشد. این روزها انتخاب بهترین آموزشگاه برای آموزش دوره‌های تخصصی مانند نصب دزدگیر خودرو کار دشواری است؛ زیرا آموزش دوره نصب دزدگیر خودرو به لحاظ جنبه امنیتی آن بسیار مهم است و کوچکترین خطا در آن برای شما ضرر مالی به دنبال خواهد داشت؛ بنابراین در انتخاب آموزشگاه برای فراگیری این دوره نهایت دقت را داشته باشید.

نحوه برگزاری آموزش دوره نصب دزدگیر خودرو در آموزشگاه تهران پایتخت شامل آموزش نحوه نصب دزدگیر معمولی خودرو، طریقه نصب دزدگیر تصویری خودرو، عیب‌یابی و آموزش تعمیر دزدگیر خودرو، نصب آژیر دزدگیر خودرو، طراحی نقشه نصب دزدگیر خودرو، باز و بست مدار قفل مرکزی و … می‌باشد. این دوره هم به‌صورت تئوری و هم عملی و زیر نظر اساتید با تجربه در کارگاه‌های مجهز آموزشگاه برگزار می‌شود.

نحوه ثبت نام دوره آموزش نصب دزدگیر خودرو

در مجتمع فنی تهران پایتخت آموزش دوره نصب دزدگیر خودرو با توجه به نیاز و استاندارد روز دنیا برنامه ریزی و طراحی شده است تا کارآموزان این دوره آموزشی با گذراندن کلاس‌های تئوری و عملی این دوره در آموزشگاه تهران پایتخت و با دریافت مدرک معتبر و بین المللی سازمان فنی و حرفه‌ای که در پایان دوره به کارآموزان اعطا خواهد شد، بتوانند برای جواز کسب، وام اشتغال زایی و ترجمه مدرک جهت مهاجرت به کشورهای دیگر استفاده نمایند و یا حتی بتوانند کسب و کار خود را داشته باشند.

تمام کارآموزان این دوره با شرکت در دوره آموزشی نصب دزدگیر خودرو آموزشگاه تهران پایتخت از مزایای فراوان آموزشگاه ما که شامل پشتیبانی نامحدود کارآموزان این دوره بوده برخوردار خواهند شد و همچنین از مزایای دیگر آموزشگاه تهران پایتخت که تمدید رایگان دوره در صورت عدم یادگیری کارآموز می‌باشد، نیز می‌توانند استفاده نمایند.

شما کارآموزان عزیز برای شرکت در دوره آموزشگاه تهران پایتخت می‌توانید در سایت ما به روش غیر حضوری ثبت نام کنید و یا برای ثبت نام حضوری به شعب ما در شهر تهران مراجعه نموده و به‌صورت حضوری اقدام به ثبت نام در این دوره شگفت‌انگیز نمایید.

شهریه دوره آموزش نصب دزدگیر خودرو

بدون تردید دوره آموزشی نصب دزدگیر خودرو یکی از رشته‌های پردرآمد خودرو است و این رشته تخصصی در مجتمع فنی تهران پایتخت زیر نظر اساتید مجرب این آموزشگاه و به‌صورت کامل و جامع و با آموزش تمام سرفصل‌های این دوره برای کارآموزان برگزار خواهد شد. در ضمن تمام کارآموزان عزیز از پشتیبانی نامحدود آموزشگاه ما حتی پس از پایان دوره نیز برخوردار هستند.

شرکت در دوره نصب دزدگیر خودرو در آموزشگاه فنی تهران پایتخت دارای مزایا و ویژگی‌های زیادی است که یکی از آن‌ها این است که شما می‌توانید به‌صورت نقد و اقساط در برخی از دوره‌های آموزشی آموزشگاه ما شرکت نمایید و حتی اگر بعد از اتمام دوره احساس کردید که نیاز به آموزش دوباره دارید، می‌توانید در دوره رایگان ما شرکت نموده و دوباره از نو آموزش ببینید.

اگر علاقه‌مند به یک شغل آینده‌دار و بسیار پول‌ساز هستید، همین حالا با ما در آموزشگاه تهران پایتخت تماس بگیرید و ضمن اطلاع دقیق از شهریه دوره که بسیار منصفانه و مناسب طراحی شده است، در دوره نصب دزدگیر خودرو آموزشگاه تهران پایتخت شرکت نمایید.

