منوی سایت

نحوه حذف یا غیرفعال کردن افزونه های Mozilla Firefox

برنامه های افزودنی در Mozilla Firefox شما را قادر می سازد انواع ویژگی های جدید را به مرورگر اضافه کنید. اما ، اگر از پسوندی استفاده نمی کنید ، حذف آن می تواند به سرعت مرورگر شما و محافظت از حریم خصوصی شما کمک کند. در اینجا نحوه غیرفعال کردن یا حذف افزونه از Firefox آورده شده است.

ابتدا "Firefox" را باز کنید. در هر پنجره ، روی دکمه همبرگر (سه خط افقی) کلیک کنید و "افزودنیها" را از فهرست انتخاب کنید.

حذف افزونه ها از موزیلا

یک برگه "مدیر افزودنیها" باز می شود که تمام برنامه های افزودنی نصب شده شما را لیست می کند. اگر می خواهید برنامه افزودنی را غیرفعال کنید (که این افزونه را نصب می کند اما آن را غیرفعال می کند) ، سوئیچ را در کنار آن تلنگر کنید تا خاموش شود.

افزونه فایر فاکس

پس از غیرفعال شدن ، پسوند به یک لیست جداگانه از برنامه های افزودنی "غیرفعال" در زیر لیست "فعال شده" در بالای صفحه منتقل می شود. اگر بعداً باید دوباره آن را فعال کنید ، کافی است دوباره سوئیچ کنار آن را تلنگر کنید تا روشن شود.

اگر می خواهید پسوند را به طور کامل حذف و حذف کنید ، روی دکمه بیضی ها (سه نقطه) کنار افزونه در لیست کلیک کنید و "حذف" را انتخاب کنید.

پس از انتخاب "حذف" ، یک پنجره تأیید ظاهر می شود که از شما می پرسد آیا واقعاً می خواهید برنامه افزودنی را حذف کنید. روی "حذف" کلیک کنید.

حذف افزونه در mozila

پس از آن ، برنامه افزودنی به طور کامل حذف نصب می شود. اگر هرگز نیاز به استفاده مجدد از آن برنامه افزودنی دارید ، باید آن را دوباره نصب کنید.

فایر فاکس

یک راه سریع برای حذف برنامه افزودنی با استفاده از نوار ابزار

اگر برنامه افزودنی فایرفاکس شما دارای یک نماد در نوار ابزار است ، می توانید با کلیک راست روی نماد و انتخاب "حذف برنامه افزودنی" از منوی ظاهر شده ، برنامه افزودنی را سریع حذف کنید.

روش حذف برنامه های اضافه

پس از آن ، می بینید که یک پنجره تأیید ظاهر می شود. روی دکمه "حذف" کلیک کنید و پسوند به طور کامل از Firefox حذف می شود. !