منوی سایت

تغییر شکل

این تنها فناوری تلفن همراه نیست که در طول زمان تغییر نموده، طراحی فیزیکی نیز دستخوش تغییرات بسیاری گردیده است. تلفنهای خودروی اصلی و تلفنهای سامسونتی به اندازه کامپیوترهای امروزی سنگین و بزرگ بودند.

مانند کامپیوتر، تلفن همراه در طول زمان به شدت کوچکتر شده است، Jones اظهار داشت. وی نتایج بررسی گروه متمرکز هنگام همکاری با موبایل اریکسون GE در اواسط دهه 90 میلادی را به خاطر آورد. تحقیقات مشتری نشان دادند تلفن بسیار کوچک بوده به گونه­ ای که رابط کاربر غیرقابل قبول بوده است. اگرچه تلفن ممکن است دارای عملکرد مناسب بوده باشد، نظرات آنها تا حدی توسط این ادراک که تلفن بیش از حد کوچک است هدایت میشد.

در نهایت، ادراک مشتریان تغییر یافته و نیازمند یک تلفن همراه کوچکتر، شیک تر بودند.

در سالهای اخیر، طرحهای تلفن همراه در واقع بزرگتر و ساده تر شده، فضایی برای صفحه نمایش بزرگتر و دکمه های کمتر فراهم نمودند. از آنجا که تلفن ها به دستگاه های رسانه موبایل تبدیل شده اند، مطلوبترین جنبه بزرگ، واضح، صفحه نمایش با کیفیت بالا برای مشاهده مطلوب وب سایتهاست. حتی صفحه کلید کنار گذاشته شده، توسط یک صفحه کلید نمایشی تاچ که تنها در مواقع مورد نیاز بالا می­اید جایگزین شده است. واضح ترین مثال آیفون اپل و رقبای بعدی مانند مدلهای اندروید است.

آموزش تعمیرات تخصصی موبایل با بهترین اساتید فقط در مجتمع فنی تهران پایتخت .