دوره آموزش نصب دزدگیر خودرو مناسب چه کسانی است؟

امروزه با توجه به سرقت خودورهایی که شاهد آن‌ها هستیم، اولین اقدام بعد از خرید خودرو برای امنیت آن و از دست ندادن سرمایه‌مان این است که اقدام به نصب دزدگیر بر روی آن بنماییم و این نشان از بازار کار خوب و عالی این رشته فنی دارد که به‌صورت کاملا اختصاصی و زیر نظر اساتید برجسته و مجرب در بهترین آموزشگاه فنی تهران؛ یعنی آموزشگاه تهران پایتخت تدریس می‌شود.

و اما ببینیم دوره آموزش نصب دزدگیر خودرو مناسب چه کسانی است:

  • افرادی که به مشاغل مرتبط با خودرو علاقه‌مند هستند.
  • افرادی که به‌دنبال یک شغل فنی با درآمد بالا می‌باشند.
  • افرادی که برق‌کار خودرو هستند و دوست دارند مهارت‌های فنی خود را توسعه بدهند.
  • افرادی که سرمایی بالایی برای ورود به بازار کار ندارند.
  • و…

این دوره برای همه کسانی که آشنایی با نصب دزدگیر و مسایل فنی خودرو ندارند نیز مناسب است و با آموزش این دوره در آموزشگاه تهران پایتخت به‌راحتی جذب بازار کار خواهند شد.

بازار کار آموزش نصب دزدگیر خودرو چگونه است؟

امروزه با نگاهی مختصر به اطراف خود بیشترین چیزی که در خیابان‌ها شاهد هستیم، وجود انواع خودرو است که روز به روز نیز در حال بیشتر شدن هستند. در جامعه امروز که بسیار شاهد سرقت خودرو هستیم، بعد از خرید یک خودرو اولین چیزی که در ذهن صاحب آن شکل می‌گیرد، نصب دزدگیر برای خودروی خود است و این مطلب نشان از آینده درخشان این شغل دارد.

اما نصب دزدگیر خودرو یک کار بسیار تخصصی است و تنها افرادی که در آموزش دوره نصب دزدگیر خودرو آموزش دیده‌اند، می‌توانند از پس نصب و راه اندازی دزدگیر بر روی خودرو برآیند. بنابراین اگر در آموزش دوره نصب دزدگیر خودرو آموزشگاه معتبری مانند آموزشگاه فنی تهران پایتخت دوره دیده‌اید و مهارت‌های این رشته فنی را به‌خوبی کسب کرده‌اید، مطمئن باشید که از بازار کار خوبی برخوردار خواهید شد و درآمد بالایی از این شغل فنی برای خود کسب خواهید کرد.

درآمد شغل آموزش نصب دزدگیر خودرو چقدر است؟

امروزه یکی از مشاغل مرتبط با خودرو نصب دزدگیر خودرو می‌باشد. برای اینکه به‌راحتی وارد بازار کار این شغل پردرآمد شوید نیاز است که مهارت‌های این حرفه را بیاموزید. شرکت در آموزش دوره نصب دزدگیر خودرو یکی از بهترین روش‌هایی است که شما می‌توانید از طریق آن صفر تا صد نصب دزدگیر بر روی خودرو را فرا بگیرید که در آموزشگاه فنی تهران پایتخت ضمن آموزش، تمرین عملی را نیز بر روی خودروهای واقعی تجربه خواهید کرد.

علاوه بر آموزش نصب دزدگیر بر روی خودرو در این دوره شگفت‌انگیز در آموزشگاه تهران پایتخت در پایان این دوره به شما کارآموزان عزیز مدرک رسمی و معتبر فنی و حرفه‌ای اعطا خواهد شد که این مدرک دوزبانه بوده و اعتبار بالایی دارد. همچنین از طریق مدرک فنی و حرفه‌ای می‌توانید برای دریافت مجوز کسب و وام اشتغال‌ زایی اقدام نمایید و در نهایت کسب و کار پردرآمد خود را داشته باشید.

در ضمن این حوزه کاری نیاز به تجهیزات گران قیمت و سرمایه آنچنانی هم ندارد و تخمین زده می‌شود که درآمد ماهانه این شغل چندین برابر حقوق مصوب اداره کار است.

