منوی سایت

نحوه ارسال ویدئو های حجم بالا در واتس اپ

واتس اپ نقشی اساسی در زندگی ما دارد ، از ارسال پیام های متنی مهم تا ارسال فیلم و تصاویر برای دوستان و خانواده ما. واتس اپ ارتباطات را برای همه در سراسر جهان آسان کرده است. این برنامه پیام فوری تقریباً 2 میلیارد کاربر وفادار در سراسر جهان دارد. بدون هیچ مشکلی می توانید فایل ها و فیلم ها را در WhatsApp ارسال کنید. با این حال ، قبل از ارسال پرونده در WhatsApp ، باید از محدودیت اندازه پرونده 16 مگابایتی مراقبت کنید.

ارسال فایل حجیم در واتساپ

اگر بیش از 16 مگابایت باشد ، نمی توانید پرونده های بزرگی را در WhatsApp ارسال کنید. اگر از خود می پرسید که چگونه می توان فایل های ویدیویی بزرگ را در WhatsApp ارسال کرد؟ در این راهنما ، ما در اینجا چند روش آسان است که می توانید از آنها برای ارسال پرونده های بزرگ در WhatsApp استفاده کنید. ما می فهمیم که ممکن است ناامیدکننده باشد وقتی شما نتوانید فایلی را به دلیل بزرگ بودن WhatsApp ارسال کنید. بنابراین ، برای آگاهی از این روش ها و ترفندها ، این مقاله را بخوانید.

ارسال فایل های حجیم در واتساپ

روش 1: برای به اشتراک گذاشتن پرونده های بزرگ از Google Drive استفاده کنید

شما این امکان را دارید که پرونده های بزرگ خود را از طریق Google Drive که یک بستر خدمات مبتنی بر ابر شخص ثالث است ، به اشتراک بگذارید. Google Drive یکی از چنین بسترهایی است که می توانید فایلهای خود را در هر قالبی ذخیره کرده و به راحتی از طریق خود درایو به اشتراک بگذارید. با این حال ، شما ممکن است نتوانید فایل دقیق را در WhatsApp ارسال کنید زیرا فقط می توانید پیوند فایل یا پوشه (در Google Drive) را از جایی که هر کسی پیوند داشته باشد ، به اشتراک بگذارد.

1. Google Drive را روی تلفن خود باز کنید.

2. از پایین روی نماد «+» ضربه بزنید.

گوگل درایوآپلود فایل در گوگل درایو

3. اکنون شما می توانید یک پوشه جدید ایجاد کنید ، یا روی "بارگذاری" ضربه بزنید تا پرونده بزرگ را در یک پوشه موجود در درایو Google بارگذاری کنید.

ارسال فایل حجیم در واتساپ

4. پس از بارگذاری پرونده ها ، روی سه نقطه عمودی کنار پوشه ضربه بزنید.

استفاده از گوگل درایو

5. برای کپی کردن پیوند پوشه ، روی ‘copy link copy ضربه بزنید. شما همچنین می توانید روی اشتراک گذاری ضربه بزنید.

واتساپ

6. پس از ضربه زدن روی Share ، می توانید گزینه دسترسی را برای کاربرانی مانند Viewer ، Commenter ، Editor یا Restricted انتخاب کنید.

7. سرانجام ، پیوند را کپی کنید و آن را در WhatsApp برای کاربر مورد نظر خود ارسال کنید.

هر کسی پیوند داشته باشد ، به فایل ها دسترسی پیدا می کند و می تواند آنها را به راحتی در تلفن خود بارگیری کند. این یکی از ساده ترین روش هایی است که می توانید برای ارسال فایل های بزرگ در WhatsApp استفاده کنید.

روش 2: از وب سایت WeTransfer استفاده کنید

WeTransfer یک وب سایت عالی است که می توانید از آن برای به اشتراک گذاشتن پرونده های ویدیویی بزرگ در مخاطبین خود در WhatsApp استفاده کنید.

1. وب سایت WeTransfer را در مرورگر خود باز کنید.

ارسال فایل حجم دار در واتساپ

2. برای اضافه کردن پرونده های ویدیویی یا سایر پرونده هایی که می خواهید در WhatsApp ارسال کنید ، بر روی نماد "+" کلیک کنید.

ترفند واتساپ

3. روی سه نقطه افقی در پایین کلیک کنید. .


4. اکنون بر روی گزینه های "دریافت انتقال پیوند" کلیک کنید و سپس "دریافت پیوند" را انتخاب کنید.

5- سرانجام ، می توانید پیوند را در چت باکس پیست کنید تا پرونده های بزرگ را در WhatsApp به اشتراک بگذارید.

WeTransfer به شما این امکان را می دهد که پرونده ها را از طریق ایمیل برای همه ارسال کنید. اگر این روش را دوست ندارید ، می توانید روش بعدی را امتحان کنید.

آموزش تعمیرات لپ تاپ کلیک کنید

آموزش تعمیرات موبایل کلیک کنید

آموزش تعمیر بردهای الکترونیک کلیک کنید

آموزش  برق ساختمان کلیک کنید