مدرک پایان دوره فنی و حرفه‌ای آموزش نصب دزدگیر خودرو

آموزش دوره نصب دزدگیر خودرو در آموزشگاه فنی تهران پایتخت یکی از پرطرفدارترین و کاربردی‌ترین دوره‌های فنی حوزه خودرو شمرده می‌شود که با توجه به رشد بازار در این رشته فنی و تقاضای بالا، آموزش این دوره فنی در یک آموزشگاه معتبر مانند آموزشگاه تهران پایتخت می‌تواند یک فرصت شغلی مناسب و بسیار عالی برای علاقه‌مندان به این حوزه کاری باشد.

با شرکت در دوره نصب دزدگیر خودروی آموزشگاه فنی تهران پایتخت که یکی از بهترین آموزشگاه‌های موجود در تهران است، آینده شغلی خود را تضمین نماید و مدرک رسمی سازمان فنی و حرفه‌ای هم دریافت کنید.

تمامی کارآموزان با داشتن این مدرک می‌توانند به‌راحتی برای وام اشتغال زایی و جواز کسب هم اقدام نمایند تا کسب و کار خود را راه اندازی نموده و از درآمد عالی این حرفه فنی و جذاب نهایت لذت را ببرند.

آیا دوره آموزش نصب دزدگیر خودرو نیاز به پیش نیاز دارد؟

در این دوره آموزشی مفید و آموزنده در آموزشگاه فنی تهران پایتخت شما کارآموزان عزیز با نحوه نصب سیم‌های دزدگیر آشنا خواهید شد. دزدگیر خودرو از تعداد زیادی سیم برخوردار است و اگر فردی با مفاهیم برق خودرو آشنا باشد به‌راحتی می‌تواند این سیم‌ها را نصب نماید؛ اما اگر با مباحث برق خودرو آشنایی ندارید، اصلا نگران نباشید. زیرا آموزش دوره نصب دزدگیر خودرو در آموزشگاه فنی تهران پایتخت برای کارآموزان این رشته فنی به‌گونه‌ای طراحی شده است که بدون هیچ پیش نیازی بتوانید به‌راحتی در این دوره شرکت نمایید.

با شرکت در این دوره که نه به پیش نیاز خاصی احتیاج دارد و نه نیاز است که سرمایه زیادی برای شروع این کار داشته باشید، آینده درخشانی را برای خود رقم بزنید و با داشتن مدرک معتبر فنی و حرفه‌ای که در پایان این دوره دریافت خواهید کرد، کسب و کار پردرآمد خود را راه اندازی کنید.

در این مطلب از آموزش دوره نصب دزدگیر خودرو مطالب و نکاتی را با شما به اشتراک گذاشتیم تا با مطالعه این نکات بتوانید با آگاهی بیشتر در این دوره آموزشگاه فنی تهران پایتخت شرکت نمایید و در ادامه قصد داریم به چند سوال احتمالی شما پاسخ دهیم

سخن پایانی

نصب دزدگیر خودرو امروزه به یکی از مشاغل بسیار پرطرفدار و جذاب تبدیل شده و همچنان هر روز شاهد رشد و پیشرفت در این حرفه هستیم؛ زیرا روز به روز با افزایش چشمگیر خودرو در کشور روبرو می‌باشیم و این سبب خواهد شد که به یک شخص با تجربه در زمینه این حرفه نیاز پیدا کنیم تا بتوانیم امنیت خودروی خود را حفظ کرده و از سرقت آن جلوگیری کنیم.

دزدگیرها نقش بسیار مهمی در امنیت خودرو دارند و به همین دلیل می‌توان گفت هر مالکی بعد از خرید خودرو اول از همه به یک نصاب دزدگیر خودرو مراجعه خواهد کرد و با توجه به این قضیه می‌توان گفت که بازار کار این حرفه فصلی نبوده و در همه روزهای سال داغ و پردرآمد است.

بنابراین اگر دوست دراید که یک شغل فنی عالی با درآمد بالا داشته باشید که بدون سرمایه اولیه بتوانید برای خود کسب و کار راه اندازی کنید، با ما در آموزشگاه فنی تهران پایتخت تماس گرفته و در دوره آموزش نصب دزدگیر خودرو آموزشگاه ما شرکت نمایید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 1]
ثبت نام
دیدگاه کاربران

بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها